juanas martinas del potro

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juanas martinas del potro“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juanas martinas del potro“.

„US Open“ finiše – Del Potro ašaros bei trečias Novako Džokovičiaus titulas

Sekmadienio finale nekilo jokių abejonių, jog Artur Ashe stadione susitinka du stipriausi turnyro tenisininkai.Tačiau, kad ir koks visuomet Niujorke pavojingas yra Juanas M.Del Potro, geležinė serbo gynyba padėjo iškovoti čempiono titulą. Po 3 valandas ir 15 minučių trukusios kovos Novakas Džokovičius 6:3, 7:6(4), 6:3 nugalėjo argentinietį bei iškovojo trečiąjį „US Open“ titulą savo karjeroje.
2018-09-10

Juanas Martinas del Potro praleis Australijos teniso čempionatą

Argentinos tenisininkas Juanas Martinas del Potro praleis kitą mėnesį vyksiantį „Grand Slam“ teniso turnyrą Melburne, o taip pat ir Daviso taurės varžybas su Italija dėl traumų. Buvusi „U.S. Open“ čempioną pastaruosius trejus metus kankino riešo traumos. Po įspūdingų 2016-ųjų metų jis teigė, jog norėtų išvengti panašių bėdų.
2016-12-25

N. Džokovičius - pirmasis Vimbldono teniso turnyro vienetų varžybų Londone finalo dalyvis

Londonas, liepos 5 d. ("Reuters"-BNS). Anglijos sostinėje vykstančiame Vimbldono teniso turnyre pirmuoju vienetų varžybų finalo dalyviu tapo 2011-aisiais Vimbldone triumfavęs favoritas ir pajėgiausias planetos tenisininkas serbas Novakas Džokovičius.