donatas jasevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „donatas jasevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „donatas jasevičius“.

Paaiškėjo Lietuvos vyrų bokso pirmenybių nugalėtojai

Šeštadienį Panevėžyje baigėsi Lietuvos vyrų bokso čempionatas, kurio aukso medalius atskirose svorio kategorijose iškovojo:48 kg Marius Vyšniauskas - Lukas Kniukšta 34:2351 kg Edgaras Isajevas - Ruslanas Jefremovas RSC Round 254 kg Vitalijus Solovjovas - Pavelas Skaiva 21:1657 kg Aurimas Naudžius - Jurijus Počiavalovas 37:1664 kg Jan Romanovkij - Kęstutis Antanavičius 24:1469 kg Romanas Skerlo - Ernestas Dapkus 20:1275 kg Donatas Bondorovas - Vladimir Milevskij 25:781 kg Daugirdas Šemiotas - Don...
2007-04-21

Į Europos čempionatą kovoti dėl olimpinių kelialapių išvyko penki Lietuvos boksininkai

Ketvirtadienį Pulos mieste Kroatijoje prasideda Europos bokso čempionatas, kuriame ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į Olimpines žaidynes Atėnuose (Graikija) tarp 322 atletų iš 41 Senojo žemyno valstybės kovos ir 9 Lietuvos boksininkai.
2004-02-18

Trys Lietuvos boksininkai tarptautiniame turnyre Helsinkyje iškovojo antrąsias vietas

Pirmadienį (01.19) Suomijos sostinėje baigėsi dvidešimt trečią kartą surengtas tarptautinis Europos mėgėjų bokso asociacijos (EABA) "Bee Gee" bokso turnyras. Keturi Lietuvos atstovai, įveikę po du varžovus, šiose varžybose užėmė antrąsias vietas.
2004-01-20

Iš pasaulio čempionato pasitraukė paskutinis Lietuvos atstovas

Tailando sostinėje Bankoke vykstančio 12-ojo pasaulio bokso čempionato ketvirtfinalyje Lietuvos atstovas Jaroslavas Jakšto (svorio kategorija per 91 kg) ketvirtadienį (07.10) 15:27 pralaimėjo vokiečiui Sebastianui Kioberiui ir liko be medalio. Aštuntfinalyje vilnietis aiškia persvara nugalėjo amerikietį George’ą Garcią (Džordžą Garsiją). Kiti septyni mūsų šalies atstovai pasitraukė iš varžybų nepasiekę ketvirtfinalio.
2003-07-11

Planetos bokso pirmenybėse Bankoke pirmąją kovą pralaimėjo ir Rolandas Jasevičius

Rolandas Jasevičius tapo ketvirtuoju Lietuvos boksininku, kuris pasaulio vyrų bokso čempionate Tailande pralaimėjo pirmąją dvikovą ringe bei pasitraukė iš tolesnių varžybų.
2003-07-09

Planetos bokso čempionate Tailande pirmąjį ratą įveikė trys lietuviai

Tailando sostinėje vykstančiose XII pasaulio mėgėjų bokso pirmenybėse trys Lietuvos atstovai sėkmingai įveikė pirmąjį turnyro etapą. Marius Narkevičius (svorio kategorija iki 57 kg) 22:11 nugalėjo PAR boksininką Galadą Ludumo, Vitalijus Subačius (iki 91 kg) 23:5 įveikė Azerbaidžano atstovą Vusalą Amanovą, o Jaroslavas Jakšto (per 91 kg) trečiajame raunde aiškia persvara - 11:0 - privertė pasiduoti amerikietį George`ą Garcią.
2003-07-09

Planetos bokso pirmenybėse Tailande kovos aštuoni Lietuvos sportininkai

Liepos 3-12 dieną Tailando sostinėje Bankoke vyksiančiame XII pasaulio vyrų bokso čempionate Lietuvai atstovaus 8 sportininkai. Tai vilnietis Ivanas Stapovičius (svorio kategorija iki 51 kg), kauniečiai Marius Narkevičius (57 kg) ir Vidas Bičiulaitis (60 kg), vilnietis Rolandas Jasevičius (69 kg), kauniečiai Daugirdas Šemiotas (75 kg), Donatas Jasevičius (81 kg), Vitalijus Subačius (91 kg) bei vilnietis Jaroslavas Jakšto (+91kg). Komandos treneriai - vilniečiai Stanislovas Mižigurskis ir Vla...
2003-06-27

Vitalijus Subačius pirmojo Europos Sąjungos šalių bokso čempionato nugalėtojas

Šeštadienį Strasbūre (Prancūzija) pasibaigusio I Europos Sąjungos šalių bokso čempionato nugalėtoju tapo kaunietis Vitalijus Subačius (svorio kategorija iki 91 kg). Turnyro finale V.Subačius taškais nugalėjo švedą Andreasą Gustafssoną. Pakeliui į finalą kaunietis įveikė vokietį Stefaną Koberį, prancūzą Omarą Bellouantį ir pusfinalyje nugalėjo airį Alaną Reynoldsą.
2003-06-15

Algirdo Šociko bokso turnyre nugalėtojais tapo šeši Lietuvos boksininkai

Kaune baigėsi VII tarptautinis Algirdo Šociko bokso turnyras, kuriame dalyvavo 62 boksininkai iš 11 šalių, o tarp dešimties svorio kategorijų nugalėtojų buvo ir šeši Lietuvos boksininkai.