vasilijus lendel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vasilijus lendel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vasilijus lendel“.

Oficialu: dviratininkai Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis iškovojo olimpinius kelialapius

Pirmadienį, balandžio 22-ąją, Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) paskelbė kvotas į Paryžiaus olimpinių žaidynių dviračių treko varžybas. Kelialapius į svarbiausią sporto renginį Lietuvai pelnė Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis. Olimpinėje atrankoje dalyvavusi Miglė Lendel Lietuvai užtikrino ketvirtą vietą moterų sprinto atsarginių sąraše.
2024-04-22

Dviratininkas Vasilijus Lendel Europos treko čempionate užėmė 12-ą vietą

Sekmadienį Apeldorne (Nyderlandai) pasibaigusio 15-ojo Europos dviračių treko čempionato vyrų keirino rungtyje (28 dalyviai) Vasilijus Lendel užėmė 12-ą vietą. Jis pakartojo 2017 metų savo pasiekimą. V.  Lendel pernai Europos čempionato keirine buvo 11-as, o 2014 metais – ketvirtas. 11-ą kartą Europos čempionate dalyvavęs Lietuvos dviratininkas pirmojo etapo ketvirtajame važiavime finišavo antras ir iškart pateko į pusfinalį.
2024-01-15

Dviratininkas Vasilijus Lendel Europos treko čempionate – aštuntas

Apeldorne (Nyderlandai) vykstančio 15-ojo Europos dviračių treko čempionato vyrų sprinto lenktynėse penktadienį Vasilijus Lendel iškovojo aštuntą vietą. Lietuvos dviratininkas pakartojo savo 2014 ir 2018 metų pasiekimus Senojo žemyno piemnybėse. 11-ą kartą Europos čempionate dalyvaujantis V. Lendel kvalifikacijoje (28 dalyviai) buvo 11-as. Jis 200 m iš eigos nuvažiavo per 9,782 sek. (vid.
2024-01-13

Dviratininkas Vasilijus Lendel varžybose Šveicarijoje – trečias

Grenchene (Šveicarija) surengtose dviračių treko varžybose „Track Cycling Challenge“ (UCI I kategorija) Vasilijus Lendel iškovojo trečią vietą. Lietuvos dviratininkas prizininku tapo sprinto lenktynėse. V. Lendel kvalifikacijoje tarp 36 dalyvių buvo ketvirtas ir iškart pateko į aštuntfinalį. Vasilijus 200 m distanciją iš eigos įveikė per 9,819 sek.
2023-12-17

Lietuvos treko dviratininkai Lenkijoje iškovojo 6 medalius

Pruškove (Lenkija) surengtose dviračių treko varžybose „Grand Prix Poland“ (UCI II kategorija) Lietuvos dviratininkai iškovojo šešis medalius – du sidabro ir keturis bronzos. Vyrų elito sprinto lenktynėse sidabrą iškovojo Vasilijus Lendel. Jis kvalifikacijoje (32 dalyviai) užėmė šeštą vietą. Vasilijus 200 m distanciją iš eigos įveikė per 9,994 sek.
2023-12-11

Dviratininkas Vasilijus Lendel kovojo treko Čempionų lygos etapo finale

Šeštadienį, spalio 21-ąją, prasidėjo trečiasis Tarptautinės dviračių sporto federacijos (UCI) treko Čempionų lygos sezonas. Jame dalyvauja ir trys Lietuvos dviratininkai: Olivija Baleišytė, Miglė Lendel ir Vasilijus Lendel. Maljorkoje (Ispanija) surengto pirmojo etapo vyrų keirino rungtyje V. Lendel prasibrovė į finalą ir jame iškovojo penktą vietą (11 tšk.
2023-10-22

Lietuvos dviratininkai Tautų taurės etape Indonezijoje – devinti

Džakartoje (Indonezija) surengtame pirmajame Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės varžybų etape Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendel iškovojo devintas vietas.  Tokijo olimpinių žaidynių dalyvė O. Baleišytė devinta buvo omniume (daugiakovėje, 29 dalyvės), kurį sudaro keturios rungtys. Olivija surinko 78 taškus. Nugalėjo Naujosios Zelandijos atstovė Ally Wollaston, surinkusi 158 taškus. Antrą vietą iškovojo 2022 m. pasaulio vicečempionė Clara Copponi (139 tšk.
2023-02-26

„EuroTrack 2023“ – 9 Lendelio vieta ir Lietuvos rekordai

Grenchene (Šveicarija) surengtame 14-ajame Europos dviračių treko čempionate jėgas išbandė 8 Lietuvos dviratininkai. Jie per penkias dienas dalyvavo 16-oje rungčių iš 22. Aukščiausią vietą iš mūsų šalies atstovų iškovojo Vasilijus Lendel. 10-ą kartą Europos čempionate dalyvavęs dviratininkas sprinto lenktynėse buvo 9-as. Vasilijus keirino rungtyje užėmė 11-ą vietą (antras geriausias jo pasiekimas Europos čempionatuose). Čempionate pagerinti du Lietuvos rekordai.
2023-02-13

Dviratininkė Olivija Baleišytė – pasaulio reitingo lyderė

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame pasaulio dviračių treko eliminavimo rungties reitinge Olivija Baleišytė užima pirmą vietą, o Lietuvos dviratininkai iš viso patenka į keturis pirmuosius dešimtukus, praneša Lietuvos dviračių sporto federacija. Eliminavimo rungties pasaulio reitingo lyderė O. Baleišytė turi 2080 taškų. Antrą vietą užima šveicarė Michelle Andres, surinkusi 1970 taškų.
2022-02-07

Pasaulio dviračių treko čempionate – trys Lietuvos atstovai

Spalio 20-24 dienomis Rubė mieste (Prancūzija) vyksiančiame 118-ajame pasaulio dviračių treko čempionate Lietuvai atstovaus trys dviratininkai. Trenerio Dmitrijaus Leopoldo vadovaujami sportininkai lenktyniaus penkiose rungtyse. 23 metų Olivija Baleišytė (daugiakovė, skrečas, atkrintamosios lenktynės) ir 26 metų Vasilijus Lendel (sprintas, keirinas) pasaulio pirmenybėse dalyvaus penktą, o 26 metų Svajūnas Jonauskas (keirinas) – antrą kartą. Pirmoji iš lietuvių startuos O. Baleišytė.