gargždų banga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gargždų banga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gargždų banga“.

LFF taurė: „Banga“ ir „Atmosfera“ prisijungė prie „Šiaulių“ ir žengė į ketvirtfinalį

Antradienį ir trečiadienį buvo sužaistos pirmosios trejos 2024-ųjų FPRO LFF taurės aštuntfinalio etapo rungtynės. Jau pirmame susitikime į kovą stojo dvi TOPsport A lygos komandos – FA „Šiauliai“ namuose, pirmą kartą ant natūralios vejos stadiono, priėmė Marijampolės „Sūduvą“. Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį po Davio Ikaunieko įvarčio, tačiau jau netrukus sūduviečių kapitonas Aleksandaras Živanovičius rezultatą išlygino. Daugiau įvarčių nebuvo, tad mačas nusikėlė į pratęsimą.
2024-05-23

Žemaitijos derbis A lygoje baigėsi kovingomis lygiosiomis

14-ajame „TOPsport A lygos“ ture į Telšių miesto centrinį stadioną sugrįžęs „Džiugas“ rungtynėse su „Banga“ pasidalino po tašką. Rungtynių pradžioje komandoms sunkiai sekėsi kurti progas prie varžovų vartų. Kėlinio viduryje pavojingai smūgiavo „Džiugo“ puolimo lyderis Nino Noordanusas, tiesa, kamuolys prašvilpė visai greta virpsto, o su Sergijaus Kulynyčiaus smūgiu galva ramiai susitvarkė Mantas Bertašius.
2024-05-19

Gargždų „Banga“ atsilaikė pirmenybių lyderių tvirtovėje

„Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiriui“ teko tenkintis lygiosiomis – šį kartą pergalę išsprūdo rungtynėse su Gargždų „Banga“. Žalgiriečiai pirmavo po G. Matulevičiaus ir P. Golubicko tikslių smūgių kėlinių pradžiose, tačiau varžovai 80 min. atsilikimą sušvelnino, o per pridėtinį laiką įmušė ir išlyginamąjį įvartį. „Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko du pasiketimai – pirmą kartą rungtynes nuo pradžių pradėjo J. Larssonas ir M. Šetkus. Rungtynių pradžioje „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. 9 min.
2024-05-01

„Hegelmann“ namuose išplėšė lygiąsias

Rezultatyvus 9-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas buvo sužaistas Laikinojoje sostinėje, kur Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Gargždų „Banga“. Svečiai į priekį išsiveržė jau 3-iąją minutę, kai greitoje atakoje po Pijaus Srėbaliaus perdavimo taiklus buvo Valdas Paulauskas. Greitu metu gargždiškiai bėgo į dar vieną ataką, tačiau iš Cesinhos perdavimo sulaukęs P. Srėbalius nepasižymėjo.
2024-04-21

Čempionai ir toliau be pergalių: „Panevėžys“ mačo pabaigoje nusileido „Bangai“

Dar vienos 4-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynės įvyko Panevėžyje, kur šalies čempionas priėmė Gargždų „Bangos“ futbolininkus. Dvikovos pabaigoje gargždiškiai „Panevėžį“ pasiuntė į nokdauną ir rezultatu 1:0 (0:0) iškovojo itin svarbią pergalę. Sužaidus 15 minučių Kwadwo Asamoah atliko puikų skersą perdavimą link Niko Kačaravos, pastarasis savosios progos neišnaudojo.
2024-03-16

A lygos turo anonsas: laukia dviejų rezultatyviausių ekipų susidūrimas

Prieš rinktinių pertrauką „TOPsport A lygoje“ savaitgalį bus sužaistos penkerios 4-ojo turo rungtynės.   Telšių „Džiugas“ – Marijampolės „Sūduva“ Kovo 16 dieną, 14 val. Telšiai, „Ateities“ progimnazijos stadionas. 4-ąjį turą pradės dvi pirmame trejete šiai dienai įsitaisiusios komandos. Andriaus Lipskio treniruojamas „Džiugas“ yra vienintelis klubas per trejas pirmas rungtynes nepraleidęs nė vieno įvarčio.
2024-03-16

„Žalgiris“ ir toliau žengia užtikrintai – išvykoje sutriuškino Gargdžų futbolininkus

„TOPsport A lygoje“ buvo užfiksuotas pirmasis triuškinamas rezultatas – puikią pergalę iškovojo Vilniaus „Žalgiris“. 3-iajame ture vicečempionai svečiuose 4:1 (2:1) patiesė Gargždų „Bangą“. Sostinės ekipa viso mačo metu rezgė gražias atakas ir 22-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai Paulius Golubickas atmetė kamuolį Liviu Antaliui ir rumunas jį suklaidinęs varžovą nukreipė į vartus. Po 9 minučių „Banga“ suklydo savo aikštės ir tuo pasinaudojo varžovams klaidos neatleidęs Adama Fofana.
2024-03-13

A lygos licencijas gavo 11 klubų

Vasario 5 d. vykusio LFF Licencijavimo komiteto posėdžio metu buvo svarstomas 2024 m. „TOPsport A lygos“ licencijų išdavimo klausimas. Komiteto metu priimti sprendimai išduoti licencijas visiems jų siekusiems klubams.
2024-02-05

Pasirengimo cikle „Kauno Žalgiris“ toliau klumpa – pralaimėjo Gargždų „Bangai“

Glenno Stahlio treniruojamas „Kauno Žalgiris“ patyrė antrą pralaimėjimą pasirengimo cikle. Kauniečiai 1:3 (0:3) pralaimėjo Gargždų „Bangai“. Jau pirmosios savo atakos metu svečiai sukūrė pavojingą epizodą, bet su juo susitvarkė vartininkas Deividas Mikelionis. Netrukus savo atsakymą surengė ir „Kauno Žalgiris“. Po atakos kraštu į vartų virpstą pataikė Grato Sirgėdo smūgiuotas kamuolys.
2024-02-03

Draugiškose rugntynėse „Žalgiris“ namuose sutriuškino „Bangą“

Antrose kontrolinėse rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ nesunkiai rezultatu 5:0 (3:0) pranoko Gargždų „Bangos“ komandą. Du įvarčius žalgiriečiams pelnė Romualdas Jansonas, po kartą pasižymėjo Adama Fofana, Meinardas Mikulėnas ir Giedrius Matulevičius. „Žalgirio“ sudėtyje po pirmųjų kontrolinių rungtynių įvyko du pasikeitimai – nuo pradžių žaidė naujokai Myroslavas Mazuras ir Jorisas Moutachy.