boštjanas nachbaras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „boštjanas nachbaras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „boštjanas nachbaras“.

Boštjanas Nachbaras: ši Lietuvos rinktinė – geresnė nei buvo pernai

Po apmaudžios nesėkmės 84:86 draugiškose rungtynėse su Lietuvos komanda vienas Slovėnijos rinktinės lyderių Boštjanas Nachbaras pripažino, jog dabartinė lietuvių rinktinė yra geresnė už tą, kuri žaidė 2009-ųjų metų Europos čempionate Lenkijoje. „Manau, kad sužaidėme geras rungtynes. Mūsų žaidime buvo mažiau duobių, nei mačuose, kuriuos žaidėme Stankovičiaus turnyre. Ši Lietuvos rinktinė – geresnė komanda nei ta, kuri buvo pernai.
2010-08-07

L. Kleiza Eurolygoje įmetė dar 20 taškų

Trečiąją pergalę ketvirtosiose Eurolygos B grupės rungtynėse iškovojo Lino Kleizos atstovaujamas Pirėjo „Olympiacos“ klubas, savo žiūrovų akivaizdoje 105:90 (24:27, 22:21, 30:21, 29:21) nugalėjęs Stambulo „Efes Pilsen“ krepšininkus. Trečiojo kėlinio pradžioje savo sąlygas diktavo Turkijos čempionai (58:50), tačiau graikai smeigė tris tritaškius iš eilės, L. Kleiza pridėjo penkis taškus ir „Olympiacos“ išsiveržė į priekį – 66:65. Įsibėgėję aikštės šeimininkai jau nebesustojo.
2009-11-13

Ar „Lietuvos rytas“ paseks „Žalgirio“ pėdomis?

Šiandien 19 val. 45 min. Vilniaus „Siemens“ arenoje savo pirmajame Eurolygos mače susikaus „Lietuvos rytas“ ir Stambulo „Efes Pilsen“. Ar pavyks LKL čempionui pakartoti „Žalgirio“ sėkmę? Varžovai – grėsmingi Europos taurės laimėtojų „Lietuvos ryto“ krepšininkų jau pačiame Eurolygos starte laukia labai rimtas iššūkis – tarpsezonį gerokai sustiprėjusi „Efes Pilseno“ komanda.
2009-10-22

Jono Kazlausko graikai iškovojo EURO-2009 bronzą!

Europos vyrų krepšinio čempionate Graikijos rinktinė, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas, po dramatiškos kovos 57:56 (16:13, 15:11, 11:13, 15:19) nugalėjo Slovėnijos krepšininkus ir pasidabino Senojo žemyno bronzos medaliais.
2009-09-20

Serbai po įspūdingo mūšio ir pratęsimo pateko į EURO-2009 finalą

Milošo Teodosičiaus vedina Serbijos rinktinė reto grožio rungtynėse Europos čempionato pusfinalyje po pratęsimo 96:92 (11:19, 24:26, 21:12, 23:22, 17:13) palaužė Slovėnijos krepšininkus ir sekmadienį turnyro pusfinalyje susitiks su ispanais. Slovėnų varžovais mače dėl bronzos apdovanojimų bus Jono Kazlausko vadovaujami Graikijos krepšininkai.
2009-09-20

Slovėnai išplėšė pergalę prieš Kroatiją

Europos vyrų krepšinio čempionato ketvirtfinalio rungtynėse Slovėnijos rinktinė 67:65 (18:25, 21:22, 14:3, 14:15) po dramatiškos kovos palaužė Kroatijos krepšininkus bei pirmą kartą šalies istorijoje pateko į pusfinalį. Susitikimą sėkmingiau pradėjo kroatai, kurie įpusėjus kėlinukui pirmavo 11:4 ir privertė J.Zdovcą prašyti minutės pertraukėlės.
2009-09-19

Ispanai po pratęsimo palaužė Slovėniją

Europos vyrų krepšinio čempionato C grupės rungtynėse Ispanijos rinktinė 90:84 po pratęsimo nugalėjo Slovėnijos krepšininkus. Abi komandos pirmąjį etapą užbaigė savo sąskaitose turėdamos po dvi pergalės bei po vieną nesėkmę.
2009-09-09

Slovėnija parklupdė Jono Kazlausko graikus

Europos čempionatui besirengianti Slovėnijos rinktinė sekmadienį vykusiose draugiškose rungtynėse rezultatu 81:64 (23:10, 14:21, 15:20, 29:13) įveikė Jono Kazlausko treniruojamus Graikijos krepšininkus. Nugalėtojams 13 taškų surinko Erazemas Lorbekas, 12 - Primožas Brezecas, po 11 - Boštjanas Nachbaras (9 atk. kam) ir Jaka Lakovičius, 10 - Samo Udrihas. Graikijos komandoje išsiskyrė Georgios Printezis (11 tšk.) bei Nikos Zisis ir Sofoklis Schortsianitis (po 10 tšk.
2009-08-31

Slovėnai palaužė Bulgarijos rinktinę

Europos čempionatui besirengianti Slovėnijos rinktinė draugiškose rungtynėse rezultatu 80:77 (22:26, 18:22, 19:9, 21:20) palaužė busimą lietuvių varžovę D grupėje Bulgarijos ekipą. Nugalėtojams 14 taškų surinko Boštjanas Nachbaras (9 atk. kam.), 13 - Domenas Lorbekas, 12 - Urošas Slokaras (dvitaškiai 3/3, tritaškiai 1/1, baudos 3/4), 11 - Erazemas Lorbekas, 9 - Goranas Dragičius, po 8 - Beno Udrihas ir Jurica Golemacas. Bulgarijos rinktinėje pasižymėjo Kaloyanas Ivanovas (18 tšk. ir 9 atk.
2009-08-29

Slovėnijos rinktinė palaužė kroatus

Europos pirmenybėms Lenkijoje besiruošiančios Slovėnijos ir Kroatijos rinktinės sužaidė draugiškas rungtynes. Pergalę rezultatu 82:78 (25:21, 19:18, 25:20, 13:19) pasiekė svečiuose rungtyniavę slovėnai. Nugalėtojams Erazemas Lorbekas pelnė 14, Jaka Lakovičius - 13, Samo Udrihas - 12, Bostjanas Nachbaras - 10 taškų. Pralaimėjusiems Roko-Leni Ukičius surinko 21 tašką, Mario Kasunas ir Marko Baničius pridėjo po 12, Marinas Rožičius - 11, Sandro Nicevičius - 10 taškų.