jovita strelčiūnaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jovita strelčiūnaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jovita strelčiūnaitė“.

Lietuvos „Sambo“ pasaulyje dominuoja moterys

Balandžio 11d pasibaigė Europos sambo jaunių ir jaunimo čempionatas. Jo metu Lietuva iškovojo 17 medalių., 14 iš jų laimėjo merginos. Tiesa, vienintelį aukso medalį iškovojo Žilvinas Linartas jaunimo svorio kategorijoje virš 100kg. Lietuvos sambo federacijos prezidentas Eduardas Rudas sako, kad tokios sėkmės nesitikėjo ir medalių skaičius viršjio visas prognozes. Paskutinę čempionato dieną vėl pasižymėjo merginos, iškovodamos 3 sidabro ir vieną bronzos medalį.
2009-04-13

Šiauliuose – Europos sambo čempionatas

Balandžio 9 d. (ketvirtadienį) Šiaulių arenoje prasidės pirmasis Lietuvoje Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionatas. Jame dalyvaus per 300 kovotojų iš 17 Europos šalių, tarp jų ir tradiciškai stipriausiomis laikomos Rusija, Gruzija, Bulgarija bei Azerbaidžanas. Lietuvai atstovaus 40 sportininkų, iš jų tikimasi 3 – 5  medalių. „Jei juos iškovotume, manytume, kad čempionatas buvo sėkmingas“, -sako čempionatą rengiančios Lietuvos sambo federacijos prezidentas Eduardas Rudas.
2009-04-08

Ž. Linartui – planetos jaunimo dziudo taurės varžybų sidabras

Pasaulio jaunimo dziudo taurės turnyre Kijeve (Ukraina) dalyvavusi Lietuvos jaunimo rinktinė parsivežė medalį - tik finale 0:3 nusileidęs ukrainiečiui A. Sizovui sidabro medalį iškovojo Žilvinas Linartas (+100 kg) Kiti Lietuvos komandos nariai pirmąsias kovas Kijeve pralaimėjo ir į tolesnį varžybų etapą nepateko. Lietuvos merginos Ukrainos sostinėje liko per žingsnį nuo medalių.
2008-05-12

Planetos jaunimo dziudo taurės varžybose Kaune lietuviai pelnė 14 medalių

Beveik 300 sportininkų iš dvylikos valstybių dalyvavo Kaune vykusiose pasaulio jaunimo (iki 20 metų) dziudo taurės varžybas. Lietuvos merginos bei vaikinai šiame turnyre iškovojo 2 aukso, 4 sidabro bei 8 bronzos medalius. Nugalėtojais atskirose svorio kategorijose tapo kaunietė Justina Macijauskaitė (44 kg) bei sunkiasvoris ukmergiškis Žilvinas Linartas.