justinas gramba

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justinas gramba“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justinas gramba“.

J. Gramba pralaimėjo pirmąją kovą pasaulio čempionate

Olandijos mieste Roterdame trečiadienį prasidėjusio pasaulio dziudo imtynių čempionate Lietuvos atstovas Justinas Gramba (svorio kategorija iki 73 kg) pralaimėjo jau pirmąją kovą ir pasitraukė iš tolesnių varžybų. 22-ejų metų sportininkas pirmajame rate turėjo pripažinti 27-erių metų Lenkijos kovotojo Tomašo Adamieco (Tomasz Adamiec) pranašumą.
2009-08-27

Tarptautiniame dziudo turnyre geriausiai pasirodė VST pareigūnai

Dvi dienas Kauno sporto halėje vykusiame Tarptautiniame dziudo turnyre Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Viešojo saugumo tarnybos Vidaus tarnybos 1-ojo pulko taurei laimėti sėkmė lydėjo mūsų šalies atstovus. Toks turnyras surengtas pirmą kartą. Pirmąją vietą turnyre užėmė Viešojo saugumo tarnybos (VST) prie Vidaus reikalų ministerijos 1-oji komanda, antrąją - Ispanijos Guardia Civilia komanda, trečiąją - Lietuvos viešojo saugumo tarnybos antroji komanda.
2009-06-21

Dar vienas lietuvių bronzos medalis Europos jaunimo olimpiniame festivalyje

Prancūzijoje vykstančiame VIII Europos jaunimo (iki 17 metų) olimpiniame festivalyje ketvirtadienį (07.31) Lietuvos jaunieji sportininkai iškovojo dar vieną bronzos medalį ir dabar jau turi du aukso, vieną sidabro ir keturis bronzos apdovanojimus. Medalių taupyklę papildė dziudo imtynininkas Justinas Gramba, iškovojęs trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 54 kg.
2003-08-01

Dziudo varžybose - dar vienas bronzos medalis, o krepšininkės liko ketvirtos

Paryžiuje vykstančiose septintojo Europos jaunimo olimpinio festivalio varžybose ketvirtadienį Lietuvos sportininkai pelnė vieną bronzos medalį ir iš viso savo sąskaitoje turi 2 aukso, 1 sidabro bei 4 bronzos apdovanojimus. Šįkart medalių taupyklę papildė dziudo imtynininkas Justinas Gramba, iškovojęs trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 54 kg.