Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paris saint germain“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paris saint germain“.

Ašaras prisiminęs Neymaras išreiškė norą likti PSG

Nepaisant nuolatinių spekuliacijų dėl brazilo Neymaro išvykimo iš Paryžiaus „Saint-Germain“, pats futbolininkas dabar patvirtino, kad viskas pasikeitė ir jis nori likti PSG gretose.
2021-02-01

„PSG“ atsirevanšavo varžovams ir keliauja į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Atsakomosiose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse pergalę, atvėrusią kelią į ketvirtfinalį, iškovojo Paryžiaus „PSG“ klubas, kuris namuose 2:0 nugalėjo Dortmundo „Borussia“. Pirmąsias rungtynes Vokietijoje buvo laimėjusi „Borussia“ rezultatu 2:1. Pirmąsias 25 minutes vyko gana apylygis žaidimas ir nei vienai komandai nepavyko sukurti pavojingesnių progų. Pirmąjį šansą turėjo „PSG“, bet Edinsono Cavani smūgį atlaikė „Borussia“ vartininkas.
2020-03-11

Čempionų lygos aštuntfinalio mačas vyks be žiūrovų

Pasaulyje ir Europoje siaučiant koronavirusui vis daugiau sporto renginių atšaukiami arba žaidžiami tuščiame stadione. Ne išimtis ir poryt vyksiančios Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes. Šiandien pranešta, kad rungtynės Prancūzijoje tarp Paryžiaus „PSG“ ir Dortmundo „Borussia“ bus žaidžiamo už uždarų durų. Toks sprendimas priimtas po Prancūzijos vyriausybės nutarimo, kad renginiai, į kuriuos susirenka daugiau nei 1000 tūkst.
2020-03-09

Paryžiaus gatvės atrodo it karo zona: į pareigūnus skrieja akmenys

Paryžiuje atsinaujinę „geltonųjų liemenių“ protestai prieš Macroną peraugo į susirėmimus Paryžiaus Eliziejaus Laukų alėjoje per naujas demonstracijas policija panaudojo ašarines dujas prieš šimtus protestuotojų, mėginusių prasiveržti per barikadas, pykčiui dėl brangstančio kuro peraugus į didelio masto judėjimą prieš prezidento Emannuelio Macrono valdymu.
2018-12-01

Madrido „Real“ lėktuve – aikštelėje senokai matyti žaidėjai

Antradienio vakarą futbolo pasaulį drebins atsakomoji UEFA čempionų lygos aštuntfinalio akistata Paryžiuje tarp aikštelės šeimininkų „Saint Germain" ir čempionų titulą ginančių Madrido „Real" futbolininkų. Pirmąją šių Europos grandų dvikovą 3:1 laimėjo namuose žaidusi Ispanijos komanda. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai šiandien pasiekė Paryžių, o komandos lėktuvu skrido kroatas Luka Modričius ir vokietis Toni Kroosas.
2018-03-05

Sensacija Prancūzijoje: PSG patyrė pirmą pralaimėjimą

Prancūzijos futbolo pirmenybėse užfiksuota sensacija - pirmenybių lyderė Paryžiaus „Saint Germain“ patyrė pirmą pralaimėjimą. Ji išvykoje šešiolikto turo rungtynėse 1:2 (1:1) nusileido vidutinioke „Starsbourg“. Po šios pergalės „Strasbourg“ pakilo į keturioliktą vietą. Taip nutrūko PSG penkių pergalių serija nacionaliniame čempionate. Rungtynės prasidėjo Joia Nuno da Costos įvarčiu 13 minutę. 42-ąją minutę rezultatą lygino Kylianas Mbappe.
2017-12-02

PSG ir „Barcelona“ smaginosi nacionaliniuose čempionatuose

Prancūzijos futbolo pirmenybių lyderis „Paris Saint Germain“ 4:1 nušlavė penktoje vietoje esančius „Nantes“ futbolininkus ir išlaikė šešių taškų pranašumą nuo antroje vietoje esančio „Monaco“. Nugalėtojams du įvarčius įmušė Edisonas Cavani (42 ir 79 min.), po vieną pridėjo Angelis Di Maria (42 min.) ir Javieras Pastore (65 min.). Rezultatą kiek sušvelninęs buvo Prejuce’as Nakoulma (60 min.
2017-11-18

Netikėta: PSG patyrė didžiausią pralaimėjimą per penkerius metus

Netikėtą pralaimėjimą Prancūzijos futbolo lygoje patyrė „Paris Saint Germain“ futbolininkai, išvykoje net 0:3 nusileidę „Montpellier“ vienuolikei. Įvarčius mušė Paulas Bastienas Lasne (42 min), Ellyesas Skhiri (48 min) ir Ryadas Boudebouzas (80 min). Tai didžiausias PSG pralaimėjimas per penkerius metus. Didžiausias nuo 2011 metų lapkričio, kai tokiu pat rezultatu nusileido Lijono „Olympique“ komandai. „Montpellier“ lygos varžybose PSG įveikė pirmą kartą nuo 2010 metų gegužės.
2016-12-03

Pepo Guardiolos sugrįžimas pažymėtas „Manchester City“ košmaru Barselonoje

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaisti dar aštuoni susitikimai. Labiausiai intriguojančioje savaitės dvikovoje „Barcelona“ namuose palaužė buvusio trenerio Josepo Guardiolos vadovaujamą „Manchester City“ klubą. Šiose rungtynėse parodytos dvi raudonos kortelės.
2016-10-19

Trileris Prancūzijoje baigėsi dviem įvarčiais ir dviem raudonomis kortelėmis

Jau pirmąją minutę įvartį pelnę „Paris Saint Germain“ futbolininkai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau pranašumo neišsaugojo ir rungtynės su „Arsenal“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Šiame susitikime buvo pelnytas pirmasis šio sezono UEFA Čempionų lygos įvartis, kai jau pirmąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Edisonas Cavani. Šventė Paryžiuje truko kiek iki antrojo kėlinio pabaigos. 78-ąją minutę išlyginamąjį įvartį pelnė Alexis Sanchezas.