Pagaliau – vasara. Saulė, šiluma ir lengvas maistas. Juk kiekvienas iš mūsų turime savo specialių receptų, ką galima greitai pasiruošti iškylai į gamtą, prie jūros ar ramiam vakarui namuose su draugais, šeima.

Mėgėjams gaminti portalas Balsas.lt kartu su UAB „Gerovės“ konservų fabriku skelbia vasarišką konkursą – atsiųskite savo pagamintos užtepėlės receptą su nuotrauka ir laimėkite „Gerovės“ prizus – gurmaniškų užtepėlių rinkinius - 5 pavadinimų užtepėles bei 4 tautinio paveldo uogienes (agrastų, aviečių, j. serbentų ir vyšnių).

Pagaminkite užtepėlę, rezultatą nufotografuokite, įkelkite nuotrauką ir receptą į konkursą. Du daugiausia „Like“ paspaudimų surinkusių receptų autorius apdovanosime „Gerovės“ prizais: 1-os vietos laimėtoją - 5 pavadinimų užtepėlėmis bei 4 tautinio paveldo uogienėmis (agrastų, aviečių, j. serbentų ir vyšnių), o 2-os vietos nugalėtoją – 5 pavadinimų užtepėlėmis.

Taip pat redakcija išrinks dar tris jai labiausiai patikusius receptus, ir jų autoriams padovanos 5 pavadinimų užtepėles.

Spausdami „Like“ iki liepos 4 d. (pirmadienio) rinkite pačias skaniausias, gardžiausiai atrodančias užtepėles ir jų autoriams padovanosime „Gerovės“ prizus.

Taisyklės:
• Į žemiau esančią anketą įkelkite savo pagamintos užtepėlės nuotrauką ir receptą.
• Konkurse gali dalyvauti tik vilniečiai arba tie, kurie pasiryžę prizą atsiimti patys – paštu NESIŲSIME.
• Nuotraukas įkelti privaloma.
• Nuotraukos turi būti originalios.
• Jas galite kelti iki liepos 4 d.
• Balsuokite birželio 4 – liepos 4 dienomis.
Konkurso pabaigoje apdovanosime du daugiausiai „Facebook“ „Like/Patinka“ paspaudimų surinkusių nuotraukos autorius:
• 1-os vietos laimėtoją -
5 pavadinimų užtepėlėmis bei 4 tautinio paveldo uogienėmis (agrastų, aviečių, j. serbentų ir vyšnių), o 2-os vietos nugalėtoją – 5 pavadinimų užtepėlėmis.
Taip pat redakcija išrinks dar tris jai labiausiai patikusius receptus, ir jų autoriams padovanos 5 pavadinimų užtepėles.

Laimėtojai:

1 vieta - Saldi užtepėlė “BaLaRi”
2 vieta - Žuvies užtepėlė su saulėje džiovintais pomidorais
3 papildomi prizai - Persikai su užtepėle, Kepta duona su užtepėle, Užtepėlė su krabais.

Su laimėtojais artimiausiu metu susisieksime.

 

Naujausi dalyviai

Į viršų