hollisas thompsonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hollisas thompsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hollisas thompsonas“.

Be pasigailėjimo: „Olympiakos“ sutriuškino serbus

Penktadienį Eurolygoje užtikrintą pergalę iškovojo Pirėjo „Olympiakos“. Graikijos komanda namie 85:59 (22:13, 25:24, 20:12, 18:10) sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus. Svečiai per 40 rungtynių minučių nė karto nepirmavo. Didžiausia „Olympiakos“ persvara – 28 taškai (85:57). „Crvena Zvezda“ pataikė 12 dvitaškių iš 33 (36 procentai) ir 11 baudų iš 20 (55 proc.
2017-11-17

Eurolygoje – Manto Kalniečio nutildyta „Barcelona“

Milano „AX Armani“ iškovojo pirmąją Eurolygos sezono pergalę. Du lietuvius turinti komanda ketvirtadienį namie 78:74 (17:22, 22:17, 15:14, 24:21) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Tris kėlinius dominavo svečiai. Jie 16-ąją minutę pirmavo 34:19. Paskutinis ketvirtis priklausė šeimininkams. „AX Armani“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 41:32. Mantas Kalnietis prie pergalės per 19 minučių pridėjo 14 taškų, pataikęs šešis dvitaškius iš devynių.
2017-10-27

Eurolygoje – netikėta „Crvena Zvezda“ pergalė

Penktadienį Eurolygos turnyre neapsieita be netikėtumų. Pergalę prieš „Barcelona“ krepšininkus iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“. Ji namie triumfavo 90:82 (24:13, 20:19, 18:25, 28:25). „Crvena Zvezda“ ilgą laiką pirmavo, o didžiausias pranašumas siekė 14 taškų (55:41). „Barca“ nė karto nebuvo išsiveržusi į priekį, bet 37-ąją minutę rezultatą išlygino (82:82). Per likusį laiką taškus rinko šeimininkai.
2017-10-21

Eurolyga: kas žengs į finalo ketvertą ir jame triumfuos?

Portalas tv3.lt pristato visas Eurolygos komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 5-8 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, pateks į finalo ketvertą. Prognozė: 4 vieta – „Olympiacos“, 3 – „Fenerbahce“, 2 – „Real“, 1 – CSKA. Pirėjo „Olympiacos“ Pastaruosius keletą metų komandos pagrindiniai koziriai buvo neįtikėtinas kovingumas, puikus fizinis pasirengimas, superkieta gynyba.