marijampolės sūduva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marijampolės sūduva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marijampolės sūduva“.

LFF taurė: „Banga“ ir „Atmosfera“ prisijungė prie „Šiaulių“ ir žengė į ketvirtfinalį

Antradienį ir trečiadienį buvo sužaistos pirmosios trejos 2024-ųjų FPRO LFF taurės aštuntfinalio etapo rungtynės. Jau pirmame susitikime į kovą stojo dvi TOPsport A lygos komandos – FA „Šiauliai“ namuose, pirmą kartą ant natūralios vejos stadiono, priėmė Marijampolės „Sūduvą“. Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį po Davio Ikaunieko įvarčio, tačiau jau netrukus sūduviečių kapitonas Aleksandaras Živanovičius rezultatą išlygino. Daugiau įvarčių nebuvo, tad mačas nusikėlė į pratęsimą.
2024-05-23

„Šiauliai“ po baudinių serijos peržengė „Sūduvos“ barjerą LFF taurėje

FPRO LFF taurės turnyro aštuntfinalyje Marijampolės „Sūduva“ išvykoje pralaimėjo „Šiauliams“ baudinių serijoje 1:1 (6:7) ir baigė pasirodymą šiame turnyre. Šiauliečiai išsiveržė į priekį 8 min., kai dėkingai atšokęs kamuolys buvo perduotas Daviui Ikauniekui, o latvis iš keleto metrų pasiuntė jį į vartus. „Sūduva“ atsitiesė labai greitai. Jau 11 min. Žygimantas Baltrūnas baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur žaidimo intrumentas atiteko Aleksandrui Živanovičiui.
2024-05-22

Alytuje pergalę išplėšė „Sūduva“

„TOPsport A lygoje“ revanšą už pirmame rate patirtą nesėkmę pasiekė Marijampolės „Sūduva“. 14-ojo turo starte marijampoliečiai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje kiek aštriau atakavo svečiai. Pavojingą Maksymo Pyrogovo smūgį turėjo atremti Volodymyras Krynskis, kiek vėliau vartininkas sugavo tautiečio Artiomo Fiodorovo spirtą kamuolį. Kitoje aikštės pusėje Giedrius Zenkevičius sykį susitvarkė su Artiomo Baftalovskio bandymu.
2024-05-17

„Panevėžys“ namuose pasiekė revanšą prieš Marijampolės komandą

12-ajame ture nesėkmingą atkarpą nutraukė ir pergalę prieš Marijampolės „Sūduvą“ pasiekė „Panevėžys“. Namų tvirtovėje žaidę panevėžiečiai identišku rezultatu atsirevanšavo už pirmame rate patirtą pralaimėjimą – dvikova baigėsi rezultatu 1:0 (1:0). 11-ąją minutę po pakelto kampinio galva iš arti smūgiavo Matijus Remeikis, jo bandymą sustabdė Giedrius Zenkevičius. 19-ąją minutę aštrų Ernesto Veliulio nutraukė vartų sargas, kamuolys atšoko Nemanja Bosančičiui, jo bandymas buvo blokuotas.
2024-05-02

Tęsia pergalių kelią – „Kauno Žalgiris“ laimėjo trečią kartą iš eilės

„TOPsport A lygos“ turnyro lentelėje į viršų kyla „Kauno Žalgiris“. 9-ajame ture trečią kartą iš eilės nugalėję kauniečiai namuose 2:1 (1:1) įveikė Marijampolės „Sūduvą“. Pačioje dvikovos pradžioje Matiaso Rale perduoto kamuolio į vartus nepasiuntė Armandas Kučys, tačiau tą, jį baudos aikštelėje suradus tam pačiam suomiui, padarė 6-ąją minutę. Tai buvo penktasis A. Kučio pelnytas įvartis – jis vėl tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.
2024-04-20

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė „Olimpą“ į pergalę mažojo finalo starte

„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio Buškevico kariauna namuose 87:79 (18:19, 26:19, 20:14, 29:21) pabaigoje pranoko Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“.  Kovoje iki trijų pergalių palangiškiai išsiveržė į priekį 1-0, o antroji komandų akistata ketvirtadienį 18 val. prasidės Marijampolėje.
2024-04-15

Nenuspėjamas NKL finalas: žinomų krepšinio bendruomenės žmonių prognozės pasiskirstė lygiai

Sensacijų kupinose Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamosiose liko paskutinis etapas, o prieš finalinį sezono akordą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės pasidalino galutiniais savo spėjimais. Abiejų pusfinalių autsaiderius pasirinkęs Kazys Maksvytis tarp spėjusių dalyvių vienintelis buvo teisus dėl čempionų titulo besikausiančių klubų.
2024-04-15

„Sūduva“ pasipildė krašto gynėju iš Nigerijos

Marijampolės „Sūduva“ pasirašė sutartį su 25 metų dešiniojo krašto gynėju iš Nigerijos Henry Uzochukwu. Futbolininkas 2017 metais iš gimtinės „Ebedei“ ekipos persikėlė į Danijos „Midtjylland“ ir iki 2018-ųjų vidurio atstovavo klubo 19-mečių ekipai. Vėliau legionierius buvo nuolat skolinamas 1 lygoje žaidžiančiai „Fredericia“ komandai. 2021-aisiais „Sūduvos“ naujokas iš Danijos persikėlė į suomių Kuopijo KuPS, o 2023-ųjų antroje pusėje atstovavo JAV Fynikso „Rising“ komandai.
2024-04-10

„Sūduva“ dviem žaibiškais įvarčiais paguldė ant menčių „TransINVEST“

6-ajame „TOPsport“ A lygos ginklus pirmą kartą surėmė Vilniaus rajono „TransINVEST“ bei Marijampolės „Sūduva“. Antroje susitikimo pusėje du žaibiškus įvarčius įmušę sūduviečiai šventė pergalę Širvintose rezultatu 2:0 (0:0). Pirmoje kėlinio pusėje komandos apsikeitė smūgiais virš vartų, pirmą pavojingesnį bandymą atliko Ernestas Stočkūnas, tiesa, su jo smūgiu gan lengvai susitvarkė Giedrius Zenkevičius, laikui bėgant vartų sargui teko atremti Henriques Devenso smūgį galva.
2024-04-07

Marijampolėje pergalę pasiekė „Dainavos“ futbolininkai

„TOPsport A lygos“ sekmadienio akistatos startavo Marijampolėje. 5-ojo turo mače Alytaus DFK „Dainava“ svečiuose 1:0 (1:0) įveikė vietos „Sūduvą“. Pirmame kėlinyje nestigo kietos kovos abiejose aikštės pusėse – buvo parodytos penkios geltonos kortelės. Akistatos pradžioje geru šansu išsiskyrė Ivanas Zotko, kuris po pakelto kampinio galva smūgiavo į sezone debiutavusį Airidą Mickevičių. 18-ąją minutę alytiškis ištaisė savo komandos draugų klaidą, kai pavojingą bandymą atliko Motiejus Burba.