Eglė Šventoraitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Eglė Šventoraitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Eglė Šventoraitė“.

Lietuvė fantastišku metimu išplėšė komandai pergalę Eurolygos mažajame finale

Sekmadienį dramatiškame moterų krepšinio Eurolygos mažajame finale „Beretta Famila Schio“ (Italija) komanda su Egle Šventoraite Prahoje (Čekija) 59:56 (23:14, 16:14, 9:14, 11:14) nugalėjo vietos ZVVZ USK (Čekija) ekipą.
116
2023-04-16

Šventoraitės atstovaujama „Beretta Famila Schio“ ekipa prasibrovė į Eurolygos ketvirtfinalį

Trečiadienį lemiamose moterų krepšinio Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse „Beretta Famila Schio“ (Italija) su Egle Šventoraite namuose 62:53 (21:20, 18:11, 9:14, 14:8) įveikė Valensijos „Valencia BC“ (Ispanija) ir laimėjo seriją iki 2 pergalių – 2:1. Rungtynių pradžioje pirmaujanti komanda keitėsi daugybę kartų. Pirmajame kėlinyje nė viena ekipa nebuvo įgijusi didesnės nei 3 taškų persvaros.
2023-03-23

Po atkaklios kovos Vilniaus krepšininkėms neužteko parako įveikti Turkijos klubą

Vilniaus „Kibirkšties“ (2/2) komanda po ilgos pertraukos sugrįžusi į Europos taurės turnyrą demonstravo puikius rezultatus, tačiau trečiadienio vakarą Gitauto Kievino auklėtinės F grupės rungtynėse namuose 63:70 (16:21, 21:18, 10:19, 16:12) patyrė nesėkmę prieš Ankaros „Botaš“ (2/2) krepšininkes.
2022-11-16

Europos taurėje – įspūdingas Eglės Šventoraitės pasirodymas

Ketvirtadienį moterų Europos taurės turnyro D grupėje įspūdingą pasirodymą surengė Eglė Šventoraitė, bet jos atstovaujama „Bellona Kayseri“ (Turkija) komanda svečiuose 71:89 (23:28, 8:21, 16:26, 24:14) neprilygo Ramlos „Neve David“ (Izraelis). „Bellona Kayseri“ vertėsi tik 6 žaidėjomis, todėl E.Šventoraitei teko labai dažnai imtis lyderystės. Lietuvė per 35 min. 59 sek.
2021-12-03

Naudingai žaidusi Eglė Šventoraitė neišgelbėjo komandos Europos taurės turnyre

Antradienį Europos taurės turnyro D grupės rungtynėse „Bellona Kayseri“ (Turkija) komanda su Egle Šventoraite išvykoje 74:80 (23:20, 14:19, 18:21, 19:20) pralaimėjo prieš Pėčo „NKA Universitas PEAC“ (Vengrija). Ketvirtojo kėlinio viduryje šeimininkės turėjo tik 4 taškų persvarą (67:63), bet tuomet surengė spurtą 7:0 ir iš esmės nulėmė rungtynių baigtį. „Bellona Kayseri“ per kiek daugiau nei 3 min. neturėjo didesnių vilčių panaikinti dviženklį deficitą.