r. pipiras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „r. pipiras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „r. pipiras“.

„Šiauliai“ pergalingai baigė BBL rungtynių ciklą regione

Rungtyniaudami be susirgusio komandos lyderio Lauryno Biručio, šiauliečiai Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynių ciklą Šiaulių regione baigė pergale prieš „Jūrmala“ – 87:83 (14:16, 20:24, 27:22, 24:21). Šio rezultato pritrūko užsitikrinti pirmąją vietą A grupėje. Pirmajame BBL tarpusavio susitikime „Jūrmala“ laimėjo 10 taškų skirtumu. Šį kartą šiauliečiai revanšavosi be pralaimėjimų žengusiai Latvijos ekipai keturiais taškais ir iškovojo šeštąją BBL pergalę iš eilės.
2018-01-23

„Šiauliai“ Baltijos krepšinio lygos kovas pradėjo užtikrinta pergale

Kelias rungtynes iš eilės neiškovoję pergalės Lietuvos krepšinio lygoje, „Šiauliai“ savo sirgalius nudžiugino Baltijos krepšinio lygos (BBL) starte. Saulės miesto ekipa įveikė svečius iš Baltarusijos „Tsmoki-Minsk“ – 94:78 (25:18, 29:17, 17:17, 23:26). „Šiaulių“ spurtas 14:3 dvikovos starte, prie kurio labiausiai prisidėjo du tolimus metimus pataikęs Nickas Zeisloftas, privertė svečių trenerį Rotislavą Verguną nedelsiant prašyti minutės pertaukėlės.
2017-10-25

Rytis Pipiras lieka „Šiaulių“ klube

„Šiaulių“ klubo vyriausiasis treneris Antanas Sireika įžvelgė jaunojo Ryčio Pipiro talentą. Po trijų dienų žaidėjo peržiūros buvo nuspręsta su R. Pipiru pratęsti bendradarbiavimą ir sudaryti naują ilgalaikę sutartį. R. Pipiras – 203 cm. ūgio 22-ejų amžiaus puolėjas 2016–2017 metų sezone „Šiaulių“ komandai „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate vidutiniškai per 11 min. pelnydavo po 2,7 taško ir atkovodavo po 2,1 kamuolio.