Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marija kaznačenko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marija kaznačenko“.

Uždarymo ceremonijoje šalies vėliavą nešiantis 18-metis: tai – labai didelė garbė

Sekmadienį iškilminga uždarymo ceremonija nusileis žiemos olimpinių žaidynių uždanga. Lietuvos rinktinė vėl žygiuos Pjongčango stadionu. Šįkart delegacijos priekyje bus jauniausias jos narys – vėliavą mosikuosiantis 18-metis kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas. Rinkosi tarp vyriausio ir jauniausio Be A. Drukarovo iki žaidynių uždarymo ceremonijos Pietų Korėjoje liko trys slidininkai – Marija Kaznačenko, Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis.
2018-02-24

Po finišo pravirkusi slidininkė: norėjau kuo greičiau atsigulti ant šalto sniego

Lietuva oficialiai turi dar vieną olimpietę. Pjongčango žaidynėse debiutavo Marija Kaznačenko. 24-erių slidininkė po finišo sunkiai gaudė kvapą, o jos akyse susitvenkė ašaros. „Kai artėjau finišo link, negalėjau kvėpuoti, norėjau kuo greičiau išsitiesti ant šalto sniego ir gulėti, – tv3.lt pasakojo M. Kaznačenko. – Po finišo buvau pikta, po to pradėjau verkti.“ Visaginietė 10 kilometrų slidinėjimo varžybose užėmė 73-ąją vietą.
2018-02-15

Marijai Kaznačenko – apkartęs žaidynių debiutas: po finišo krito ant žemės

Pjongčange vykstančiose žiemos olimpinėse žaidynėse ketvirtadienį 10 km individualiose slidinėjimo laisvu stiliumi varžybose startavo lietuvė Marija Kaznačenko. Pirmą kartą olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti lietuvė 10 km distanciją įveikė per 30 min. 44,2 sek. ir užėmė 73-ąją poziciją. Iš viso startavo 90 sportininkių. Tai buvo vienintelis Marijos startas Pietų Korėjoje.
2018-02-15

Slidininkai į Pjongčangą išvyko pirmieji

Iš devynių Lietuvos olimpinės delegacijos narių pirmieji į Pjongčangą išvyko slidininkai. Jie ketvirtadienį iš Vilniaus išskrido į Varšuvą. Vėliau lėktuvas su sportininkais pakils į Seulą. Pjongčange šliuoš trys Lietuvos slidininkai – Marija Kaznačenko, Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis.
2018-02-01

Marija Kaznačenko prieš olimpinį debiutą: nelabai suprantu, kas vyksta

Lietuvos olimpinėje rinktinėje – trys žaidynių debiutantai. Viena jų – kadaise biatloną į slidinėjimą iškeitusi Marija Kaznačenko. 24-erių visaginietė prieš pirmąjį olimpinį startą neslepia jaudulio. Chaosas M. Kaznačenko teigimu, ji dar prieš savaitę nejautė jokio nerimo. Dabar viskas pasikeitė. 24-erių mergina atvirauja, kad pastaruoju metu sulaukia itin daug dėmesio. „Žinoma, kad jaudulys yra. Visi esame žmonės, tad, manau, tai normalu, – svarstė M. Kaznačenko. – Dabar trupučiuką chaosas.
2018-01-30

Daina Gudzinevičiūtė apie olimpiečius: jų lygis tikrai nėra aukščiausias pasaulyje

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) patvirtino – į Pjongčangą vyks devyni sportininkai. Tiesa, stebuklų iš jų nesitikima. Vėliavnešys nukonkuravo komandos draugę Delegaciją sudarys keturi biatlonininkai – Natalija Kočergina, Diana Rasimovičiūtė, Tomas Kaukėnas ir Vytautas Strolia. Abu vyrai olimpinėse žaidynėse dalyvaus antrąkart. N. Kočergina debiutuos, o D. Rasimovičiūtei startas žaidynėse bus penktasis.
2018-01-20

Suomijoje prasideda pasaulio slidinėjimo čempionatas

Šimtmečio čempionatas. Taip šiemet Suomijos nepriklausomybės šimtmetį švenčiantys suomiai vadina trečiadienį Lahtyje prasidėsiantį psaulio slidinėjimo čempionatą. Daugiau nei 700 sportininkų iš 60 šalių per 12 dienų truksiantį čempionatą kovos dėl 21 medalių komplektų, o į 35 tūkstančius žiūrovų talpinančią areną jau parduota daugiau nei 150 000 bilietų. Lahtis – dažniausiai Pasaulio slidinėjimo čempionatus priimantis miestas.
2017-02-22

Planetos biatlono pirmenybių Suomijoje printo rungtyje lietuvės taiklumu nepasižymėjo

Suomijoje vystančiame pasaulio biatlono čempionate šeštadienį moterų 7,5 km sprinto rungtyje sėkmingiausiai iš keturių Lietuvos atstovių pasirodė Diana Rasimovičiūtė-Bricė, kuri finišavo 62-a. Ji šaudykloje suklydo penkis kartus, buvo priverta šliuožti penkis baudos ratus, o distanciją įveikė per 25 minutes 34,4 sekundės.
2015-03-07

Netaikliai šaudžiusios Lietuvos biatlonininkės tenkinosi kukliomis pozicijomis

Estijoje vykstančiame atvirajame Europos biatlono čempionate šeštadienį moterys išsidalijo medalius 7,5 km sprinto lenktynėse. Vėl nedžiugino labai netaikliai šaudžiusios Lietuvos biatlonininkės: 5 baudos ratus sukusi Natalija Kočergina Senojo žemyno pirmenybių lyderėms pralaimėjo beveik pustrečios minutės ir liko 51-čia, o net 8 kartus šaudyklose suklydusi Marija Kaznačenko nuo nugalėtojos atsiliko daugiau nei 5 minutėmis ir liko tik 67-ta tarp 70-ties sportininkių.
2015-01-31

Atvirojo Europos biatlono čempionato jaunių merginų sprinto lenktynėse Marija Kaznačenko užėmė 21-ąją vietą

Čekijoje vykstančiose atvirosiose Europos biatlono pirmenybėse 21-ąją vietą jaunių (iki 20 metų) merginų sprinto lenktynėse užėmė Marija Kaznačenko. Net 5 baudos ratus sukusi Lietuvos biatlonininkė 7,5 km nuotolį įveikė per 24 minutes 30,4 sekundės ir 2 minutes 17,4 sekundės pralaimėjo čempione tapusiai estei Tuuli Tomingas.