Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atėnų panathinaikos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atėnų panathinaikos“.

Eurolygos titulą šventęs Marius Grigonis nusiuntė linkėjimus Dejanui Radonjičiui

Atėnų „Panathinaikos“ ekipa su sirgaliais pirmadienį šventė sekmadienį iškovotą Eurolygos trofėjų.  Šventės metu pasižymėjo ir lietuvis Marius Grigonis, kuris nusiuntė linkėjimus Dejanui Radonjičiui:  „Aš tik norėjau perduoti linkėjimus Radonjičiui. Jis yra mano mėgstamiausias treneris. Norėjau Dejaną pasveikinti, nes jis buvo teisus. Ačiū.
Prieš 19 val.

Geriausia vieta titulų medžioklei? Lietuvos krepšininkams skambios pergalės čia lyg magnetas

Madrido „Real“ klubą rezultatu 95:80 įveikusi Atėnų „Panathinaikos“, sekmadienio vakarą tapo naująja Eurolygos čempione. Graikijos klubo triumfas džiugus ir lietuviams, kadangi čempionu tapo čia žaidžiantis Marius Grigonis. Per visą modernios Eurolygos, nuo 2000-ųjų istoriją, jis tapo tik šeštuoju lietuviu, kuriam pavyko tokį titulą iškovoti.
2024-05-27

Čempioniškomis akimirkomis Marius Grigonis džiaugėsi su šeima – užfiksuotas jautrus kadras

2024 m. gegužės 26-oji Mariaus Grigonio galvoje įstrigs turbūt visam gyvenimui. Būtent šią dieną jis su Atėnų „Panathinaikos“ komanda tapo Eurolygos čempionu.  Ant nugalėtojų pakylos M. Grigonis žengė apsisiautęs Lietuvos vėliava, o netrukus į aikštelę jo pasveikinti atskubėjo ir jo šeima – žmona Salomėja, sūnus Emilis ir dukrytė Elena.
2024-05-27

Eurolygos finalo ketverto akcentai: pratęstas Šaro prakeiksmas, čempionas Grigonis ir sirgalių sukeltas chaosas

Berlyne visą savaitgalį vykęs Eurolygos finalinis ketvertas ilgam išliks krepšinio aistruolių atmintyje dėl itin permainingo finalo ir pamišusių krepšinio aistruolių kuriamos atmosferos. Čempionais septintą kartą tapo Atėnų „Panathinaikos“, o šios ekipos vyriausiasis treneris Erginas Atamanas ištęsėjo visus klubo sirgaliams dalintus pažadus, kad į OAKA areną parveš septintąją žvaigždę.
2024-05-27

Čempionu tapęs Mathiasas Lessortas prabilo apie kerštą ir nuvertinimą: „Mes vieninteliai tikėjome savimi“

Paskutinį kartą 2011 metais Eurolygos finale žaidęs Atėnų „Panathinaikos“ klubas šia su Mariumi Grigoniu sugrįžo su trenksmu. Sekmadienį Ergino Atamano auklėtiniai didžiajame finale Berlyne 95:80 (25:36, 24:18, 15:7, 31:19) patiesė Madrido „Real“ krepšininkus ir iškovojo septintąjį čempionų titulą klubo istorijoje. Svarbus „Panathinaikos“ žaidėjas finale buvo Mathiasas Lessortas, pelnęs 17 taškų ir išprovokavęs net 10 pražangų.
2024-05-27

Kostas Sloukas tapo finalo ketverto MVP – pakartojo ir Šaro pasiekimą

Atėnų „Panathinaikos“ komanda po 13 metų pertraukos vėl atsidūrė Eurolygos viršūnėje. Graikijos klubas finale nukarūnavo Madrido „Real“ ekipą ir tapo turnyro čempionu. Po finalinių rungtynių buvo paskelbtas ir finalinio ketverto MVP, kuriuo pripažintas „Panathinaikos“ atakų organizatorius Kostas Sloukas.
2024-05-27

Po iškovoto trofėjaus Erginas Atamanas kalbėjo apie naują dinastiją ir įspūdingiausią rezultatą Europos krepšinyje

Sekmadienio vakarą įvyko ilgai lauktas Eurolygos finalas, kuriame septintąjį trofėjų istorijoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ ekipa.  Berlyne vykusiame finale Graikijos krepšininkai 95:77 nukarūnavo praėjusių metų čempionus Madrido „Real“ krepšininkus.  Primename, kad Atėnų ekipa paskutinį kartą titulą iškovojo 2010-2011 m. sezone. „Nuostabus jausmas, – spaudos konferencijoje po finalo šypsodamasis sakė komandos treneris Erginas Atamanas.
2024-05-27

„Real“ finale nukarūnavusi „Panathinaikos“ su Mariumi Grigoniu iškovojo Eurolygos titulą

Berlyne sekmadienio vakarą įvyko Eurolygos finalas, kuriame dėl trofėjaus susikovė titulą ginanti Madrido „Real“ ir Atėnų „Panathinaikos“ ekipos. Po rimtos kovos čempionų titulą 95:77 (25:36; 24:18; 15:7; 31:16) pirmą kartą nuo 2010-2011 m. sezono iškovojo „Panathinaikos“ krepšininkai, tarp kurių ir Marius Grigonis. Madrido krepšininkai šį sezoną gynė praeitais metais iškovotą Eurolygos titulą, tuo tarpu Atėnų ekipa paskutinį kartą titulą iškovojo 2010-2011 m. sezone.
2024-05-26

Šarūnas Jasikevičius sureagavo į sirgalių konfliktus ir aptarė sunkią nesėkmę: „Skaudu, bet turime pakilti“

Po Berlyno „Uber“ arenoje vykusio pirmojo Eurolygos pusfinalio areną niūriu veidu teko palikti Šarūnui Jasikevičiui. Priešnuodžių Atėnų „Panathinaikos“ žaidimui nesuradusi jo vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“ dėl trofėjaus nebesikaus.  Šaro auklėtiniai mačą pradėjo praleisdami atkarpą 0:12, o vėliau visą mačą nesugebėjo pasivyti varžovų ir į priekį nebuvo išsiveržę nė karto. Mačą Stambulo klubas pralaimėjo rezultatu 73:57 ir sekmadienį kausis tik dėl trečios vietos.
2024-05-24

Gerus prisiminimus keliančioje arenoje laimėjęs Marius Grigonis rimtai žvelgė į finalą: „Čia turi būti sunku“

Eurolygos finalo ketverto starte puikią pergalę iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“. Pusvalandžiu atidėtose rungtynėse jie rezultatu 73:57 įveikė Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamą Stambulo „Fenerbahče“ ir toliau kausis dėl trofėjaus.  „Geras jausmas.