Mathias Oyewusi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Mathias Oyewusi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Mathias Oyewusi“.

„Žalgirio“ lyderis Mathiasas Oyewusi palieka Vilnių ir keliasi į Prancūziją

Dvejus pastaruosius metus Vilniaus „Žalgiryje“ žaidęs 24-erių metų Mathias Oyewusi į šalies vicečempionų klubą nesugrįš. Puolėjas karjerą tęs Prancūzijos antros lygos autsaiderės „Valenciennes“ gretose. M.Oyewusi dar prieš praėjusį sezoną medžiojo Kazachstano ir Prancūzijos antros lygos klubai, tačiau puolėjas turėjo sutartį su „Žalgiriu“. Nepaisant puolėjo norų išvykti, visi tuometinio Lietuvos čempiono pasiūlymai buvo atmesti.
2023-11-23

„Žalgiris“ legionierius apie tolstantį titulą: „Tikime ir neprarandame vilties“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Riterių“ turėjo pastabų gynybiniams veiksmams, o žaidėjai kalbėjo apie nelengvas rungtynes ir susitelkimą į savo rezultatus. Dvikovoje prieš „Riterius“ varžovai įmušė pirmieji, bet pirmavo neilgai, nes „Žalgiris“ greitai persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę 6:2. „Greitai praleidome įvartį. Kazlausko trauma pradžioje, keitimas. Rungtynėse buvo pilna visokių epizodų. Rezultatas.
2023-09-18

Vienas iš „Žalgirio“ lyderių Oyewusi gali persikelti į Turkiją

Turkijos žiniasklaida praneša, kad rezultatyviausias A lygos futbolininkas Mathias Oyewusi netrukus gali palikti „Žalgirį“ ir persikelti į Turkijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujantį „Čaykur Rizespor“ klubą. Už iki sezono pabaigos su Lietuvos čempionų klubu sutartį turinčio puolėjo persikėlimą turkai yra pasiruošę pakloti iki pusės milijono eurų. Prieš sezono pradžią panašius pinigus siūlė ir Prancūzijos antros pagal pajėgumą lygos klubas, tačiau tuomet futbolininkas liko Lietuvoje.
2023-08-13

Oyewusi dublis Marijampolėje pratęsė „Žalgirio“ pergalių A lygoje seriją iki aštuonių

Net ir pasibaigus kovos tarptautiniame fronte, Vilniaus „Žalgiris“ „Optibet A lygoje“ žengia pergalingai. Vladimiro Čeburino kariauna atidėtose 29-ojo turo rungtynėse svečiuose 2:1 (1:1) įveikė 5-oje pozicijoje žengiančią Marijampolės „Sūduvą“. Sostinės ekipa į priekį išsiveržė 21-ąją minutę. Mathiasas Oyewusi apsikeitė perdavimais su Marko Miličkovičiumi – futbolininkas iš Nigerijos taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.
2022-11-06

Verbickas apie „Žalgirio“ lygiąsias Bazelyje „Parodėme komandos stiprybę“

„Žalgirio“ žaidėjai po lygiųjų su „Basel“ kalbėjo apie tai, kad rungtynių pradžioje netrūko pasimetimo, tačiau įvartis prieš pertrauką padėjo nusiraminti ir komandiniu darbu pasiekti rezultatą. „Pradžioje buvo mums neblogai užkaitę pirtį. Galbūt buvo šiek tiek jaudulio nesamę pripratę aisti tokiame dideliame stadione. nepripratę žaisti tokiame. Bet po pirmo kėlinio pakalbėjome, treneris pasakė atsipalaiduoti, kad nėra ko panikuoti, kad jie turi ką prarasti, mes tik atvažiavome savo įrodyti.