jamshedpur

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamshedpur“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamshedpur“.

Arvydas Novikovas Turkijoje atliko rezultatyvų perdavimą

Antradienį Pirmoje Turkijos lygoje pergalę iškovojo „Erzurumspor BB“ klubas, kuriam atstovauja Arvydas Novikovas. „Erzurum“ namuose 2:0 nugalėjo „Genclerbirligi” klubą ir po šios pergalės su 31 tašku sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Nugalėtojų gretose A.Novikovas žaidė 84 minutes ir tiesiogiai prisidėjo prie pergalės. 64 minutę A.Novikovas atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio buvo įmuštas pirmasis rungtynių įvartis.
2021-12-14

Valskis: „Esu laimingas, kai mušu įvarčius ir padedu komandai“

Prieš kelias dienas Indijos Super lygoje savo puikų žaidimą pratęsė puolėjas Nerijus Valskis. Lietuvis įmušė du įvarčius po kampinio ir padėjo „Jamshedpur“ klubui 2:1 įveikti „ATK Mohun Bagan“ ekipą, kuri iki šių rungtynių žengė be pralaimėjimų ir nebuvo praleidusi įvarčių. Lietuvio klubui tai apskritai buvo pimoji sezono pergalė. Visas rungtynes žaidęs N.Valskis pasižymėjo 30 ir 66 minutėmis, o varžovai rezultatą sušvelnino 80 minutę. Po šių rungtynių N.Valskis pasidalino savo mintimis.
2020-12-09

Valskis Indijoje keičia klubą ir galvoja apie čempiono titulą

Praėjusiame sezone rezultatyviausiu Indijos „Super“ lygos žaidėju tapęs Nerijus Valskis ir toliau žais šioje šalyje, bet puolėjas vilkės ne „Chennaiyin“ marškinėlius, o keliasi į Džamshedpuro miestą, kur gins „Jamshedpur“ klubo spalvas. Praėjusiais metais 15 įvarčių Indijoje pelnęs ir atlikęs dar 6 rezultatyvius perdavimus N.Valskis džiaugėsi nauju karjeros etapu. „Be galo džiaugiuosi, kad žaisiu tokiame beprotiškai futbolą mylinčiame mieste kaip Džamshedpuras.