donatas bondorovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „donatas bondorovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „donatas bondorovas“.

D. Bondorovas sieks įsiveržti į profesionalaus bokso elitą

Penktadienį JAV startuos ESPN „Boxcino 2014“ profesionalaus bokso turnyras, kuriame išvysime ir lietuvį Donatą Bondorovą, teigiama pranešime spaudai. Turnyre be D. Bondorovo dalyvaus dar septyni vidutinio svorio kategorijos kovotojai: Willie Monroe, Cerresso Fortas, Brandonas Adamsas, Raymondas Gatica, Vitalijus Kopylenko, Danielis Edouras ir Senas Agbeko.
2014-02-27

Lietuvos boksininkai - Baltijos šalių čempionato nugalėtojai

Baltijos šalių olimpinio bokso čempionato nugalėtoja tapo Lietuvos komanda. Mūsiškiai nugalėjo estus 5:3, o mačas su latviais baigėsi lygiosiomis 4:4. Latvijos boksininkai nugalėjo estus 6:2. Lietuvos ir Latvijos komandos surinko po lygiai taškų, tačiau tarpusavio mače, kuris baigėsi lygiosiomis, lietuviai dvi kovas laimėjo aiškia persvara, todėl Lietuvos komandai buvo įteikta 10 tūkst. litų kainavusi pereinamoji taurė.
2008-09-30

Trijų lietuvių triumfas A. Šociko bokso turnyre

Šeštadienį Kauno sporto halėje šeštadienį baigėsi XII tarptautinis Algirdo Šociko vardo bokso turnyras, kuriame dalyvavo 40 sportininkų iš Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos bei Lietuvos.
2008-05-18

Olimpiados atrankos bokso turnyre - dar dviejų lietuvių pergalės

Dar du lietuviai antradienį iškovojo pergales Italijoje vykstančio 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpinių žaidynių Europos zonos bokso atrankos turnyro aštuntfinalyje. Svorio kategorijoje iki 64 kg Egidijus Kavaliauskas 17:9 nugalėjo baltarusį Aslanbeką Kozajevą ir trečiadienį ketvirtfinalyje susitiks su kroatu Borisu Kataliničiumi, kuris 10:5 įveikė čeką Zdeneką Chladeką.
2008-02-27

Daugirdui Šemiotui – pasaulio bokso čempionato bronza

JAV vykstančiose planetos bokso pirmenybėse bronzos medalį iškovojo Daugirdas Šemiotas. Patekęs tarp aštuonių pajėgiausių svorio kategorija iki 81 kg atletų ir užsitikrinęs kelialapį į 2008 metų pekino olimpines žaidynes, D. Šemiotas penktadienį dėl ligos nepakilo į ringą ir pusfinalyje pergalė buvo įskaityta rusui Arturui Beterbijevui. Per žingsnį nuo medalio ir kelialapio į olimpiadą liko supersunkiasvoris Jaroslavas Jakšto, kuris dar ketvirtadienį suklupo ketvirtfinalyje.
2007-11-03

2007-11-03

Boksininkas D. Šemiotas užsitikrino pasaulio čempionato medalį

JAV vykstančiose planetos mėgėjų bokso pirmenybėse į pusfinalį pateko ir mažiausiai bronzos medalį užsitikrino Daugirdas Šemiotas.Užsitikrinęs kelialapį į 2008 metų pekino olimpines žaidynes D. Šemiotas (svorio kategorija iki 81 kg) pirmenybių ketvirtfinalyje 18:9 (2:1, 2:5, 4:3, 10:0) nugalėjo Ramadaną Yassirą iš Egipto ir pateko į pusfinalį.Dėl vietos finale Lietuvos boksininkas kovos su rusu Arturu Beterbijevu, kuris kitoje ketvirtfinalio kovoje 25:9 nugalėjo vengrą Imrę Szello.
2007-11-02

D. Šemiotas iškovojo kelialapį į Pekino olimpinių žaidynių bokso turnyrą

Ir toliau sėkmingai planetos bokso pirmenybėse JAV kovoja Daugirdas Šemiotas ir Jaroslavas Jakšto, užsitikrinę vietas tarp aštuonių pajėgiausių savo svorio kategorijos atletų. Trečiadienį aštuntfinalyje D. Šemiotas (svorio kategorija iki 81 kg) 18:10 (2:1, 6:1, 5:6, 5:2) įveikė armėną Tsolaką Ananikianą ir, patekęs į ketvirtfinalį, iškovojo kelialapį į 2008 metų Pekino olimpines žaidynes.
2007-11-01

J. Jakšto iškopė į pasaulio bokso čempionato aštuntfinalį

Sėkmingai planetos bokso pirmenybių JAV šešioliktfinalio barjerą įveikė Jaroslavas Jakšto (svorio kategorija +91 kg), šeštadienį 22:6 įveikęs vokietį Štefaną Koberį.Lietuvos boksininko varžovu kovoje dėl čempionato medalio bei kelialapio į 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpines žaidynes trečiadienį aštuntfinalyje bus baltarusis Magomedas Abdusalsamovas.
2007-10-28

Lietuvos boksininkų pralaimėjimai planetos čempionate JAV

Pasaulio bokso pirmenybėse JAV iš kovos dėl medalių bei kelialapių į 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpines žaidynes pasitraukė dar du Lietuvos atstovai.Penktadienį Egidijus Kavaliauskas (svorio kategorija iki 64 kg) šešioliktfinalyje 6:24 pralaimėjo į aštuntfinalį iškopusiam armėnui Eduardui Ambardzumianui, o Vitalijus Subačius (91 kg) šešioliktfinalio dvikovoje 6:19 turėjo pripažinti vengro Jozsefo Danielio Darmošo pranašumą.