alesia trost

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alesia trost“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alesia trost“.

Airinė Palšytė žiemos sezoną pradėjo pasiekdama ketvirtą rezultatą pasaulyje

Viena tituluočiausių Lietuvos lengvaatlečių Airinė Palšytė pradėjo 2015 metų žiemos sezoną. Čekijoje vykusiose „Hustopecske skakani“ šuolių į aukštį varžybose 22 metų lietuvė pirmu bandymu peršoko į 192 cm aukštį iškeltą kartelę, užėmė trečią vietą bei pasiekė ketvirtą sezono rezultatą pasaulyje! „Šiek tiek apmaudu, nes visgi buvau pasiruošusi šokti ir daugiau. Pirmas bandymas (peršokti 194 cm – aut. past.
2015-01-24

Airinei Palšytei teisėjai uždraudė dalyvauti varžybose

Lietuvos atstovei Airinei Palšytei buvo uždrausta dalyvauti Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio merginų šuolių į aukštį finale. Sekmadienį vykusiame techniniame susirinkime buvo nuspręsta, kad šuolių į aukštį atrankos varžybos vyks pirmadienį, o finalas - antradienį, tačiau vėliau olimpinio festivalio oficialioje interneto svetainėje pateiktame tvarkaraštyje buvo paskelbta, kad finalas bus surengtas ketvirtadienį.
2009-07-21

Lengvaatletė Airinė Palšytė – ketvirta

Italijoje vykstančio 6-ojo pasaulio jaunių lengvosios atletikos čempionato merginų šuolių į aukštį varžybose penktadienį Lietuvos atstovė Airinė Palšytė užėmė ketvirtąją vietą. Lietuvė, kuriai pirmadienį sukaks 17 metų, įveikė 1 m 82 cm aukštį. Mūsų šalies atstovei iki medalio pritrūko 3 cm.