larsas schandorffas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „larsas schandorffas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „larsas schandorffas“.

V. Vaznonis šachmatininkų turnyre Danijoje liko penktas

Sekmadienį Danijoje pasibaigusiame „Scandinavian Open 2008“ šachmatininkų turnyre penktą vietą tarp 14-os dalyvių užėmė Vytautas Vaznonis (ELO koeficientas 2399). Vienuoliktajame rate Lietuvos šachmatininkas nugalėjo islandą Sverrirą Thorgeirssoną (2120) ir, surinkę 7 taškus, tik pustaškiu atsiliko nuo lyderių grupės. Pirmą-ketvirtą vietas turnyre pasidalijo danai Larsas Schandorffas (2526) ir Nikolajus Mikkelsenas (2390), islandas Henrikas Danielsenas (2506) bei švedą Stellanas Brynellas.
2008-04-06

Trečioji lietuvio pergalė šachmatininkų turnyre Danijoje

Danijoje vykstančiame „Scandinavian Open 2008“ šachmatininkų turnyre trečiąją pergalę iškovojo Vytautas Vaznonis (ELO koeficientas 2399), šeštadienį dešimtajame ture nugalėjęs islandą Bragį Eorfinnssoną (2406). Surinkęs 6 taškus iš 10 galimų lietuvis keturiolikos dalyvių turnyre dalijasi 5-6 vietas su danu Esbenu Lundu (2403). Lietuvos šachmatininkas turnyre dar šešias partijas baigė lygiosiomis ir vieną pralaimėjo.