jūratė ščerbinskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jūratė ščerbinskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jūratė ščerbinskaitė“.

Bus pagerbti Pasaulio vaikų žaidynėse puikiai pasirodę sportininkai

Prieš pradėdama savo neeilinį posėdį ketvirtadienio rytą Kauno miesto savivaldybės taryba pagerbs gražų būrį jaunųjų sportininkų, šauniai pasirodžiusių Atėnuose vykusiose 43-iosiose Pasaulio vaikų žaidynėse. Lietuvai atstovavę Kauno sportininkai dalyvavo lengvosios atletikos, sportinės gimnastikos, plaukimo ir krepšinio varžybose.

E. Dautartas pagerino Lietuvos rekordą

Alytuje vykstančio atvirojo Lietuvos plaukimo žiemos čempionato vyrų 50 m plaukimo krūtine rungties finale penktadienį kaunietis Edvinas Dautartas 0,61 sek. pagerino nuo 2007 metų Aurimui Valaičiui priklausiusį Lietuvos rekordą. E. Dautartas distanciją įveikė per 28,03 sek. Per dvi čempionato dienas iš viso išdalinti 26 medalių komplektai. Kartu su Lietuvos plaukikais pirmenybėse varžosi keletas svečių iš Baltarusijos. Atvirasis Lietuvos plaukimo žiemos čempionatas baigiasi šeštadienį.
2009-03-21

Pabaltyje pajėgiausi – Lietuvos plaukikai

Alytuje, Sporto ir rekreacijos centro 50 m baseine, vykusio Baltijos šalių plaukimo čempionato komandų įskaitoje pirmąją vietą užėmė Lietuvos atstovai, surinkę 296 taškus. Lietuvos plaukikai iškovojo 21 aukso, 19 sidabro ir 8 bronzos medalius. Antrąją vietą užėmė Estijos komanda (218 tšk.) - 6 aukso, 8 sidabro ir 12 bronzos apdovanojimų, treti liko Latvijos atstovai (106 tšk.) - 1 aukso, 3 sidabro ir 8 bronzos medaliai.