real madrid

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „real madrid“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „real madrid“.

Bilietus į Čempionų lygos pusfinalį išplėšė „Real“ ir „Milan“ ekipos

Antradienio vakarą vyko dvi UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosios rungtynės. Londone į kovą stojo „Chelsea“ ir titulą ginantys Madrido „Real“ futbolininkai. Tuo tarpu Italijoje susikovė „Napoli“ ir „Milan“ futbolininkai. Londone bilietą į Čempionų lygos pusfinalį iškovojo rezultatu 2:0 šeimininkus vėl nugalėjęs Madrido „Real“. Pirmajame kėlinyje šeimininkai turėjo kelis neblogus šansus pasižymėti, bet išnaudoti progų nepavyko.
2023-04-19

Neįtikėtinas „Real“ vartininko Th. Courtois vakaras padėjo „Real“ iškovoti 14-ą Čempionų lygos trofėjų

Šeštadienio vakarą „Stade de France“ stadione paaiškėjo naujieji Europos futbolo karaliai. Įspūdingo grožio UEFA Čempionų lygos finale pergalę rezultatu 1:0 (0:0) šventė karališkasis Madrido „Real“ klubas. Vienintelį rungtynių įvartį 59-ą rungtynių minutę pelnė Vinicius Junioras, o tikra vakaro žvaigžde tapo 30-metis „Real“ vartų sargas iš Belgijos Thibaut Courtois. Finale belgas į neviltį varė visus Jurgeno Kloppo ekipos puolėjus.
2022-05-29

Influenceriui gresia net 60 tūkst. eurų bauda: surengė vakarėlį pandemijos įkarštyje

Karantinas, panašu, galioja ne visiems. Žinomas influenceris Maxi Bonelli rizikuoja susimokėti net 56 tūkst. eurų baudą už tai, kad surengė vakarėlį viduryje pandemijos. Negana to, Malagoje vakarėlį surengęs vaikinas, ne tik viskuo dalijosi socialiniuose tinkluose, bet dar ir pakvietė net 500 žmonių. Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, Bonelli yra tiriamas dėl daugybės pažeistų įstatymų, o taip pat dėl to, kad surengė nelegalų vakarėlį ir nedėvėjo kaukės.
2021-01-02

„Man City“ per penkias minutes Madride nukovė „Real“

Puikią pergalę pirmajame UEFA Čempionų lygos mače iškovojo „Man City“ klubas, kuris išvykoje 2:1 įveikė Madrido „Real“ ekipos futbolininkus.  Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko apylygė kova. Abi ekipos turėjo savų progų pasižymėti. „Man City“ gretose Gabrielis Jesusas 21 minutę pavojingai smūgiavo iš pusiau krašto, bet „Real“ vartų sargas smūgį atlaikė.
2020-02-26

Casillasas panoro tapti Ispanijos futbolo federacijos prezidentu

Legendinis ispanų vartininkas Ikeras Casillasas ruošiasi galutinai atsisveikinti su futbolininko karjera. Nuo praėjusio sezono pabaigos dėl širdies smūgio nerungtyniaujantis 38-erių metų sportininkas nusprendė kandidatuoti į Ispanijos futbolo federacijos prezidento postą. „El Larguero“ teigia, kad I. Casillasas jau nusiuntė savo prašymą Nacionalinei sporto tarybai.
2020-02-12

TOP 10 „Instagram“ nuotraukų šiemet: pasaulio širdis užkariavo viena žvaigždė

2018-ieji buvo išties įspūdingi metai, per kuriuos ne viena garsenybė su pasauliu dalinosi svarbiausiais savo gyvenimo įvykiais būtent socialiniame tinkle „Instagram“. Nesunku atspėti, kad šie metai populiarumo atžvilgiu itin palankūs buvo Kylie Jenner – dešimtuke yra net 5 jos nuotraukos. Šiemet turėjome progą matyti kadrus iš net dvejų Karališkųjų vestuvių, daugybės sužadėtuvių ir net ne vieno skaudaus įvykio.
2018-12-24

VAR sistemą prasmukęs M.Asensio išvedė „Real“ į Ispanijos čempionato viršūnę

Šeštadienio vakarą Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sužaistos penkerios 5-ojo turo rungtynės. Madrido „Real“ klubas namuose 1:0 pranoko Barselonos „Espanyol“. Vienintelį šių rungtynių įvartį 41-ąją minutę pelnė Marco Asensio. Teisėjas iš pradžių peržvelgė visą situaciją VAR sistemos pagalba, tačiau galiausiai įskaitė įvartį. Po šios pergalės „Real“ pakilo į turnyro lentelės viršūnę. Jie turi 13 taškų ir vienu lenkia „Barcelona“ ekipą.
2018-09-23

Ispanijoje Marcelo sulaukė teismo nuosprendžio

Madrido "Real" gynėjas Marcelo pripažintas kaltu dėl mokesčių slėpimo. Tiesa, 30-metis, kaip ir kiti garsūs futbolininkai, už grotų nekeliaus. Atletas sulaukė keturių mėnesių lygtinio nuteisimo bausmės ir privalės sumokės 750 tūkst. eurų. Kiek anksčiau ispanai išsiaiškino ir bausmes skyrė sukčiavusiems "Barcelona" puolėjui Lioneliui Messi ir tuometiniam "Real" snaiperiui Cristiano Ronaldo. Reikalų su teisėsauga turėjo Luka Modričius, Javieras Mascherano, Angelis Maria ir treneris Jose Mourinho.
2018-09-11

Naujausias M. Schumacherio žmonos pirkinys privers aiktelėti: kainavo tūkstančius

Vokiečių „Formulės 1“ lenktynininko Michaelio Schumacherio žmona visai neseniai ryžosi rimtai paišlaidauti. Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad lenktynininko žmona nusipirko 27 tūkstančius svarų kainuojantį namą Maljorkoje. Anksčiau namas priklausė „Real Madrid“ prezidentui Florentino Perezui. Namas – išties įspūdingas. Pasak šaltinių, jame yra netgi du baseinai, didžiulis sodas, sraigtasparnio nusileidimo aikštelė, vila svečiams ir nuostabus atsiveriantis vaizdas tiesiai į jūrą.
2018-07-23

Jonas Mačiulis sulaukė šeimos sveikinimo 31-ojo gimtadienio rytą

Geriausias Lietuvos krepšininkas Jonas Mačiulis sulaukė malonios staigmenos gimtadienio rytą. Šiuo metu Madrido „Real“ klube rungtyniaujantis puolėjas 31-ąjį gimtadienį švenčia Ispanijos sostinėje. Mačiulis sulaukė artimųjų sveikinimų ir pasidalino šeimynine nuotrauka socialiniame tinkle „Instagram“ su prierašu: „Gimtadienio rytas prasidėjo su tortu „Aguona“ ir mano mažųjų princesių sveikinimais.