m. marozaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. marozaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. marozaitė“.

Dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė baigė savo pasirodymą olimpinėse žaidynėse

Tokijo olimpinėse žaidynėse penktadienį vėl pasirodė dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė. Deja, galiausiai joms varžybos susiklostė nesėkmingai. Jos dalyvavo sprinto varžybose.  Fantastiškai pačioje rungtyies pradžioje pasirodė australė Ellesse Andrews, kuri distanciją įveikė per 10.563 sek. ir pagerino 2016 m. Rio de Žaneire pasiektą britės Rebecca James pasiektą olimpinį rekordą (10.721) M.Marozaitė distanciją įveikė per 11.031 sek.
2021-08-06

Europos treko čempionatas: Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė – šeštos

Glazge (Jungtinė Karalystė) vykstančio devintojo Europos dviračių treko čempionato moterų komandų sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė, kurias treniruoja Dmitrijus Leopoldas, užėmė šeštąją vietą. Atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 10 komandų, panevėžietės buvo taip pat šeštos. Jos du ratus įveikė per 33,761 sekundės.
2018-08-03

Lietuvos dviratininkių duetas Minske kovos dėl aukso

Minske (Baltarusija) vykstančio 2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų paskutiniojo, penktojo, etapo moterų komandų sprinto pirmajame etape sekmadienį Lietuvos atstovės Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė įveikė lenkes Marleną Karwacką bei Urszulą Los ir užsitikrino mažiausiai sidabro medalius. Panevėžietės finale apie 16.40 val. Lietuvos laiku kovos su vokietėmis Pauline Grabosch ir Emma Hinze. Penktadienį atrankoje, kurioje dalyvavo 10 komandų, lietuvės (34,354 sek.
2018-01-21

Dviratininkei Simonai Krupeckaitei – pasaulio taurės varžybų sidabras!

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė gausią trofėjų kolekciją papildė dar vienu apdovanojimu. Lietuvos dviračių treko rinktinės lyderė Minske (Baltarusija) vykstančio 2017–2018 metų sezono pasaulio treko taurės varžybų paskutiniojo, penktojo, etapo moterų sprinto rungtyje šeštadienį iškovojo sidabro medalį! Panevėžietė galutinėje pasaulio taurės sprinto įskaitoje užėmė trečiąją vietą.
2018-01-20

Dviratininkas Vasilijus Lendelis pasaulio reitinge šoktelėjo į pirmąjį dešimtuką

Po Santjage (Čilė) vykusio pasaulio dviračių treko taurės varžybų ketvirtojo etapo Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtuose reitinguose į geriausiųjų dešimtukus patenka keturi Lietuvos atstovai – Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė, Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis. Moterų keirino reitinge Europos vicečempionė S. Krupeckaitė (2275 tšk.) iš šeštosios vietos nukrito į septintąją. Pirmauja triskart pasaulio keirino čempionė vokietė Kristina Vogel (3600 tšk.
2017-12-14

Dviratininkas Vasilijus Lendelis iškovojo didžiausią karjeros pergalę

Įspūdingai Santjage (Čilė) surengto 2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų ketvirtojo etapo vyrų sprinto rungtyje sekmadienį pasirodė Vasilijus Lendelis. 22 metų Lietuvos dviratininkas, pranokęs du pasaulio čempionus, iškovojo aukso medalį! Tai – kol kas didžiausias trenerio Dmitrijaus Leopoldo auklėtinio pasiekimas. Prieš metus V. Lendelis pasaulio taurės varžybų etape Glazge (Didžioji Britanija) iškovojo sidabro medalį keirino rungtyje.
2017-12-11

Dviratininkė Olivija Baleišytė pasaulio taurės varžybose – trečia

2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų moterų daugiakovės (omniumo) bendrojoje įskaitoje Lietuvos atstovė Olivija Baleišytė po trečiojo etapo pakilo į trečiąją vietą. 19-metė panevėžietė, kurią treniruoja Antanas Jakimavičius ir Solveiga Baleišytė, turi 825 taškus. Pirmauja amerikietė Jennifer Valente (950 tšk.). Antrąją vietą užima japonė Yumi Kajihara (825 tšk.). Pastaroji lenkia Oliviją, nes dalyvavo vienu etapu mažiau. Klasifikuotos 37 dviratininkės iš 27 šalių.
2017-12-06

Lietuvos dviratininkai pradeda kovą pasaulio taurės varžybose

Penktadienį Pruškove (Lenkija) prasideda 2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų pirmasis etapas. Jame Lietuvai atstovaus penki dviratininkai: Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė, Olivija Baleišytė, Vasilijus Lendel ir Svajūnas Jonauskas. Pirmąją varžybų dieną iš lietuvių startuos Simona, Miglė ir Olivija. 18.30 val. (Lietuvos laiku) S. Krupeckaitė bei M. Marozaitė dalyvaus komandų sprinto atrankoje. Iš 15 komandų į pirmąjį etapą pateks aštuonios. Lietuvės startuos pirmos.
2017-11-03

Dviratininkė Miglė Marozaitė pasaulio reitinge – trečia

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtuose dviračių treko reitinguose į geriausiųjų penketus patenka trys Lietuvos atstovai – Miglė Marozaitė, Simona Krupeckaitė ir Vasilijus Lendelis, kuriuos treniruoja Dmitrijus Leopoldas. Aukščiausią vietą užima M. Marozaitė. Sprinto rungties reitinge Europos čempionate šešta likusi 21-erių metų dviratininkė (2165 tšk.) iš ketvirtosios pozicijos pakilo į trečiąją. Simona Krupeckaitė (1870 tšk.) iš trečiosios vietos nukrito į 12-ąją.
2017-10-25

Europos čempionato sprinto rungtyje titulą gynusi Simona Krupeckaitė eliminuota ketvirtfinalyje

Sekmadienį Berlyne, Vokietijoje, Europos dviračių treko čempionate Simona Krupeckaitė gynė čempionės titulą sprinto rungtyje, tačiau pasirodymą baigė ketvirtfinalyje. 34-erių S. Krupeckaitė kvalifikacijoje finišavo per 11.073 sek. ir buvo dešimta. Miglė Marozaitė 200 m distanciją įveikė per 10.906 sek. ir užėmė šeštąją vietą. Abi lietuvės išvengė šešioliktfinalio barjero ir pateko tiesiai į aštuntfinalį. Geriausiai atrankoje pasirodė vokietė Kristina Vogel (10.643 sek.