tomas vaišė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas vaišė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas vaišė“.

Įspūdingai išsigelbėjęs Butvilas nugalėjo aukščiau reitinguotą varžovą

Švedijoje vykstančio ITF serijos vyrų teniso turnyro vienetų varžybų aštuntfinalyje 19-metis Edas Butvilas (ATP-536) po dramatiškos 2 valandų 39 minučių kovos 1:6, 7:6 (7:3), 6:4 nugalėjo britą Harry Wendelkeną (ATP-485). Pirmojo seto pradžioje lietuvis nerealizavo dviejų „break pointų“, o vėliau pralaimėjo dvi savo padavimų serijas ir paleido varžovą į priekį.
2023-09-27

Butvilas Ispanijoje įveikė pirmąją turnyro raketę

Ispanijoje vykstančio ITF serijos vyrų teniso turnyro vienetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtadienį 18-metis Edas Butvilas (ATP-702) po 2 valandų 36 minučių kovos 4:6, 6:4, 6:4 įveikė pirmąją turnyro raketę Danielį Cukiermaną (ATP-407) iš Izraelio. Pirmajame sete lietuviui labai nesisekė. Jis nerealizavo net 6 „break pointų“ ir nepavijo varžovo po to, kai trečiajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją. Antrajame sete tenisininkai susikeitė vaidmenimis.
2023-06-15

„Vitas Gerulaitis Cup“: lietuviai kvalifikacijoje liko be pergalių

Vilniaus „SEB arenoje“ prasidėjusiame ATP „Challenger 100“ serijos turnyre keturi lietuviai startavo kvalifikacijos varžybose. Deja, nė vienam iš mūsiškių nepavyko iškovoti pergalės. Arčiausiai laimėto seto iš lietuvių buvo Tadas Babelis.
2023-02-06

Butvilas Estijoje pralaimėjo penktajai turnyro raketei, kitas lietuvis įveikė kvalifikaciją

Pernu (Estija) vykstančiame ITF serijos vyrų teniso turnyre startavo ir trys žaidėjai iš Lietuvos. Vienetų kvalifikaciją sėkmingai įveikė 24-erių Tomas Vaišė.
2022-10-25

Lietuvos tenisininkai stoja į kovą Prezidento taurės teniso turnyre

Pirmadienį Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne startuoja Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos Prezidento taurės turnyro pagrindinės varžybos. Tai yra vienintelis Lietuvoje rengiamas profesionalų teniso turnyras. Vienetų varžybose dalyvaus keturi lietuviai – Julius Tverijonas, Tadas Babelis, Robertas Vrzesinskis ir Aleksas Tverijonas.
2018-07-23

Laurynas Grigelis grįžta susigrąžinti titulo

Prezidento taurės turnyre vieno šalies teniso rinktinės lyderių Lauryno Grigelio laukia ne tik kovos aikštėje, o ir ambasadoriaus vaidmuo Vaikų dieną. L. Grigelis vėl bus didžiausia Lietuvos viltis ir favoritas vieninteliame mūsų šalyje rengiamame profesionalų teniso turnyre Prezidento taurė. Varžybos šiemet vyks liepos 17–23 d. Vienas stipriausių Lietuvos tenisininkų grįžta į Vilnių ir sieks susigrąžinti pernai prarastą vienetų varžybų nugalėtojo titulą.
2017-07-11

Lietuvos tenisininkai Gruzijoje kalba tik apie pergalę

Lietuvos teniso rinktinė pradėjo pasirengimą Daviso taurės mačui prieš Gruzijos komandą. Tiesa, komandos planus pakoregavo kol kas gana permainingas ir vėsesnis nei įprasta šiam laikotarpiui oras Tbilisyje. Todėl pirmadienį lietuviai kortuose praleido trumpą pusdienį. Visgi šiandien oras įšilo, o po rytinės treniruotės Mziuri teniso klube lietuviai pateko į Gruzijos žurnalistų rankas. Lietuvos rinktinės kapitonas Rimvydas Mugevičius spaudos konferencijos metu, kaip visada, nedaugžodžiavo.
2017-04-04

Pervažiavo: Lietuvos tenisininkai bosniams pralaimėjo dar du vienetų mačus

Sostinėje pasibaigusiame Europos–Afrikos zonos antrosios grupės trečiojo rato vyrų Daviso taurės teniso mače tarp Lietuvos ir Bosnijos bei Hercegovinos vyrų rinktinių svečiai nugalėjo 5:0 bei užsitikrino kelialapį į pirmąją grupę. Sekmadienį jau nieko nelėmusias vienetų akistatas abu korto šeimininkai pralaimėjo per pusantros valandos.
2016-09-18

Žemaitį T. Vaišę į priekį teniso kortuose stumia darbštumas ir užsispyrimas

Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Tomas Vaišė, triumfavęs Rusijoje ir Suomijoje vykusiuose Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) turnyruose, kol kas yra daugiausiai Tennis Europe šešiolikmečių reitingo taškų šiemet iškovojęs tenisininkas.