bahrain merida

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bahrain merida“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bahrain merida“.

Dviratininkas Gediminas Bagdonas Prancūzijoje pranoko 112 varžovų

Prancūzijoje vykstančių 44-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Boucles de la Mayenne“ (UCI I kategorija) prologe Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“), pranokęs 112 varžovų, užėmė aštuntąją vietą. Lietuvos vicečempionas šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko antrąkart. Nugalėjo prancūzas Dorianas Godonas („Cofidis, Solutions Credits“). Jis 4,5 km distanciją įveikė per 5 min. 46 sek. (vid. greitis – 46,821 km/h). G. Bagdonas nugalėtojui pralaimėjo 17 sek.
2018-06-01

R. Navardauskas grįžta po septynių mėnesių pertraukos

Ramūnas Navardauskas naująjį sezoną pradės Australijoje. Antrą sezoną elitinei komandai „Bahrain Merida“ atstovaujantis 2015 metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas dalyvaus ateinantį antradienį prasidėsiančiose 20-osiose daugiadienėse lenktynėse „Santos Tour Down Under“ (UCI „World Tour“ kategorija). Tai bus pirmosios Ramūno lenktynės nuo praėjusių metų birželio. Sausio 30 dieną savo 30-metį švęsiantis dviratininkas dėl sveikatos problemų nedalyvavo varžybose septynis mėnesius.
2018-01-12

Dviratininkas Evaldas Šiškevičius buvo arti didžiausios pergalės karjeroje

Prancūzijoje vykstančių 69-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Criterium du Dauphine“ (UCI „World Tour“ kategorija) trečiame etape antradienį puikiai pasirodė Evaldas Šiškevičius. Vardinį kvietimą į šias varžybas gavusios Prancūzijos komandos „Delko Marseille Provence KTM“ (UCI II divizionas) narys finišavo antras. Už šį pasiekimą 28-erių metų lietuviui atiteko 25-i pasaulio reitingo taškai.
2017-06-06

Dviratininkas Gediminas Bagdonas Italijoje pranoko pasaulio ir Europos čempionus

Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) Italijoje surengtų Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) aukščiausios kategorijos („World Tour“) 52-ųjų daugiadienių lenktynių „Tirreno-Adriatico“ paskutiniame, septintame, etape – pavienio starto lenktynėse – antradienį užėmė 16-ą vietą. Nugalėjo australas Rohanas Dennisas (BMC). Jis 10,05 km distanciją įveikė per 11 min. 18 sek. (vid. greitis – 53,363 km/h). G. Bagdonas buvo geriausias savo komandoje.
2017-03-14

Ramūnas Navardauskas nukalė pergalę

Geriausias Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas trečiadienį ne tik laimėjo Argentinoje vykstančių 35-ųjų daugiadienių lenktynių „Vuelta a San Juan“ (UCI I kategorija) trečią etapą, bet ir užsivilko mėlynus varžybų lyderio marškinėlius. 28-erių metų lietuvis tapo pirmuoju dviratininku, nukalusiu pergalę naujai Bahreino komandai „Bahrain Merida“. R.Navardauskas trečiadienį laimėjo 11,9 km pavienio starto lenktynes.
2017-01-26

Lenktynėse pasiklydęs Ramūnas Navardauskas: „trasa buvo skurdžiai pažymėta“

Geriausias Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas jau pradėjo naują sezoną. 28-erių metų šalies čempionas pirmadienį startavo 35-ose daugiadienėse lenktynėse „Vielta a San Juan“ (UCI I kategorija) Argentinoje. Tai buvo pirmasis Ramūno startas naujoje Bahreino komandoje „Bahrain Merida“. Pirmą etapą laimėjo kolumbietis Fernandas Gaviria („Quick-Step Floors“). Jis 142,5 km nuvažiavo per 3 val. 7 min. 44 sek. (vid.