SVK ROU 19:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 22:00
    CZE TUR 22:00

Neįtikėtiną pergalę NBA atkrintamųjų serijoje iškovojo praeito sezono čempionai Denverio „Nuggets“. Išgyvenę įtemptą rungtynių pabaigą jie 101:99 (24:28, 20:31, 25:20, 32:20) įveikė Los Andželo „Lakers“.

Atkrintamųjų serijoje Denveris į priekį išsiveržė 2-0.

Nors trečiame kėlinyje „Lakers“ pirmavo beveik 20 taškų (74:55), tačiau ketvirtame kėlinyje „Nuggets“ sukūrė atkarpą 10:1 ir po Jamalo Murray dvitaškio komandas skyrė vos du taškeliai (83:81).

Visgi vėliau iniciatyvos ėmėsi LeBronas Jamesas, kuris smeigė du tritaškius iš eilės ir vėl atitolino „Lakers“ (89:81).

Likus kiek daugiau nei dviem minutėms Nikola Jokičius pelnė du taškus su pražanga ir vėl ištirpdė svečių pranašumą iki 1 taško (93:92). Į tai L. Jamesas atsakė dėjimu, tačiau Michaelis Porteris jaunesnysis smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (95:95).

Tiksint paskutinėms 30 sekundžių rezultatas buvo lygus (99:99), L. Jamesas metė tritaškį, tačiau nesėkmingai. Kitoje atakoje „Nuggets“ tirpdė likusį laiką, o likus 0.1 sek. nuostabų metimą pataikė J. Murray ir apsprendė rungtynių nugalėtoją (99:101).

Nugalėtojų gretose lyderiavo N. Jokičius, kurio sąskaitoje buvo 27 taškai, 20 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. Lemiamą metimą pataikęs J. Murray prie pergalės prisidėjo 20 taškų.

„Lakers“ komandoje geriausiai pasirodė Anthony Davisas su 32 taškais, L. Jamesas surinko 26 ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Trečiąsias serijos rungtynes komandos sužais ketvirtadienio naktį Los Andžele.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (20 atk. kam., 10 rez. perd.), Michaelis Porteris jaunesnysis 22 (9 atk. kam.), Jamalas Murray 20 (5 rez. perd.), Aaronas Gordonas 14 (7 atk. kam.), Christianas Braunas 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 32 (11 atk. kam.), LeBronas Jamesas 26 (8 atk. kam., 12 rez. perd.), D’Angelo Russellas 23 (6 rez. perd.).