orientavimasis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „orientavimasis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „orientavimasis“.

Judita Traubaitė nugalėjo pasaulio orientavimosi sporto slidėmis taurės etape

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis taurės varžybų pirmoji diena puikiai prasidėjo Lietuvos rinktinei, prie kurios trumpam prisijungė, ką tik iš Pasaulio biatlono čempionato grįžusi Judita Traubaitė. Būtent J. Traubaitė šiandien sprinto trasoje nepaliko vilčių savo varžovėms ir iškovojo pirmąją vietą! Sportininkė 3.5 km trasą su 12 kontrolinių punktų įveikė per 18 min. 26 sek. ir 5 sek.
2024-02-23
Žaidimo akimirka   Žaidimo akimirka

„Šturmas“ siūlo rudenį praleisti spalvingai – šok ant ratų ir leiskis pažinti savo miestą įdomiai

Po vasaros linksmybių, saulės ir karštų atostogų dauguma sugrįžome į darbus ir įprastą gyvenimo ritmą. Vis labiau vėstantis oras, ta pati rutina ir buitis gali kelti nuobodulį ar netgi liūdesį. Pasibaigus paplūdimių ir festivalių sezonui daugumai iškyla klausimas – kaip gi įveikti ateinantį lietingą ir šaltą metų laiką? „Šturmas“ – pramoginis orientavimosi žaidimas automobiliais siūlo prisiminti, kad ruduo ne tik pilkas, lietingas ir niūrus, bet ir labai spalvingas bei žavus.
2023-10-10

Pasaulio čempionatas Lietuvos orientacininkams baigėsi istorinėmis pergalėmis

Sekmadienį Čekijoje, Jičin mieste, baigėsi visą savaitę trukęs Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas, kuriame Lietuvos komanda iškovojo du medalius. Ilgoje trasoje moterų grupėje praėjusių metų Europos čempionė Gabrielė Andrašiūnienė iškovojo bronzos medalį. Sportininkė beveik 33 kilometrų trasą įveikė per 1 valandą 57 minutes ir 24 sekundes ir kiek daugiau nei 3 minutėmis nusileido Pasaulio čempionės titulą iškovojusiai Danijos atstovei Nikoline Splittorf.
2023-08-29

Stebėkite: Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas Ignalinoje 2022

Ignalinoje tęsiasi Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas. Nuo penktadienio keli šimtai sportininkų varžosi dėl aukščiausios prabos apdovanojimų. Namų sienos jau padėjo Lietuvos atstovei Gabrielei Andrašiūnienei – stabilius rezultatus visą distanciją demonstravusi lietuvė vakar, šeštadienį, iškovojo čempionės titulą, Penktadienį medalį lietuviams pavyko iškovoti ir kartu su suaugusiųjų čempionatu vykstančiose jaunimo varžybose.
2022-05-22

Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas: ar savos sienos padės lietuviams?

Keli šimtai sportininkų gegužės 18-22 dienomis atvyksta į Ignaliną varžytis dėl Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionato medalių. Tiesiogines varžybų transliacijas galėsite matyti čia. Per penkias čempionato dienas pajėgiausi Senojo žemyno elito sportininkai varžysis sprinto, ilgoje ir dinamiškoje mišrios estafetės distancijose, o varžybos vyks Ignalinos miškuose – kerinčio grožio lietuviškos gamtos apsuptyje.
2022-05-17

Ekstremaliausioje orientavimosi sporto trasoje Lietuvos čempioną lėmė sekundė

Prasidėjo Lietuvos orientavimosi sporto bėgte sezonas. Prienų šile surengtas pirmasis šių metų Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas naktinėje trasoje. 21.00 val. startavusiose ekstremaliausiose orientavimosi varžybose prie starto linijos stojo daugiau negu 160 orientacininkų.  Neįtikėtinai atkakli kova vyko vyrų varžybose, kur orientacininkams reikėjo įveikti apie 10 km distanciją su 23 kontroliniais punktais.
2022-04-12

Europos orientavimosi čempionate Lietuvos rinktinė išplėšė bronzą – lėmė vos sekundė

Portugalijoje vykusiame Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate antrą medalį iškovojo Lietuvos orientacininkai. Lietuvos rinktinė laimėjo bronzą mišrių estafečių varžybose. Gabrielė Andrašiūnienė, Jonas Maišelis ir Ignas Ambrazas distanciją įveikė per 1 val. 38 min. 59 sek. ir vos viena sekunde aplenkė ketvirtoje vietoje finišavusią ir be medalių likusią Suomijos komandą. „Suomį mačiau nuo pat distancijos pradžios. Tai jis pirmas važiavo, tai aš.
2021-10-11

Europos kurčiųjų orientavimosi sporto čempionate lietuviai iškovojo bronzą

Vilniuje vykstančio Europos kurčiųjų orientavimosi sporto čempionato antrąją dieną vyko medalių dalybos mišrių komandų sprinto estafetės (vyrams – 3,1 km ir 19 KP; moterims – 2,5 km ir 19 KP) rungtyje. Sėkmingai pasirodė Lietuvos ketvertukas Adrija Atgalainė, Mikalojus Makutėnas, Rokas Koveckis ir Gedvilė Diržiūtė, iškovoję bronzos medalius. Kovą akivaizdžiai laimėjo Rusijos rinktinė, sugaišusi 52 min. 4 sek.
2021-09-05

Pirmą kartą istorijoje Lietuvoje vyks Europos kurčiųjų orientavimosi sporto čempionatas

Rugsėjo 3-8 dienomis Vilniuje ir sostinės apylinkėse vyks Europos kurčiųjų orientavimosi sporto čempionatas. Senojo žemyno pirmenybėse varžysis 63 orientacininkai (36 vyrai ir 27 moterys) iš 13 valstybių. Europos čempionato medalius orientacininkai išsidalins keturiose rungtyse – dvejose sprinto, vidutinėje ir ilgoje distancijose. Šeštadienį Vilniaus centre, Lukiškių aikštėje vyks individuali sprinto rungtis. Sekmadienį sprinto varžybose kovos mišrios komandos.
2021-09-03

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate nugalėtoją lėmė viena sekundė

Neįtikėtinai dramatiška kova vyko Lietuvos orientavimosi sporto sprinto čempionate. Vyrų varžybose nugalėtoją lėmė vos viena sekundė, o moterų varžybose prireikė dviejų aukso medalių. Panevėžyje vykusiame sprinto čempionate startavo 714 orientacininkų. Moterų varžybose reikėjo įveikti 2,8 km distanciją su 17 kontrolinių punktų. Vienodu laiku 12 min. 33 sek. trasą įveikė Gabija Ražaitytė-Saunorienė iš „Igtisa“ klubo ir Emilija Teklė Gvildytė iš „Medeinos“ komandos.