ratchaburi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ratchaburi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ratchaburi“.

Įvarčius mušantis Nerijus Valskis: noriu žaisti rinktinėje

Pirmuoju Lietuvos futbolininku, rungtyniaujančiu Tailando čempionate, tapęs Nerijus Valskis džiugina rezultatyviu žaidimu. Per 10 Tailando čempionato ir taurės turnyro rungtynių „Ratchaburi“ klubo gretose N. Valskis atliko šešis tikslius smūgius. „Puolėjui svarbiausia mušti įvarčius. Džiaugiuosi, kad pavyko greitai atidaryti įvarčių sąskaitą Tailando čempionate.
2018-08-01

Tailande – eilinis Nerijaus Valskio įvartis

Tailande eilinį įvartį pelnė Nerijus Valskis. Futbolininkas iš Lietuvos tiksliu smūgiu prisidėjo prie „Ratchaburi“ pergalės. N. Valskio komanda namuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Ubon“. 30-metis lietuvis kamuolį į vartus pasiuntė 65-ąją minutę. Pirmasis įvartis krito 16-ąją, kai įmušė Montree Promsawatas. N. Valskis Tailano lygoje pelnė ketvirtąjį įvartį. „Ratchaburi“ (35 taškai) užima septintąją vietą tarp 18-os komandų.
2018-07-28

Tailande – dar vienas Nerijaus Valskio įvartis

Nerijus Valskis įmušė dar vieną įvartį Tailando futbolo lygoje. Tikslaus 30-mečio puolėjo smūgio „Ratchaburi“ pergalei nepakako. Lietuvio komanda svečiuose 1:2 (0:0) nusileido „Nakhon Ratchasima“. N. Valskis įvartį pelnė 79-ąją minutę, išlyginęs rezultatą. 47-ąją kamuolį į savuosius vartus nukreipė N. Valskio komandos draugas Philipas Rolleris. „Nakhon Ratchasima“ pergalę 80-ąją minutę išplėšė Leandro Assumpcao. N. Valskis Tailande įmušė ketvirtąjį įvartį per šešerias rungtynes.