Gioteburgas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Gioteburgas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Gioteburgas“.

„Karščiausios“ Europos čempionato Gioteburge lengvaatletės

Kovo pradžioje Švedijos mieste Gioteburge vykusiose Europos uždarų patalpų pirmenybėse ne tik sekė rezultatus, bet ir turėjo progą pasigrožėti atletiškais sportininkų kūnais. Balsas.lt siūlo išrinkti gražiausią lengvaatletę, tarp kandidačių – ir trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė. Alina Talay 23 metų baltarusė 60 m barjerino bėgimo finale finišo liniją kirto antra ir laimėjo sidabro medalį. Distanciją ji įveikė per 7,94 sek. ir pakartojo savo asmeninį rekordą.
2013-03-06

Vilnius siekia 2015-ųjų Jaunimo sostinės titulo

Vilnius drauge su dar trimis Europos miestais pateko į finalinį Europos jaunimo sostinės 2015 konkurso etapą. Lietuvos sostinė konkurse aplenkė 8 varžovus, tarp kurių buvo Švedijos miestas Gioteburgas, Ispanijos miestas La Laguna, Gruzijos sostinė Tbilisis ir kt. Vilniaus varžovais finale liko Varna (Bulgarija), Klužas-Napoka (Rumunija) ir Rusijos miestas Ivanovas.