feynoord

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „feynoord“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „feynoord“.

Ne pinigai žaidžia: „Manchester United“ krito ir prieš „Watford“

Nesėkmių ruožas nesibaigia praėjusią vasarą krūvas pinigų išleidusiam „Manchester United“ klbui. Šįkart „raudonieji velniai“ išvykoje 3:1 nusileido „Watford“ vienuolikei. Pirmieji įvartį pelnė aikštės šeimininkai, kai 34-ąją minutę pasižymėjo Etienne Capoue.  62-ąją minutę rezultatą išlygino Marcusas Rashfordas, tačiau rungtynių pabaiga sėkmingesnė buvo „Watford“ ekipai.
2016-09-18

UEFA taurėje - kova, drama, pratęsimai ir 11 metrų baudiniai

Ketvirtadienį Europos stadionus sudrebino net 38-i UEFA taurės trečiojo atrankos etapo atsakomieji mačai. Juose geriausiai sekėsi Ispanijos klubams „Sevillai“, „Valenciai“, „Racingui“ ir „Deportivui“ - visi jie prasimušė į grupių varžybas. Tiesa, La Korunjos ekipai tam prireikė net 11 metrų baudinių serijos.