virsliga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „virsliga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „virsliga“.

M. Kaleinikovas pasirašė sutartį su KHL klubu

Liepojoje šeštadienį antrąsias draugiškas rungtynes su vietos „Liepaja“ klubu, žaidžiančiu Latvijos „Virsliga“ čempionate sužaidė Kunlunio „Red Star Juniors“ (Kinija) klubas, kurio peržiūroje dalyvauja lietuvis, 18-metis puolėjas Markas Kaleinikovas. Antrosiose tarpusavio rungtynėse 4:1 nugalėjo kinų klubas, atsirevanšavęs už ketvirtadienio nesėkmę 2:3. Ir antrose rungtynėse lietuvis nepasižymėjo, tačiau sulaukė dėmesio po susitikimo.
2017-07-29

Latvijoje – svarbus Evaldo Razulio įvartis

Penktadienį Latvijos futbolo lygoje įvartį pelnė lietuvis Evaldas Razulis. Jo ir Mindaugo Grigaravaičiaus atstovaujama „Jelgava“ 3:1 (0:1) nugalėjo Rygos „Metta-LU“. 6-ąją minutę įvartį pelnė Ingaras Stuglis ir svečiams teko vytis. Jiems rezultatą pavyko išlyginti po pertraukos. Tai 61-ąją minutę padarė E. Razulis. Lietuvio įkvėpta „Jelgava“ pasižymėjo dar dukart. 76-ąją minutę įmušė Marcis Ošas. Futbolininkas tą patį padarė ir 83-ąją minutę.