gabrielė marozaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gabrielė marozaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gabrielė marozaitė“.

Iš Europos karatė čempionato – su vertinga patirtimi

Lietuvos olimpinės karatė rinktinė išbandė jėgas 2021 m. Europos čempionate, kuris vyko Kroatijoje. Geriausiai varžybose sekėsi Vaidotui Dobrovolskiui, kuris svorio kategorijoje iki 84 kg (33 dalyviai) užėmė 9-ąją vietą. Lietuvis pirmajame etape 5:2 nugalėjo bulgarą Simeoną Stoyčevą, antrajame 2:0 pranoko Liuksemburgo atstovą Davidą Marquesą-Goncalvesą, tačiau trečiajame 2:8 pralaimėjo būsimam čempionui turkui Ugurui Aktasui.
2021-05-23

Europos Šotokan karatė čempionate – puikus lietuvių pasirodymas

Latvijoje, Daugpilio mieste vyko 5-tas SKDUN organizacijos Europos Šotokan karatė čempionatas ir karatė mokinių Kohai Europos taurės varžybos, kuriose dalyvavo virš 700 sportininkų iš 20-ties Europos šalių. Lietuvą čempionate atstovavo Lietuvos šotokan karatė federacijos ir Lietuvos karatė asociacijos klubų sportininkai, kultivuojantys šotokan karatė stilių Lietuvoje.