salernitana

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „salernitana“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „salernitana“.

Panevėžyje žaidęs talentingas saugas išvyko į Italiją

Artėjančiame „Optibet A lygos“ sezone futbolo klubo „Panevėžys“ gretose nebematysime atakuojančio žaidėjo Martino Perveinio. 19-metis futbolininkas sėkmingai dalyvavo peržiūroje bei sukirto rankomis su „Salernitana“ klubu. Pastaroji ekipa varžosi „Serie A“ pirmenybėse – M. Perveinis atstovaus jaunimo komandai. Iš Pabradės kilęs puolėjas praėjusiame sezone buvo pasiskolintas iš Baltijos futbolo akademijos, o šiemet taip pat pradėjo pasirengimą su „Panevėžiu“ bei žaidė kontrolinėse rungtynėse.
2023-03-01

„Serie A“ pirmenybės: varžovus įveikusi „Inter“ turnyrinėje lentelėje aplenkė „Juventus“

Sekmadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse pergalę iškovojo ir turnyrinėje lentelėje Turino „Juventus“ aplenkė Milano „Inter“ (18 tšk.) ekipa, kuri namuose 2:0 įveikė „Salernitana“ (10 tšk.) komandą. 13-ą minutę „Inter“ ekipą į priekį išvedė Lautaro Martinezas, o skirtumą 58-ą minutę padvigubino Nicolo Barella.
2022-10-16

„Serie A“ lygos rungtynėse – 4 raudonos kortelės, „Juventus“ lygiosios su „Salernitana“

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp Turino „Juventus“ ir „Salernitana“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2 – 2. Antonio Candreva 18-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Salernitanos“ ekipą į priekį 1:0. Kšyštofas Piatekas pirmojo kėlinio pabaigoje užtikrinai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Bremeris 51-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2. Arkadiušas Mili...
2022-09-12

Italijoje „Juventus“ iškovojo pergalę, ekipos treneris užsidirbo geltoną kortelę

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Salernitana“ futbolininkus. Paulo Dybala 5-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0. Dušanas Vlahovičius 29-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. „Juventus“ strategas Massimiliano Allegri už nesportišką elgesį buvo nubaustas šiame susitikime geltona kortele.
2022-03-20

Franckas Ribery apie persikėlimą į „Salernitana“: „Jei man rūpėtų pinigai, manęs čia nematytumėte“

Patyręs Prancūzijos futbolininas Franckas Ribery pakomentavo savo persikėlimą į „Salernitana“. 38-ų žaidėjas su Italijos klubu pasirašė sutartį, kuri galios iki šio sezono pabaigos. „Viskas gerai. Į šį klubą atvykau ne tam, kad iš kažko atimčiau numerį. Iki šiol jaučiuosi pakankamai motyvuotas ir esu pasirengęs tai įrodyti. Italijoje – neprastas čempionatas, čia reikia atiduoti visas savo jėgas. Gyvenu žaidimu.
2021-09-07

Paskelbta Lietuvos U-21 rinktinės sudėtis Europos čempionato atrankos rungtynėms

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė artimiausiu metu pradės pasiruošimą Europos čempionato atrankos rungtynėms su Suomija ir Lenkija, o vyriausiasis treneris Caritas Falchas paskelbė į stovyklą pakviestų žaidėjų sąrašą. Paskelbtame sąraše yra 10 užsienyje žaidžiančių futbolininkų, tarp kurių yra ir pirmą kartą kvietimą į rinktinę gavę futbolininkai.
2018-03-09

„Serie B“ – Mariaus Adamonio atremtas 11 metrų baudinys

Marius Adamonis atrėmė 11 metrų baudinį, o 20-mečio vartininko „Salernitana“ namie sužaidė lygiosiomis su „Ascoli“ futbolininkais – 0:0. M. Adamonis žaidė visas rungtynes, o 25-ąją minutę atrėmė 11 metrų baudinį, kurį bandė realizuoti Lorenzo Rosseti. „Salernitana“ (9 taškai) užima 16-ąją „Serie B“ poziciją, „Ascoli“ (8 tšk.) – 17-ąją.