REKLAMA
Vyrų veido odos priežiūra nebėra tabu tema: įvardija, kaip teisingai ja pasirūpinti (nuotr. Shutterstock.com) Vyrų veido odos priežiūra nebėra tabu tema: įvardija, kaip teisingai ja pasirūpinti (nuotr. Shutterstock.com)

Vyrų veido odos priežiūra nebėra tabu tema: įvardija, kaip teisingai ja pasirūpinti

Dar galima prisiminti, kai vyrai vengdavo veido odos kosmetikos priemonių, teigdami, kad tai „nevyriška“. Visgi, pastaruoju metu vis daugiau vyrų įtraukia jas į savo vonios rutiną. Tad „Eurovaistinės“ vaistininkas Mindaugas Rutalė atskleidžia, kuo gi vyrų oda skiriasi nuo moterų, bei įvardija, kaip teisingai ja pasirūpinti. Kuo vyrų oda skiriasi nuo moterų? „Vyrų oda kur kas storesnė ir šiurkštesnė negu moterų, tačiau elastingesnė.
REKLAMA
Trynukų mama papasakojo, kas padėjo įveikti vėžį: didžiausia motyvacija tapo šeima  Trynukų mama papasakojo, kas padėjo įveikti vėžį: didžiausia motyvacija tapo šeima

Trynukų mama papasakojo, kas padėjo įveikti vėžį: didžiausia motyvacija tapo šeima

TV3 žiūrovų pamėgtoje „Kviečiame daktarą“ laidoje apsilankė netikėta viešnia. Profesorius Alvydas Unikauskas kalbino „Future leadership“ inovacijų laboratorijos įkūrėją, „Healthtech akceleratoriaus“ įkūrėją, dėstytoją Justiną Klyvienę. Trynukus auginanti moteris pasidalijo, kaip jautėsi išgirdusi vėžio diagnozę ir kas padėjo nepalūžti.

Jokiu būdu nedarykite šios klaidos – gresia stiprus odos nudeginimas

Bent kartą gyvenime susižeidę yra dauguma žmonių, tačiau kaip teisingai dezinfekuoti ir išvalyti žaizdą, žino ne visi. TV3 laidoje „Kviečiame daktarą“ profesorius Alvydas Unikauskas papasakojo, kokios priemonės geriausiai dezinfekuoja pažeistą vietą ir kokia yra kalio jodido tablečių nauda.  Profesorius teigė, kad žaizdą kuo greičiau reikėtų išplauti vandenilio peroksidu, tada pažeistos vietos nebeliesti ir leisti sugyti natūraliai.
REKLAMA
Unikauskas patarė, kaip teisingai ištraukti įsisiurbusią erkę: įsidėmėkite  Unikauskas patarė, kaip teisingai ištraukti įsisiurbusią erkę: įsidėmėkite

Unikauskas patarė, kaip teisingai ištraukti įsisiurbusią erkę: įsidėmėkite

Atšilus orams vis daugiau laiko praleidžiame lauke, kur tyko pavojingas ligas pernešančios erkės. Jeigu pastebėjote įsisiurbusią erkę – nepanikuokite. A. Unikauskas patarė, kaip ją teisingai ištraukti. Amelija iš Vilniaus klausia: „Kaip teisingai ištraukti erkę? Ją reikia sukti prieš ar pagal laikrodžio rodyklę? Prieš tai ją tepti aliejumi ar spiritu?“ A. Unikauskas sako, kad erkę geriausia traukti plonu pincetu, kad ją galėtumėte suimti kuo arčiau odos.
REKLAMA
Erkinis encefalitas ar Laimo liga? Unikauskas atskleidė, kaip atskirti  Erkinis encefalitas ar Laimo liga? Unikauskas atskleidė, kaip atskirti

Erkinis encefalitas ar Laimo liga? Unikauskas atskleidė, kaip atskirti

TV3 laidoje „Kviečiame daktarą“ Alvydas Unikauskas prakalbo daugeliui aktualia tema – kaip atskirti erkinį encefalitą nuo Laimo ligos. Profesorius A. Unikauskas pasakoja, kad Laimo liga ir erkinis encefalitas – visiškai skirtingos ligos. „Laimo ligą sukelia bakterija, todėl jos gydymas vyksta skiriant antibiotikus. Tipiniai Laimo ligos simptomai yra karščiavimas, raumenų, sąnarių ir galvos skausmas, odos paraudimas (eritema), padidėję limfmazgiai ir bendras silpnumas.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų