buika

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „buika“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „buika“.

„Top 10“: perspektyviausi MKL žaidėjai šiuo metu

Masiškiausioje Lietuvoje Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) vis labiau įsibėgėja kovos įvairaus amžiaus grupių ir lygių divizionuose. Kol vieni jaunieji talentai nuo pirmųjų žingsnių sezone stebina savo pasirodymais ir pasiekimais, kiti vis dar ieško savojo žaidimo ir vietos komandose. Norime jums pristatyti pirmąjį šiame sezone „BasketPromo“ sudarytą TOP 10 MKL vis dar žaidžiančių jaunuolių, dedančių pirmuosius žingsnius jau ir vyrų krepšinyje.  10 vieta. Titas Didžgalvis.
2023-11-11

Viltys žaisti finale išlieka gyvos: „Žalgirio“ jaunimas dramatiškai įveikė „Joventut“

Vytauto Pliaugos treniruojama Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda iškovojo pirmą pergalę Kauno sporto halėje vykstančiame Eurolygos jaunimo finaliniame turnyre. Kauniečiai rezultatu 69:64 (15:14, 16:22, 19:13, 19:15) įveikė Badalonos „Joventut“ ekipą.
51
2023-05-19

Eurolygos jaunimo finalinį turnyrą žalgiriečiai pradėjo pralaimėjimu

Vytauto Pliaugos treniruojama Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečių komanda pralaimėjimu pradėjo Eurolygos jaunimo finalinį turnyrą. Kauno sporto halėje jaunieji žalgiriečiai rezultatu 70:73 (30:11, 16:24, 10:26, 14:12) nusileido Belgrado „Mega MIS“ ekipai.
2023-05-18

Kaune pasibaigusiame 1-ajame V. Buikos vardo tarptautiniame bokso turnyre dominavo lietuviai

Šeštadienį Kaune pasibaigė pirmasis garsaus trenerio Viliaus Buikos atminimo tarptautinis bokso turnyras. Varžybose rungėsi 46 boksininkai iš Suomijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos. Puikiai sekėsi Lietuvos kovotojams, kurie pelnė net 10 čempionų titulų. Nugalėtojais tapo Modestas Žmuidina (46 kg.), Edvinas Diliūnas (50 kg.), Gilvinas Lukošiūnas (54 kg.), Artūras Bankauskas (57 kg.), Haroldas Globetans (60 kg.), Lukas Valys (63 kg.), Remigijus Krasnickas (66 kg.), Kasparas Šiaulys (70 kg.