NCAA I diviziono lengvosios atletikos čempionatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „NCAA I diviziono lengvosios atletikos čempionatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „NCAA I diviziono lengvosios atletikos čempionatas“.

NCAA lengvosios atletikos čempionato finale bėgs Karinauskaitė ir Galvydytė

Ostine (JAV( prasidėjo NCAA I diviziono lengvosios atletikos čempionatas. Ketvirtadienį Greta Karinauskaitė (3000 m kliūtinis bėgimas) ir Gabija Galvydytė (800 m) pusfinalio bėgimuose iškovojo teisę šeštadienį bėgti finaluose. Gabija laimėjo savo bėgimą (2:03.01), o Greta buvo antra (9:40.87), praleidusi į priekį tik Olivią Markezich (9:40.81). G. Karinauskaitė šiemet pagerino Lietuvos rekordą, kai 3000 m su kliūtimis įveikė per 9 min. 26.88 sek.