svindalas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „svindalas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „svindalas“.

Didžiausio slalomo rungtyje Kanadoje triumfavo norvegas A. L. Svindalas

Pirmąją 2013-20104 metų sezono pasaulio kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybų didžiausiojo slalomo rungtį Kanadoje sekmadienį laimėjo ir lyderiu bendroje įskaitoje su 200 taškų tapo norvegas Akselis Lundas Svindalas. 30-mečio Norvegijos kalnų slidininko laikas - 1 minutė 28,53 sekundės. Tai buvo jau 22-oji norvego pergalė šių varžybų istorijoje ir pagal šį rodiklį jis aplenkė tautietį Kjetilį Andre Aamodtą.
2013-12-02

Didžiausiojo slalomo varžybose geriausi šį sezoną – L. Vonn ir A. L. Svindalas

2011-2012 metų pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų didžiausiojo slalomo rungties įskaitoje nugalėjo amerikietė Lindsay Vonn. Ji Austrijoje vykstančių finalinių pasaulio taurės varžybų didžiausiojo slalomo varžybose ketvirtadienį buvo šešta. Nugalėjo Vankuverio olimpinių žaidynių didžiojo slalomo čempionė 22 metų vokietė Viktorija Rebensburg - 1 min. 24,54 sek. Tai buvo jos septintoji pergalė pasaulio taurės varžybose. 27 metų L. Vonn nugalėtojai pralaimėjo 0,57 sek.
2012-03-15

Norvegas A. L. Svindalas apgynė pasaulio čempiono titulą

Vokietijoje vykstančio 41-ojo pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato vyrų kalnų slidinėjimo dvikovės - slalomo ir greitojo leidimosi - varžybas pirmadienį laimėjo norvegas Akselis Lundas Svindalas - 2 min. 54,51 sek. Nugalėtojo titulą gynęs 28-erių metų slidininkas pirmavo po pirmosios rungties (greitojo leidimosi), o slalomo rungtyje buvo septintas. Sidabro medalį pelnė 26-erių metų italas Christofas Innerhoferis. Jis nugalėtojui pralaimėjo 1,01 sek.