thomas lemaras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thomas lemaras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thomas lemaras“.

Prancūzijos čempionai nepasigailėjo vartininko netukusių varžovų

Prancūzijos čempionas „Monaco“ triuškinama pergale pradėjo 18-ąjį „Ligue 1“ turą. Monako futbolininkai svečiuose nepasigailėjo „Saint-Etienne“ – 4:0 (2:0). 3-ąją minutę įmušė Djibrilas Sidibe, 32-ąją – Thomas Lemaras, 53-ąją – Fabinho, 60-ąją Keita Balde. Pastarieji du atliko ir po rezultatyvų perdavimą. „Saint-Etienne“ 53-ąją minutę liko mažumoje – raudoną kortelę prieš save išvydo vartininkas Stephane’as Ruffier. „Monaco“ (38 taškai) pakilo į antrąją „Ligue 1“ poziciją.
2017-12-15

„Juventus“ užtikrintai žengė į finalą

Turino „Juventus“ tapo pirmuoju UEFA Čempionų lygos finalo dalyviu. Italai antradienį namie 2:1 (2:0) nugalėjo „Monaco“. Prieš savaitę Monake vykusi dvikova taip pat baigėsi „Juventus“ pergale – 2:0. Antradienį „Monaco“ reikėjo atakuoti, tad svečiai rungtynes pradėjo itin aktyviai. Mačo pradžioje geriausią galimybę turėjo Monako komandos talentas Kylianas Mbappe, pataikęs į tolimąjį virpstą.
2017-05-09

„Monaco“ sieks pralaužti „Juventus“ gynybą, Turino komanda – sustabdyti varžovų puolimą

Šiandien UEFA Čempionų lygos pirmosiose pusfinalio rungtynės susitiks „Monaco“ ir Turino „Juventus“. Monako komanda tikisi pralaužti gerai organizuotą varžovų gynybą, Italijos ekipa – sustabdyti uragnininį šeimininkų puolimą. „Juventus“ turi laimėtojų mentalitetą, – rungtynių išvakarėse kalbėjo vyriausiasis „Monaco“ treneris Leonardo Jardimas. – Turino komanda – gerai organizuota ir fiziškai stipri gindamasi. Ji galinga ir atakuodama. „Juventus“ pakanka poros progų, kad įmuštų.
2017-05-03

Laukia klasiškas finalas: „Real“ – „Juventus“?

„Viasat Sport Baltic“ komentatorius Rytis Vyšniauskas, penktadienį ištraukus UEFA Čempionų lygos pusfinalių burtus, mano, kad Madride laukia kova tikrąja to žodžio prasme, o nugalėtoją lems smulkmenos. Kitame pusfinalyje puikiai atakuojanti „Monaco“ susidurs su viena geriausių Europos gynybų – Turino „Juventus“. Ketvirtfinalių įspūdis – dvejopas R. Vyšniauskui ketvirtfinaliai paliko dvejopą įspūdį.
2017-04-21

Išpuolio sukrėsta „Borussia“ pralaimėjo pirmąsias rungtynes

Trečiadienį sužaistos dėl išpuolio prieš Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) atidėtos pirmosios UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynės. Atakos sukrėsti vokiečiai namie „Monaco“ pralaimėjo 2:3 (0:2). 17-ąją rungtynių minutę šeimininkų gynėjas Sokratis Papastathopoulos baudos aikštelėje pargriovė atakuojantį Kylianą Mbappe. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį pasišovė realizuoti Fabinho. Brazilas problemų „Borussia“ vartininkui Romanui Burki nesukėlė – nepataikė į vartus.
2017-04-13

„Monaco“ sutriuškinę „Saint-Germain“ futbolininkai iškėlė Prancūzijos lygos taurę

Paryžiaus „Saint Germain“ futbolininkai ketvirtą sezoną iš eilės iškovojo Prancūzijos lygos taurę, kai šeštadienį Lione 4:1 įveikė „Monaco“. Julianas Draxleris pirmasis pelnė įvartį 4 minutę, nors vokiečio smūgis buvo atliktas iš nuošalės. Jokių abejonių nekilo dėl „Monaco“ atsakymo – Thomas Lemaras gražiu smūgiu buvo išlyginęs rezultatą. Argentinietis Angelis Di Maria įvarčiu atkūrė PSG persvarą. „Monaco“ viltis pirmą kartą nuo 2003 metų laimėti trofėjų galutinai sudaužė Edisonas Cavani.
2017-04-02

Gynybinis futbolas, įvarčių fejerverkas, poros favoritas „Juventus“ ir būsimasis čempionas „Bayern“?

„Bayern“ laimės UEFA Čempionų lygą. O, jei su Miuncheno komanda pusfinalyje nežais Turino „Juventus“ ekipa, ji bus finale“, – po ištraukų ketvirtfinalio burtų drąsiai kalbėjo Čempionų lygą komentuojantis Rytis Vyšniauskas. Madrido „Atletico“ (Ispanija) – „Leicester City“ (Anglija) Gynybinis futbolas „Laukia gynybinis futbolas, neturėtų būti atvira kova. Manau, ši iš visų ketvirtfinalio porų – labiausiai gynybinė.