kovas

Neatnaujinus sezono, ispanai gali prarasti beveik milijardą
Neatnaujinus sezono, ispanai gali prarasti beveik milijardą 2020.04.02 16:50 Pasaulyje išplitęs koronavirusas įšaldė visų sporto šakų čempionatų kovas ir privertė jų atstovus ieškoti sprendimų dėl atsiradusių finansinių sunkumų. „Marca“ skelbia, jog „La Liga“ pirmenybės turi ruoštis blogiausiam scenarijui, jei bus priimtas sprendimas, jog šis sezonas nebegali būti pratęstas. Jei daugiau rungtynių neįvyks, tai „La Liga“ patirs net 956.6 milijonų eurų nuostolį. Didžiausią šios sumos dalį sudaro pinigai už televizijos transliacijas. Skelbiama, kad tai net 479,7 mln. eurų.
Į Ispaniją grįžęs Pascualis: lyg kokiame filme keliu važiavau vienas
Į Ispaniją grįžęs Pascualis: lyg kokiame filme keliu važiavau vienas 2020.04.02 15:26 Sankt Peterburgo „Zenit" ekipos treneris ispanas Xavi Pascualis su savo šalies žurnalistais pasidalijo įspūdžiais apie savo grįžimą namo ir kas jį labiausiai nustebino. Sustabdžius VTB Vieningosios lygos kovas krepšininkai bei treneriai iš klubų gavo leidimus išvykti. 47-metų specialistas, kaip ir daugelis, nusprendė grįžti į savo gimtuosius namus. X.Pascualis kalbėdamas su Ispanijos žiniasklaida tikino, kad visa jo kelionė buvo sunkiai įtikinama.
Iš olimpinės atrankos tuščiomis grįžę boksininkai – nusivylę, bet nepalaužti
Iš olimpinės atrankos tuščiomis grįžę boksininkai – nusivylę, bet nepalaužti 2020.04.01 13:10 Kai pasaulyje vienos po kitų buvo atšaukiamos varžybos, Europos boksininkai traukė į Londoną, kuriame vyko olimpinis atrankos turnyras į Tokijo žaidynes. Tiesa, jis taip ir nesibaigė – dėl koronaviruso grėsmės turnyas buvo nutrauktas, bet šeši iš septynių Lietuvos rinktinės narių spėjo išeiti į ringą. Kovo 14–24 d. vykusiame žaidynių Europos zonos atrankos turnyre aštuonių svorio kategorijų boksininkai kovojo dėl 50, o penkioms svorio kategorijoms atstovavusios moterys – dėl 27 kelialapių.
FIBA Čempionų lygos finalo aštuonetas keliamas į sezono pradžią
FIBA Čempionų lygos finalo aštuonetas keliamas į sezono pradžią 2020.03.31 14:24 Atkrintamosioms jau prasidėjus sustabdyta FIBA Čempionų lyga pasirinko išradingą sprendimą sezono pabaigai. Oficialiai paskelbta, kad lygos vadovai priėmė sprendimą lemiamas kovas nukelti į kito sezono pradžią. Finalo aštuonetas gali būti surengtas rugsėjo 30–spalio 8-ąją ir taps pirmuoju naujo sezono trofėjumi. Kovoje dėl titulo išsilaikiusios komandos finalo aštuonete startuos naujojo sezono sudėtimis.
Pasaulio čempionė Stoliarenko: „Padariau pakankamai Lietuvai, kad galėčiau iškelti trispalvę“
Pasaulio čempionė Stoliarenko: „Padariau pakankamai Lietuvai, kad galėčiau iškelti trispalvę“ 2020.03.30 17:00 Neseniai nuvilnijo gandas apie pačią stipriausią moterų kovą pasaulyje. Šią kovą prieš pasaulio čempionę amerikietę laimėjo lietuvė Julija Stoliarenko. TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai, ekonomikos mokslų daktarei, floristei Kristinai Rimienei sportininkė davė išskirtinį ir nuoširdų interviu ne tik apie kovas, bet ir apie savo gyvenimą. Julija, prisistatyk, pasakyk savo titulus.
„Penktas kėlinys“: Galdiko išstojimas socialiniame tinkle ir ar reikia jau laidoti Eurolygos sezoną
„Penktas kėlinys“: Galdiko išstojimas socialiniame tinkle ir ar reikia jau laidoti Eurolygos sezoną 2020.03.27 16:38 „Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę aptartas Klaipėdos „Neptūno“ Simo Galdiko įrašas feisbuke, Eurolygos sprendimas dar nenutraukti sezono ir olimpiados nukėlimas bei kaip tai gali pakeisti Lietuvos rinktinės veidą. Pirmoje temoje aptartas Klaipėdos „Neptūno“ Simo Galdiko išstojimas feisbuke, kur jis asmeninėje anketoje kreipėsi į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos viceministrę Korneliją Tiesnesytę ir klausė, ką daryti krepšininkams. „Gerb.
Stoliarenko – kovotoja iš Lietuvos: nustebino visą pasaulį
Stoliarenko – kovotoja iš Lietuvos: nustebino visą pasaulį 2020.03.27 15:17 Kruvinos „Invicta FC“ organizacijos čempionės Julijos Stoliarenko, apsigaubusios lietuviška Trispave, nuotraukos apskriejo visą pasaulį. „Invicta FC Phoenix Series 3“ turnyro narve JAV mieste Kanzase kovo 6 d. vykusioje dvikovoje lietuvė Julija įveikė varžovę amerikietę, iki tol nepatyrusią pralaimėjimo, ir visam laikui įrašė savo vardą sporto pasaulio istorijoje.
Čempionų lygos kovos gali būti pratęstos tik rugpjūtį
Čempionų lygos kovos gali būti pratęstos tik rugpjūtį 2020.03.26 13:37 Futbolo organizacijos tęsia sezono gelbėjimo scenarijaus kūrimo darbus. UEFA ir Europos klubų asociacija organizavo bendrą posėdį, kuriame buvo aptartos sezono pabaigos datos, praneša „Corriere dello Sport“. Leidinys informuoja, jeigu pavyks atnaujinti sezoną, 12-a čempionatų, kurių komandos rungtyniauja Europos turnyruose, turėtų baigtis iki liepos 15 dienos. Po to klubai privalės baigti kovas Čempionų bei Europos lygose. Tikėtina, kad teks žaisti ir rugpjūtį.
Eurolyga taško nededa: sieks pratęsti sezoną
Eurolyga taško nededa: sieks pratęsti sezoną 2020.03.25 17:51 Kuomet kai kurios vietinės pirmenybėse ne tik laikinai, bet ir galutinai stabdo čempionatus dėl koronaviruso, Eurolyga rankų nenuleidžia. Po valdybos posėdžio nuspręsta, kad čempionatas nutrauktas nebus ir bus stengiamasi tęsti kovas, kuomet tai leis sąlygos. Eurolygos prioritetas – baigti sezoną dabartiniu formatu, sužaidžiant likusius reguliaraus sezono mačus, atkrintamąsias ir finalo ketvertą, tačiau net jei sezonas tęsiamas būtų, to padaryti ko gero nepavyks.
Dar labiau atidedamas Kinijos čempionatas
Dar labiau atidedamas Kinijos čempionatas 2020.03.25 12:39 Kinijos pirmenybių organizatoriai atsisakė idėjos artimiausiu atnaujinti kovas krepšinio aikštelėje. Balandžio 6-ąją suplanuotas sugrįžimas yra gerokai atidedamas. Po olimpiados Tokijuje atidėjimo kinai nusprendė, kad jiems taip pat negalima skubinti koronaviruso suvaldymo ir aukščiausios lygos kovas nukėlė į gegužę.
Kęstutis Girnius. Atsinaujina politinės kovos
Kęstutis Girnius. Atsinaujina politinės kovos (2) 2020.03.24 13:17 Iki savaitės pradžios vyravo politinės paliaubos. Vadovaujantys politikai laikėsi santūriai, vienas kitam nepriekaištavo, nesistengė vieni kitiems suversti atsakomybę. Opozicija neskubėjo kritikuoti valdžios veiksmų. Prezidentas Gitanas Nausėda pažymėjo, kad būta trūkumų Vyriausybės darbe, nespėta laiku užsakyti reagentų ir kitą medicininės įrangos, tačiau dabar tiek centrinė, tiek vietos valdžia, tiek medikai „daro viską, kad veiksmai būtų koordinuoti.
Savaitgalį žiūrovai galės mėgautis legendinėmis Jasikevičiaus ir Kleizos NBA rungtynėmis
Savaitgalį žiūrovai galės mėgautis legendinėmis Jasikevičiaus ir Kleizos NBA rungtynėmis 2020.03.20 13:59 TV3 Sport kanalas nuo šio penktadienio kvies žiūrovus stebėti legendines įvairių sporto šakų rungtynes, atkakliausius finalus bei įsimintiniausias kovas. Reikšmingiausiais pasaulio sporto reginiais mėgautis padės dabartiniai komentatoriai, kurie papildomai pažers gausybę įdomios informacijos apie rungtynių didvyrius bei žvaigždes.
Eurolyga tikisi užbaigti sezoną, žaidėjų prašoma nevykti namo
Eurolyga tikisi užbaigti sezoną, žaidėjų prašoma nevykti namo 2020.03.19 20:20  Visos Europos krepšinio lygos dėl koronaviruso pandemijos jau yra sustabdžiusios savo pirmenybes, o kai kurie nacionaliniai čempionatai jau ir paskelbė galutinę sezono turnyrinę lentelę. Visgi stipriausia senojo žemyno krepšinio lyga Eurolyga vis dar planuoja atnaujinti turnyro kovas ir tikisi, kad pavyks kažkokiu būdu finišuoti. Eurolyga išsiuntė klubams laiškus, kuriuose atsakė į svarbiausius klausimus dėl turnyro ateities, rašoma Graikijos žiniasklaidoje.
Itoudis sukritikavo LKL sprendimą, Kurtinaitis tikisi čempionato pratęsimo
Itoudis sukritikavo LKL sprendimą, Kurtinaitis tikisi čempionato pratęsimo 2020.03.19 15:50 Vieningoji lyga (VTB) savo kovas dėl koronaviruso grėsmės sustabdė iki balandžio 10-osios, tačiau turnyro komandų treneriai tikisi, kad jos bus atnaujintos artimiausiu metu ir nebus sekama kitų čempionatų pavyzdžių dėl visiško nutraukimo. „Viliuosi, kad čempionatas bus atnaujintas, nors ir esu šiek tiek skeptikas,– sakė Maskvos CSKA treneris Dimitris Itoudis. - Esu susirūpinęs kitų lygų sprendimu ne tik nutraukti pirmenybes, bet ir paskelbti nugalėtojus.
Atšaukiamas pasaulio ledo ritulio čempionatas
Atšaukiamas pasaulio ledo ritulio čempionatas 2020.03.17 18:41 Šiuo metu pasaulyje siaučiantis koronavirusas ir toliau priverčia atšaukinėti artimiausiu metu turėjusias įvykti svarbiausias ledo ritulio kovas, o šį kartą priimtas sprendimas, kuris itin svarbus ir lietuviams – atšauktas Lenkijoje turėjęs vykti pasaulio čempionatas. Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) surengtame tarybos susirinkime buvo priimtas sprendimas dėl balandžio 27 – gegužės 3 dienomis Katovicų mieste turėjusio įvykti pasaulio IB diviziono ledo ritulio čempionato.
UEFA iš lygų ir klubų reikalauja įspūdingos kompensacijos
UEFA iš lygų ir klubų reikalauja įspūdingos kompensacijos 2020.03.17 10:09  Po to, kai koronavirusas izoliavo daugelį šalių ir privertė neribotam laikui sustabdyti sporto įvykius, beveik neabejojama, kad turi būti atidėtas ir vasarą turėjęs vykti „Euro 2020“ čempionatas. Nacionaliniai futbolo čempionatai Europoje buvo taip pat sustabdyti ir labai mažai tikėtina, kad kur nors lyga galės tęsti savo veiklą iki vasaros pradžios. Kad nacionaliniai čempionatai galėtų būti užbaigti, pagrindinis Europos tarptautinis turnyras privalo būti nukeltas.
Lietuvos efutbolo rinktinė pasiekė istorines pergales
Lietuvos efutbolo rinktinė pasiekė istorines pergales 2020.03.16 23:57 Lietuvos futbolas oficialiai žengė istorinį žingsnį į virtualią erdvę. Šalies esporto futbolo rinktinė debiutavo UEFA organizuojamame „eEuro 2020” turnyre. Europos čempionato kvalifikacijos starte lietuviai pasiekė dvi pergales.  „Pirmasis blynas neprisvilo – pasiekėme įsimintinų įvarčių ir Lietuvos efutbolo istoriją pradėjome pergalingai.
Italijos futbolo federacija prašys nukelti Europos čempionatą
Italijos futbolo federacija prašys nukelti Europos čempionatą 2020.03.16 11:54 ESPN skelbia, jog Italijos futbolo federacija ketina prašyti UEFA nukelti 2020 m. vykti turėjusį Europos futbolo čempionatą, jog galėtų iki birželio 30 dienos užbaigti „Serie A“ lygos sezoną. „Mūsų tikslas yra baigti sezoną birželio 30 d. Mums taip pat šiuo laikotarpiu reikia įterpti UEFA Čempionų ir Europos lygų kovas. Mes pasiūlysime UEFA nukelti Europos čempionatą”,- artimiausius planus atskleidė Italijos futbolo federacijos prezidentas Gabriele’is Gravina.
Olimpinėje bokso atrankoje – Tamašausko nesėkmė ir prarasti šansai iškovoti bilietą
Olimpinėje bokso atrankoje – Tamašausko nesėkmė ir prarasti šansai iškovoti bilietą 2020.03.15 16:58 Londone tęsiasi boksininkų kovos dėl kelialapių  į šių metų Tokijo olimpines žaidynes Europos zonos atrankos turnyre. Antrą turnyro dieną kovoja du Lietuvos boksininkai. Svorio kategorijoje iki 91 kg Tadas Tamašauskas susitiko su Konstantinu Pinčiuku iš Izraelio. Sėkmingiau kovą pradėjęs lietuvis vėliau perleido iniciatyvą varžovui ir pralaimėjo taškais 1:4 (28:29, 27:30, 29:28, 28:29, 27:30). Pralaimėjęs T. Tamašauskas pasitraukė iš kovos dėl vietos olimpinėse žaidynes.
Lietuvos boksininkas Skurdelis atsidūrė per žingsnį nuo olimpiados
Lietuvos boksininkas Skurdelis atsidūrė per žingsnį nuo olimpiados 2020.03.14 17:04 Londone prasidėjo kova dėl kelialapių į šių metų Tokijo olimpines žaidynes. Kovo 14-24 dienomis vyksiančiame olimpinių žaidynių Europos zonos atrankos turnyre vyrai aštuoniose svorio kategorijose kovos dėl 50-ies, o moterys penkiose svorio kategorijose dėl 27-ių kelialapių. Pirmasis iš Lietuvos boksininkų į ringą kopė Edgaras Skurdelis. Svorio kategorijoje iki 57 kg lietuvis vieningu teisėjų sprendimu 5:0 (30:27, 30:27, 30:27, 30:27, 30:27) nugalėjo graiką Aleksejų Lagkazašvilį.
Gražiausios Lietuvos vietos karantino savaitgalio pasivaikščiojimui
Gražiausios Lietuvos vietos karantino savaitgalio pasivaikščiojimui 2020.03.14 09:30 Paskelbus karantiną daugelio tautiečių gyvenimas sulėtėjo, o kitų iš viso sustojo. Socialiniuose tinkluose pasipylė nuogąstavimai, kad duris užvėrus sporto, pramogų ir kultūros įstaigoms, mažiausiai dvi savaites nebus ką veikti, kur išeiti. Tačiau karantino metu vis daugiau tautiečių ėmė atrasti pasivaikščiojimus gamtoje.
Pozniako bokso turnyro finale lietuviai susitiko su Europos čempionais
Pozniako bokso turnyro finale lietuviai susitiko su Europos čempionais 2020.03.14 08:08 Vilniuje kovo 9-13 dienomis vyko pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako vardo tarptautinis bokso turnyras. Jau 15-us metus iš eilės vykstantis turnyras yra įtrauktas į oficialų Europos bokso konfederacijos (EUBC) varžybų kalendorių ir tapo vienu didžiausiu jaunimo turnyrų Europoje. Šių metų turnyre kovojo 64 boksininkai iš 9 valstybių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Čekijos, Škotijos, Kirgizijos ir Indijos.
Eurolyga stabdoma mėnesiui, ateitį gaubia nežinomybė
Eurolyga stabdoma mėnesiui, ateitį gaubia nežinomybė 2020.03.13 15:48 Eurolygos kovos yra stabdomos mažiausiai mėnesiui. Stipriausio Senojo žemyno turnyro vadovas Jordi Bertomeu paskelbė, kad dėl sparčiai plintančio koronaviruso nebus žaidžiama mažiausiai iki balandžio 11 dienos. Kol kas nežinoma, kokiu formatu prasitęs Eurolygos turnyras, jeigu bus nuspręsta atnaujinti kovas balandžio 11 dieną. Eurolygoje kol kas nustatytas tik vienas koronaviruso atvejis, jam diagnozuotas Madrido „Real“ žaidėjui Trey Thompkinsui.
Landsbergio sūnui atliktas koronaviruso tyrimas: rezultatų laukė parą
Landsbergio sūnui atliktas koronaviruso tyrimas: rezultatų laukė parą (8) 2020.03.12 15:02 Konservatorių lyderiui Gabrieliui Landsbergiui teko patirti, kaip veikia koronaviruso patikros sistema. Iš Romos grįžęs politiko sūnus sunegalavo ir nors vaikino testas neigiamas, G. Landsbergis liko nustebęs, kiek užtrunka koronaviruso patikra. „Jau kelios savaitės vis ketinau rašyti apie koroną. Minčių ir klausimų daug, atsakymų mažai. Pasitikėjimo, kad viskas greitai ir protingai bus sprendžiama dar mažiau.
Lietuvos rinktinės lyderių pergalės Pozniako vardo bokso turnyre
Lietuvos rinktinės lyderių pergalės Pozniako vardo bokso turnyre 2020.03.11 11:32 Vilniuje jau 15-us metus iš eilės vykstančiame pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako vardo tarptautiniame bokso turnyre paaiškėjo pirmieji finalininkai. Kelialapį į finalą iškovojo Lietuvos jaunimo čempionas Ernestas Sinkevičius. Svorio kategorijos iki 49 kg pusfinalyje E. Sinkevičius taškais 4:1 įveikė latvį Raulsą Konstantinovą. Penktadienį „Siemens“ arenoje vyksiančiame finale lietuvis pirštines surems su ukrainiečiu Danylu Družaku.
A lygos pirmojo turo apžvalga: driokstelėję „Žalgiriai“ ir blankesnė „Sūduva“
A lygos pirmojo turo apžvalga: driokstelėję „Žalgiriai“ ir blankesnė „Sūduva“ 2020.03.10 18:08 Lietuvos futbolo A lygos 1-ajame ture pirmąsias pergales iškovojo Vilniaus „Žalgiris“, Marijampolės „Sūduva“ bei „Kauno Žalgiris“. Benefisas. Ryškiausią pasirodymą 1-ajame ture surengė „Žalgirio“ naujokas Richlordas Enninas. Iš Jūrmalos „Spartaks“ ekipos išsinuomotas kanadietis akistatoje su „Panevėžiu“ pelnė įvartį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.
Gruodžio 12 d. Lietuvą muzikos virusu užkrės ir „Žalgirio“ areną sudrebins „AQUA“, „MASTERBOY“, „SNAP!“ bei „CORONA“
Gruodžio 12 d. Lietuvą muzikos virusu užkrės ir „Žalgirio“ areną sudrebins „AQUA“, „MASTERBOY“, „SNAP!“ bei „CORONA“ 2020.03.10 15:00 Visiems būgštaujant dėl naujojo korona viruso, renginių organizavimo įmonė „LiveStar Entertainment“ ne tik rado būdą nustebinti dar Lietuvoje nematytų atlikėjų gyvo garso koncertu, bet ir pašmaikštauti.
Vilniuje prasidėjo tarptautinis Pozniako bokso turnyras
Vilniuje prasidėjo tarptautinis Pozniako bokso turnyras 2020.03.10 13:41  Pirmadienį prasidėjo pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako vardo tarptautinis bokso turnyras. Vienas didžiausių jaunimo turnyrų Senajame žemyne Vilniuje vyksta jau 15-us metus iš eilės ir yra įtrauktas į Europos bokso konfederacijos (EUBC) oficialų varžybų kalendorių. Vilniuje kovoja 64 boksininkai iš 9 valstybių. Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Lenkijos, Čekijos, Škotijos, Kirgizijos ir Indijos boksininkai medalius išsidalins 10-yje svorio kategorijų.
Nurmagomedovo draugo žodžiai apie moteris sporte įsiutino McGregorą
Nurmagomedovo draugo žodžiai apie moteris sporte įsiutino McGregorą 2020.03.09 21:41 Pastarąjį savaitgalį mišrių kovos menų (MMA) gerbėjai išvydo dvi įspūdingas moterų kovas. Lietuvė Julija Stoliarenko po 5 raundų kovos prieš Lisą Verzosą tapo „Invicta“ pasaulio čempione, o kinė Weili Zhang taip pat po 5 raundų apgynė UFC minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės diržą prieš lenkę Joanną Jedrzejczyk. Abejose kovose netrūko kraujo ir traumų, o netrukus pasigirdo kalbų, kad šis sportas moterims netinkamas.
Lietuviai Daviso taurėje dar sykį pralaimėjo portugalams
Lietuviai Daviso taurėje dar sykį pralaimėjo portugalams 2020.03.06 20:41 Penktadienį Šiaulių teniso akademijoje prasidėjo Daviso taurės pasaulio grupės pirmojo diviziono atkrintamųjų varžybų mačas tarp Lietuvos ir Portugalijos rinktinių. Antroje vienetų dvikovoje 25-erių metų Julius Tverijonas (ATP-791) per 1 valandą 5 minutes 1:6, 3:6 neprilygo varžovų žvaigždei – 30-mečiui Joao Sousai (ATP-65). Lietuvos rinktinė po šios nesėkmės nuo portugalų atsilieka jau 0:2. Portugalus nuo galutinio laimėjimo skiria tik viena pergalė.
Grigelis Daviso taurės starte pralaimėjo varžovui
Grigelis Daviso taurės starte pralaimėjo varžovui 2020.03.06 18:36 Penktadienį Šiaulių teniso akademijoje prasidėjo Daviso taurės pasaulio grupės pirmojo diviziono atkrintamųjų varžybų mačas tarp Lietuvos ir Portugalijos rinktinių. Pirmoje vienetų dvikovoje 28-erių metų Laurynas Grigelis (ATP-497) po 2 valandų 23 minučių kovos 7:6 (8:6), 3:6, 0:6 nusileido 24-erių metų Frederico Ferreirai Silvai (ATP-190). Lietuvis antrajame sete pirmavo 3:1, bet nuo tada pralaimėjo visus 11 geimų. Mačo pradžia L.Grigeliui buvo daug žadanti.
Išskirtinis translytės Zofijos interviu – apie šaukimą į kariuomenę, meilę britui ir slaptus dienoraščius: esu naujas žmogus
Išskirtinis translytės Zofijos interviu – apie šaukimą į kariuomenę, meilę britui ir slaptus dienoraščius: esu naujas žmogus (4) 2020.03.05 17:00 Laidoje„Pasikalbėkim“ vieši bene garsiausias Lietuvos translytis modelis – Zofija Palenta. Išskirtiniame interviu ji atvirai pasakoja, kaip sekėsi iš vyro tapti moterimi.  „Tai tikrai labai nelengvas kelias. Man teko patirti daug, labai daug. Ne tik išorėje, bet ir viduje. Čia vyko stipriausi pokyčiai. Ilgą laiką bandžiau save apgaudinėti, tačiau galiausiai supratau – aš negaliu gyventi tarsi įkalinta vyro kūne. Ką teko dėl to paaukoti? Viską...“ – su ašaromis akyse tikina Zofija.
Kovo mėnesiui astrologė siunčia svarbią žinią: įspėja šiuos ženklus
Kovo mėnesiui astrologė siunčia svarbią žinią: įspėja šiuos ženklus (1) 2020.03.04 11:10 Kovo pradžia vis dar transliuos stabdymą, informacinės maišaties, nesusipratimų bei melo vibracijas. Kol Merkurijus judės retrogradu jam nepalankiu Žuvų zodiako ženklu. Apie jį plačiau buvo aprašyta vasario mėnesio prognozėje. Lieka tik priminti, kad ši retrogradinė situacija tęsis iki kovo 10 dienos. Svarbius pokalbius, sutarčių tvirtinimą yra prasmės nukelti laikui po kovo 5 dienos.
Pirmą barjerą peržengusio Berankio lauks buvęs Monterėjaus turnyro čempionas
Pirmą barjerą peržengusio Berankio lauks buvęs Monterėjaus turnyro čempionas 2020.03.04 08:40 Po nesėkmingai susiklosčiusio ATP 500 serijos turnyro Dubajuje lietuvis Ričardas Berankis (ATP-72) prarastus taškus ir pozicijas sieks susigrąžinti pirmą kartą šiemet dalyvaudamas „Challenger“ serijos turnyre Meksikoje – „Abierto GNP Seguros“. Ketvirtoji turnyro raketė praleido pirmojo rato kovas, tačiau antrajame etape turėjo paplušėti iš visų jėgų.
„Lietkabelio“ varžovas aštuntfinalyje – su daug žinomų veidų
„Lietkabelio“ varžovas aštuntfinalyje – su daug žinomų veidų 2020.03.03 13:44 Panevėžio „Lietkabelio“ komanda trečiadienį pradės FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio seriją, kur iki dviejų pergalių kovos su Saragosos „Casademont“ klubu. Šiame sezone Lietuvos krepšinio gerbėjai galėjo matyti šios ekipos žaidimą, kadangi ji dukart kovojo prieš Klaipėdos „Neptūną“ ir išvykoje patyrė nesėkmę (73:91), bet atsigriebė namuose (86:70) bei savo grupėje užėmė pirmąją vietą.
Šiandien – vieversio diena: ji gali parodyti, kokio pavasario ir vasaros tikėtis
Šiandien – vieversio diena: ji gali parodyti, kokio pavasario ir vasaros tikėtis 2020.02.24 20:00 Norime visą pavasarį ir vasarą būti labai energingi? Tuomet šiandien turėtume daug sportuoti, šokti. O tiems kas nori gražios odos, dar šiandien reikia nusiprausti lediniu vandeniu. Tokius patarimus dalija etnologai, mat šiandien minima pavasario pranašo – vieversio diena. Senovėje tai buvusi šventinė, kupina draudimų, ir patarimų diena. Vieversio arba kitaip dar švento Motiejaus diena, buvusi ir orų spėjimų diena.
Lietuva atranką į Europos čempionatą pradėjo gėdingu pralaimėjimu Belgijai
Lietuva atranką į Europos čempionatą pradėjo gėdingu pralaimėjimu Belgijai (64) 2020.02.21 23:10 Dariaus Maskoliūno debiutas prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vairo kaip reikiant prisvilo ir virto gėdingu pralaimėjimu atrankos starte į 2021 m. Europos krepšinio čempionatą. Lietuva C grupės kovas pradėjo triuškinančiu pralaimėjimu Belgijai 65:86 (9:23, 12:17, 10:28, 34:18). Vieninteliu šviesiuliu susitikime tapo paskutinis ketvirtis, kurį Lietuva laimėjo ir sugebėjo kiek apkarpyti nepagarbų varžovų pranašumą.
Atsiprašinėjęs Maskoliūnas išskyrė kiaurą gynybą: apsigėdinome visaip
Atsiprašinėjęs Maskoliūnas išskyrė kiaurą gynybą: apsigėdinome visaip (2) 2020.02.22 00:34 Dariaus Maskoliūno debiutas prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vairo kaip reikiant prisvilo ir virto gėdingu pralaimėjimu atrankos starte į 2021 m. Europos krepšinio čempionatą. Lietuva C grupės kovas pradėjo triuškinančiu pralaimėjimu Belgijai 65:86 (9:23, 12:17, 10:28, 34:18). „Noriu atsiprašyti visų žmonių, kurie atvažiavo mūsų palaikyti Belgijoje. Žaidėme pusiau kaip namuose, didelis sorry už tokį pasirodymą. Čia buvo viena komanda.
Kovos menų žvaigždė prisiminė kraupią patirtį: žinau, kad buvau miręs
Kovos menų žvaigždė prisiminė kraupią patirtį: žinau, kad buvau miręs 2020.02.21 19:07 29-erių metų amerikietis Tyrellas Fortune‘as dabar yra vienas sėkmingiausių „Bellator“ organizacijos kovotojų. Čia jis debiutavo 2016 m., laimėjo visas 8 savo kovas ir mėgins pratęsti pergalių seriją jau šią naktį, kai susikaus su Timothy Johnsonu.
„Žalgiris“ prieš „Baskonia“: varžovas išgyvena aibę pasikeitimų ir turi daug bėdų
„Žalgiris“ prieš „Baskonia“: varžovas išgyvena aibę pasikeitimų ir turi daug bėdų 2020.02.20 07:55 Kauno „Žalgirio“ komanda po Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) kovų ir triumfo grįžta į Eurolygos kovas ir iškart susitinka su varžovu, kurį nugalėta yra būtina, jeigu norima realiai pretenduoti į vietą aštuonete. Vitorijos „Baskonia“ ekipa Karaliaus taurės dalybose nedalyvavo, nes vietinėse pirmenybėse po dviejų ratų nepateko į aštuonetą, tad pasiruošimui turėjo lygiai dvi savaites.
„Žalgirio“ kelyje – neparanki, bet traumų išretinta „Baskonia“
„Žalgirio“ kelyje – neparanki, bet traumų išretinta „Baskonia“ 2020.02.20 10:28 Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, praėjusį savaitgalį laimėję Karaliaus Mindaugo taurę, ketvirtadienį pratęs kovas Eurolygoje. Žalgiriečiai svečiuose galynėsis su Vitorijos „Baskonia“. Tai bus itin svarbios rungtynės abiem klubams, kurie nepraranda vilties patekti į atkrintamąsias varžybas. Ir „Baskonia“, ir „Žalgiris“ iškovojo po 9 pergales, patyrė po 15 pralaimėjimų – užima atitinkamai 14-ąją ir 13-ąją vietas. „Baskonia“ iš pastarųjų septynerių Eurolygos rungtynių triumfavo tik dvejose.
„Nevėžį“ sustiprino NBA patirties turintis žaidėjas
„Nevėžį“ sustiprino NBA patirties turintis žaidėjas (1) 2020.02.19 15:10 Kėdainių „Nevėžis“ FIBA langą išnaudojo komandos stiprinimui. Klubas paskelbė sudaręs sutartį su 27-eriu Michaelu Gbinije. JAV ir Nigerijos pilietybes turintis 201 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas jau atvyko į Kėdainius ir su komanda rengiasi pratęsti kovas „Betsafe–LKL“ čempionate po dvi savaites trunkančios pertraukos Europos nacionalinėse pirmenybėse.
Dvikovai su Čekija krepšinio sirgaliai aktyviai rikiuoja pajėgas
Dvikovai su Čekija krepšinio sirgaliai aktyviai rikiuoja pajėgas 2020.02.19 11:46 Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė penktadienį pradės kovas 2021 metų Europos čempionato atrankoje. Pirmoji dvikova lietuvių lauks išvykoje su Belgijos rinktine, o artėjantį pirmadienį (vasario 24 dieną) Dariaus Maskoliūno auklėtiniai Vilniuje, „Siemens“ arenoje, susitiks su Čekijos rinktine. Dvikova prasidės 19 val. 30 min. Lietuvos rinktinės sirgaliai aktyviai rikiuoja pajėgas šiam susitikimui, todėl šiandien buvo atidarytas antrasis „Siemens“ arenos aukštas.
Rusija perspėja Turkiją nepulti Sirijos pajėgų
Rusija perspėja Turkiją nepulti Sirijos pajėgų 2020.02.19 12:42 Rusija trečiadienį perspėjo Turkiją nepulti Sirijos pajėgų, turkų lyderiui Recepui Tayyipui Erdoganui pagrasinus iki šio mėnesio pabaigos Sirijos Idlibo regione surengti operaciją, jei Damaskas nepatrauks savo pajėgų nuo turkų postų. „Jei kalbame apie operaciją prieš legitimią Sirijos [Arabų] Respublikos valdžią ir Sirijos [Arabų] Respublikos ginkluotąsias pajėgas, tai, žinoma, būtų blogiausias scenarijus“, – pareiškė Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas.
Gražiausius KMT savaitgalio epizodus kūrė „Žalgiris“
Gražiausius KMT savaitgalio epizodus kūrė „Žalgiris“ 2020.02.18 19:31 Kauno „Žalgirio“ krepšininkai komanda buvo įspūdingiausia Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. Šalies čempionai ne tik sugrąžino taurę į Kauną, bet ir sukūrė du gražiausius epizodus praėjusią savaitę. Turnyrą organizuojanti Lietuvos krepšinio lyga atrinko penkis epizodus iš Citadele KMT rungtynių praėjusią savaitę, įskaitant savaitės viduryje vykusias ketvirtfinalio kovas.
Po etapo NBA savęs neradęs Kuzminskas vėl mėgaujasi krepšiniu ir gyvenimu
Po etapo NBA savęs neradęs Kuzminskas vėl mėgaujasi krepšiniu ir gyvenimu (2) 2020.02.18 14:20 Mindaugas Kuzminskas šį sezoną išgyveno turbūt vieną sunkiausių karjeros etapų, kai po kelių nuvylusių sezonų Milane nerado vietos ir Pirėjo „Olympiacos“ klube. Skyrybos jau įsibėgėjus sezonui ir nutūpimas Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipoje buvo sunkus, bet teisingas sprendimas, dabar sako pats krepšininkas. 30-metis yra vienas iš trylikos krepšininkų, kurie šią savaitę susirinko Vilniuje ir sužais dvejas atrankos rungtynes į 2021 metų Europos čempionatą.
Per įnirtingus mūšius Rytų Ukrainoje žuvo vienas ir sužeisti dar keturi kariai
Per įnirtingus mūšius Rytų Ukrainoje žuvo vienas ir sužeisti dar keturi kariai (2) 2020.02.18 11:31 Per įnirtingus mūšius Rytų Ukrainoje antradienį žuvo vienas ukrainiečių karys, o dar keturi buvo sužeisti, paskelbė Kijevas. Tai didžiausi per kelis pastaruosius mėnesius susirėmimai su prorusiškais separatistais. Pastarieji informavo praradę keturis savo kovotojus. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis sakė, kad šis kraujo praliejimas yra „ciniška provokacija“, pakirtusi naujas pastangas išspręsti konfliktą šalies rytuose.
Zubrus ir Elektrėnų meras įsikišo į „Energijos“ klubų vadovų konfliktą
Zubrus ir Elektrėnų meras įsikišo į „Energijos“ klubų vadovų konfliktą 2020.02.17 15:45 Asociacijos „Hockey Lietuva“ prezidentas Dainius Zubrus susitiko su Elektrėnų meru Kęstučiu Vaitukaičiu bei miesto administracijos direktoriumi Gediminu Ratkevičiumi. Susitikimo metu buvo aptarti aktualiausi šio miesto ledo ritulio klausimai. Elektrėnų savivaldybės atstovai pritarė idėjai šiame mieste rengti pasaulio moterų ledo ritulio čempionatą.
Dar vienas pavasario pranašas: iš klevų jau varva sula
Dar vienas pavasario pranašas: iš klevų jau varva sula (1) 2020.02.17 12:57 Gamtos gėrybių rinkėjai jau ėmė varvinti tikro pavasario pranašu laikomą klevų sulą. Nors dėl kaip reta šiltos šiemet ir besniegės žiemos klevai syvų kai kur davė jau sausį, tačiau kaip tikina sulos mėgėjai ši bėgo ne tokia skani – dabar gi pasirodė tikro saldaus skonio sula. Jei žiemiški orai nepasirodys, netrukus prasidės ir beržų leidimo sezonas. Rodos žiemiškiems orams šiemet tikrai galas. Taip pagalvoti privertė ne vieną pirkėją šiandien užsukusį į Panevėžio turgų.
Lietuva pradeda „Eurobasket 2021“ atranką: viskas, ką turite žinoti
Lietuva pradeda „Eurobasket 2021“ atranką: viskas, ką turite žinoti (1) 2020.02.17 11:00 Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį vakare renkasi į pirmą treniruotę prieš netrukus prasidėsiančias atrankos kovas dėl patekimo į 2021 metų Europos pirmenybes. Keturiolikai į trumpą stovyklą pakviestų žaidėjų vadovaus Darius Maskoliūnas – naujasis treneris neturės daug laiko tam, kad pilnavertiškai pristatytų savo idėjas. Atrankos etapą lietuviai pradės vasario 21 dieną išvykoje su Belgijos rinktine. Rungtynės su Čekijos komanda vasario 24 dieną vyks Vilniuje, „Siemens“ arenoje.