premier lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „premier lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „premier lyga“.

Patvirtintas naujasis „Liverpool“ treneris

„Liverpool“ klubas naują erą pradės su treneriu iš Nyderlandų. Po devynių metų, kurių metu „Liverpool“ į priekį vedė Jurgenas Kloppas, ši komanda turės naują trenerį. Juo tapo Arne Slotas. Apie tai patvirtino pats 45-erių metų treneris. Prieš sekmadienį laukiančias paskutines jo karjeros rungtynes prie „Feyenoord“ vairo jis patvirtino savo persikėlimą į Angliją.
2024-05-17

Žūtbūtinę pergalę iškovojęs „Man City" priartėjo prie dar vieno „Premier" lygos titulo

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo Londono „Tottenham“ futbolininkus.  Pirmajame kėlinyje abi komandos atliko vos po tris smūgius. Pavojingiausią progą pasižymėti turėjo Philas Fodenas, tačiau jo smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas. Per pirmąsias keturiasdešimt penkias žaidimo minutes žiūrovai įvarčių neišvydo.
2024-05-15

„Manchester United“ įveikusi „Arsenal“ nepaleidžia svajonės dėl „Premier“ titulo

Londono „Arsenal“ klubas tęsia kovą dėl „Premier“ lygos nugalėtojų titulo. Sekmadienį „Arsenal“ šventė svarbią pergalę Mančesteryje. Išvykoje jie 1:0 palaužė „Manchester United“ komandą. Pergalę Mikelio Artetos auklėtiniams atnešė Leandro Trossardas. Kay‘us Havertzas perdavimu baudos aikštelėje supjaustė visą varžovų gynybą ir L. Trossardui iš arti beliko pasiųsti kamuolį į vartus. Belgui tai buvo jau ketvirtasis įvartis per paskutines penkias rungtynes.
2024-05-12

Londone dominavusi „Man City“ veržiasi į priekį „Premier“ titulo medžioklėje

„Manchester City“ futbolininkai tęsia ketvirto iš eilės Anglijos „Premier“ lygos titulo medžioklę ir didina spaudimą Lonodo „Arsenal“ klubui. Šetadienio popietę Londone rungtyniavę Pepo Guardiolos auklėtiniai 4:0 (1:0) įveikė turnyro vidutiniokę „Fulham“ ir grįžo į turnyrinės lentelės viršų. Per pirmąjį kėlinį „žydrieji“ atliko tris smūgius į vartų plotų, kai tuo tarpu varžovams tokių progų nesuteikė.
2024-05-11

Triuškinamai pralaimėjusi „Man Utd“ pasiekė klubo antirekordą, o treneris prakalbo apie savo ateitį

„Manchester United“ klubas užfiksavo dar vieną klubo antirekordą. Rungtynėse su „Crystal Palace“ klubu Eriko ten Hago auklėtiniai 0:4 nusileido savo oponentams ir pralaimėjo jau 13-ąsias savo rungtynes „Premier“ lygoje. Tai didžiausias pralaimėjimų kiekis per vieną sezoną per visą „Manchester United“ istoriją.
2024-05-07

Londono „West Ham“ rado pamainą ilgamečiui treneriui

Londono „West Ham Uniten“ klubas ateinantį sezoną pasitiks pasikeitęs. Su klubu atsisveikins ilgametis jos treneris 57–erių Davidas Moyesas, o jį pakeis tokio pat amžiaus ispanas Julienas Lopetegui.  Žinią, kad su ispanu netrukus bus pasirašyta sutartis, pirmasis paskelbė žurnalistas Fabrizio Romano.  J. Lopetegui praėjusį sezoną treniravo „Wolverhampton“ klubą, o perėmęs komandą sezono viduryje išgelbėjo ją nuo iškritimo į žemesnę lygą.
2024-05-06

Anglijoje užtikrintas pergales šventė „Liverpool“ ir „Chelsea“

Sekmadienį „Liverpool“ komanda šventė pergalę „Premier“ lygoje. Rungtynėse su „Tottenham“ klubu Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatyvią akistatą laimėjo 4:2. Pirmajame kėlinyje „Liverpool“ dominavo ir jau šešioliktą minutę įsiveržė į priekį. Po aštraus skersuoto kamuolio į baudos aikštelę Mohamedas Salah galva pasiuntė kamuolį į vartus. Savo pranašumą šeimininkai padvigubino paskutinę kelinio minutę.
2024-05-05

Fantastišką pasirodymą surengęs Erlingas Haalandas atvedė „Man City“ į dar vieną pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje puikų pasirodymą surengė „Manchester City“ puolėjas Erlingas Haalandas. „Manchester City“ vedami savo puolimo lyderio iškovojo lengvą pergalę 5:1 prieš „Wolves“. Rungtynėse žibėjo rezultatyviausias „Premier“ lygos žaidėjas E. Haalandas. Norvegas vien per pirmąjį kėlinį pelnė „hat-tricką“, o po pertraukos jis pridėjo ir ketvirtąjį savo įvartį Penktąjį „City“ įvartį pelnė jį pakeitęs Julianas Alvarezas. Vienintelio svečių įvarčio autorius – Hee-Chan Hwanas.
2024-05-04

„Arsenal“ toliau išlieka kovoje dėl „Premier“ lygos titulo

Londono „Arsenal“ klubas ir toliau žygiuoja pergalingai „Premier“ lygos finalinėje stadijoje. Šeštadienį Mikelio Artetos auklėtiniai 3:0 nugalėjo „Bournemouth“ ekipą. Po šios pergalės jei padidino persvarą iki artimiausių varžovų iki 4 taškų, tiesa „Manchester City“ yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau nei lygos lyderiai. „Arsenal“ nuo pat rungtynių pradžios turėjo iniciatyvą ir kūrėsi progas.
2024-05-04

Londono komandų akistatoje – įvarčių fiesta ir „Arsenal“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje „Arsenal“ klubas 3:2 nugalėjo „Tottenham“ futbolininkus.  Pierre‘as Emile Hojbjergas susitikimo pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Arsenal“ išsiveržė į priekį 1:0. Bukayo Saka sužaidus beveik pusvalandį tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0. Kai Havertzas pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. Antrajame kėlinyje abi komandos...