nakhon ratchasima

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nakhon ratchasima“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nakhon ratchasima“.

Tailande – dar vienas Nerijaus Valskio įvartis

Nerijus Valskis įmušė dar vieną įvartį Tailando futbolo lygoje. Tikslaus 30-mečio puolėjo smūgio „Ratchaburi“ pergalei nepakako. Lietuvio komanda svečiuose 1:2 (0:0) nusileido „Nakhon Ratchasima“. N. Valskis įvartį pelnė 79-ąją minutę, išlyginęs rezultatą. 47-ąją kamuolį į savuosius vartus nukreipė N. Valskio komandos draugas Philipas Rolleris. „Nakhon Ratchasima“ pergalę 80-ąją minutę išplėšė Leandro Assumpcao. N. Valskis Tailande įmušė ketvirtąjį įvartį per šešerias rungtynes.