alanas pardew

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alanas pardew“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alanas pardew“.

Dambrauskas lygiosiomis debiutavo Graikijoje

Sekmadienį Graikijos Super lygoje debiutavo treneris Valdas Dambrauskas, o jo debiutas prie Kretos OFI klubo vairo pasibaigė lygiosiomis. Lietuvio treniruojamas OFI išvykoje su Salonikų „Aris“ sužaidė lygiosiomis 1:1. OFI ekipa šiose rungtynėse pirmieji pelnė įvartį 49 minutę, o jį pelnė Jonas Toralis. Visgi, garsaus anglo Alano Pardew treniruojamas „Aris“ rezultatą išlygino 57 minutę, kai pasižymėjo puolėjas Andre Gray’us.
2022-10-31

„Premier“ lygos autsaideriai antrąkart sezone atleido trenerį

Anglijos „Premier“ futbolo lygos turnyro lentelės dugne tūnantis „West Bromwich Albion“ antrąkart sezone atleido vyriausiąjį trenerį. Šįkart darbo neteko Alanas Pardew. Apie tai pirmadienį pranešė pats klubas. Skelbiama, kad kartu su A. Pardew „West Bromwich Albion“ paliks ir pagrindinis asistentas Johnas Carveris. Komandos vairą laikinai perims Darrenas Moore’as. A. Pardew ekipai vadovavo nuo lapkričio pabaigos, kai pakeitė atleistą Tony Pulisą. Jis pradėjo dirbti 2015-ųjų pradžioje.
2018-04-02

Buvęs „Liverpool“ lyderis palieka komandą, į Angliją grįžta „Barcelona“ saugas

Anglijoje netrukus užsidarys futbolininkų žiemos perėjimų langas. Prieš pat finišą įvyko du skambūs sandoriai. Į „West Bromwich Albion“ keliasi buvęs „Liverpool“ atakų lyderis Danielis Sturridge’as. Vest Bromičo komanda 28-erių anglą išsinuomojo iki sezono pabaigos. „Tai – didelis pasiekimas. Visos administracijos ir žaidėjų vardu dėkoju, kad Danielis sutiko mums padėti.