Eneli Jefimova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Eneli Jefimova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Eneli Jefimova“.

Meilutytė nusilenkė Jefimovai: „Džiaugiuosi dėl šios jaunos merginos“

Berlyne (Vokietija) sekmadienį finišavo pirmasis šio sezono pasaulio plaukimo taurės etapas, kurio moterų 50 m plaukimo krūtine finale Rūta Meilutytė iškovojo auksą. Nuo starto iki finišo dominavusi lietuvė šį kartą išlaikė aukštą tempą ir pasiekė geriausią rezultatą pasaulio taurės varžybų istorijoje – 29.56 sek.
2023-10-08

Rūta Meilutytė – antrajame finale Berlyne, E. Jefimova pagerino pasaulio taurės rekordą

Berlyne (Vokietija) sekmadienį finišuoja pirmasis šio sezono pasaulio plaukimo taurės etapas. Moterų 50 m plaukimo krūtine atrankoje Rūta Meilutytė finišavo per 30.90 sek. Ji laimėjo trečiąjį atrankos plaukimą ir užtikrintai pateko į finalą. Greičiau už lietuvę plaukė tik 16-metė Estijos talentė Eneli Jefimova. Ji laimėjo antrąjį atrankos plaukimą ir pasiekė naują pasaulio taurės varžybų rekordą – 30.23 sek.
2023-10-08

Rūta Meilutytė nusileido šešiolikmetei estei, bet pelnė bilietą į finalą Berlyne

Berlyne (Vokietija) vykstančiame pirmajame šio sezono pasaulio plaukimo taurės etape vieną iš pagrindinių savo rungčių pradėjo Rūta Meilutytė. Moterų 100 m plaukime krūtine lietuvė užtruko 1 min. 9.07 sek. Laimei, tokio rezultato užteko 8-ai vietai, o finale kaip tik startuos 8 geriausios sportininkės. Tiesa, R.Meilutytei teks plaukti viename iš kraštinių takelių. Atrankoje žibėjo vos 16-os metų estė Eneli Jefimova. Šalia R.Meilutytės plaukusi estė distanciją įveikė per 1 min. 6.98 sek.