Futbolas

Komandinis sportas, žaidžiamas dviem komandomis, kurių kiekvienoje yra po vienuolika žaidėjų. Įdomiausios ir svarbiausios naujienos iš viso pasaulio apie populiariausią žaidimą planetoje, kurio ištakos siekia net 1863 metus.

Mažumoje likęs „Kauno Žalgiris“ vis vien įveikė „Džiugą“

16-ąjį „TOPsport A lygos“ turą užbaigė Telšių „Džiugo“ ir „Kauno Žalgirio“ susitikimas. Kovingose rungtynėse pergalę minimaliu rezultatu šventė kauniečiai 1:0 (0:0). Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai iš Kauno – jau pirmosios standartinės situacijos metu po Jasono Noslino smūgio galva kamuolys sudrebino skersinį. Kėlinio viduryje grubiai netoli savo baudos aikštelės suklydo Lukas Ankudinovas, tačiau Filipas Dangubičius telšiškių vartininko Ivano Baturino nenuginklavo.
Futbolas Prieš 6 val.

„Žalgiris“ atsitiesė prieš A lygos debiutantus

„TOPsport A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ antrą vizitą pastarosiomis dienomis Širvintose įprasmino pergale. 16-ajame ture vilniečiai 3:1 (1:0) nugalėjo Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje žalgiriečiai gerokai ilgiau kontroliavo kamuolį, daug aštrių epizodų nesusikūrė, tačiau 17-ąją minutę buvo priekyje. Paulius Golubickas išprovokavo Simone Moschino pražangą baudos aikštelėje, baudinį realizavo Liviu Antalis.
Futbolas Prieš 7 val.

Kylianas Mbappe netrukus oficialiai papildys „Real“ gretas

Kylianas Mbappe tapo Madrido „Real“ komandos naujoku po to, kai buvo pasirašytas sandoris. Pasak šaltinių, „Karališkasis“ klubas turėtų oficialiai pristatyti K.Mbappe kaip naują pirkinį kitą savaitę. Visi dokumentai buvo pasirašyti, o sandoris yra užbaigtas. Prancūzijos rinktinės žvaigždė sprendimą buvo priėmusi jau vasario mėnesį. O vėliau atliko visus reikalingus veiksmus, jog šis sandoris įvyktų oficialiai.
Futbolas Prieš 8 val.

„Geriausias vakaras gyvenime“: Bellinghamas ir kiti „Real“ žaidėjai šventė Čempionų lygos titulą

Madrido „Real“ iškovojo 15-ąją Europos taurę, kai Čempionų lygos finale Vemblio stadione 2:0 nugalėjo Dortmundo „Borussia“. Įvarčius „Real“ gretose pelnė Dani Carvajalis ir Vinicius Junioras. Nors „Borussia“ ilgą laiką buvo geresnė komanda, tačiau lemiamomis akimirkos „Real“ pavyko pasižymėti.
Futbolas Prieš 15 val.

Rekordininkas Ancelotti po triumfo ruošėsi švęsti, o „Borussia“ treneris atidavė pagarbą ir saviems, ir varžovams

Šeštadienį Čempionų lygos finale triumfavo Madrido „Real“ klubas, kuris Londono „Wembley“ stadione 2:0 nugalėjo Dortmundo „Borussia“ ekipą. „Real“ tai buvo jau 15-tasis Čempionų lygos trofėjus. Tuo tarpu komandos treneriui Carlo Ancelotti tai buvo iš viso penktasis toks titulas karjeroje. Pagal šį rodiklį jis yra visų laikų lyderis tarp trenerių. „Varžovai žaidė geriau pirmajame kėlinyje. Jie žaidė taip, kaip ir norėjo.
Futbolas Prieš 16 val.

Finale įmušęs Vinicius Junioras pagerino Lionelio Messi rekordą

Čempionų lygoje triumfavęs Madrido „Real“ žaidėjas Vinicius Junioras pagerino ir šio turnyro rekordą. Pergale 2:0 prieš „Borussia“ pasibaigusiose rungtynėse brazilas pelnė antrąjį savo komandos įvartį. Tai buvo jau antrasis Čempionų lygos finalas, kuriame Vinicius Junioras pasižymėjo. Brazilas šiuo įvarčiu pagerino Lionelio Messi rekordą. Jis tapo jauniausiu žaidėju, kuriam pavyko dukart pasižymėti finalo rungtynėse Čempionų lygoje. Jis tai pasiekė 23 metų ir 325 dienų amžiaus.
Futbolas Prieš 17 val.

Europos karaliai: antroje rungtynių pusėje atsibudęs „Real“ klubas vėl triumfavo Čempionų lygoje

Šeštadienio vakare paaiškėjo UEFA Čempionų lygos čempionai. Londono „Wembley“ stadione vykusiame finale taurę į viršų dar kartą iškėlė Madrido „Real“ klubas, kuris 2:0 (0:0) įveikė Dortmundo „Borussia“. Paskutinį kartą „Real“ Čempionų lygą buvo laimėję prieš dvejus metus. Iš viso klubui tai jau rekordinis 15-tasis Čempionų lygos titulas.  Pagal šį rodiklį jie artimiausius varžovus lenkia daugiau nei dvigubai – „Milan“ turi 7 nugalėtojų titulus.
59
Futbolas 2024-06-01

Naujojo „Panevėžio“ trenerio debiutinėse rungtynėse – triumfas Aukštaitijos derbyje

Naujasis „Panevėžio“ vyr. treneris Stijnas Vrevenas debiutavo 16-ajame „TOPsport A lygos“ ture, kuriame susidūrė su Saulės miesto ekipos išbandymu. Pirmasis blynas neprisvilo – rezultatu 2:0 (1:0) nugalėta FA „Šiauliai“. Įvartį panevėžiečiai pelnė jau 12-ąją minutę – po Ernesto Veliulio perdavimo įspūdingą smūgį į tolimąjį vartų kampą atliko bei įvarčiu išsiskyrė Federico Palacios.

Vėlyvas baudinys lėmė „Sūduvos“ pergalę

16-ajame „TOPsport A lygos“ ture daug netekčių sudėtyje turėjusi Marijampolės „Sūduva“ namuose priėmė Gargždų „Bangą“. Vėlyvas baudinys į svečių vartus nulėmė rezultatą – mačas pasibaigė 1:0 (0:0) marijampoliečių naudai. Sužaidus 11 minučių Valdas Paulauskas surado Cesinha, brazilas smūgiavo greta stačiakampio, Ernestas Burdzilauskas atsakė bandymu į vartų plotą. 22-ąją minutę kamuolys pasiekė Augustą Dubicką, tačiau jo smūgis tikslo nepasiekė.

„Žalgiris“ Europoje tarp skirstytųjų – iki grupių tai padės išvengti kai kurių garsių klubų

Pirmąkart klubo istorijoje dabartinis A lygos lyderis Vilniaus „Žalgiris“ pasirodymą Europoje pradės kaip skirstyta komanda visuose keturiuose atrankos etapuose. Aišku, su sąlyga, jei pirmieji trys barjerai bus peržengti. „Žalgirio“ reitingas garantuoja žemesnius reitingus turinčius varžovus, tačiau tai nereiškia, kad būtinai silpnesnius varžovus. Pavyzdžiui, dar pirmajame UEFA Konferencijų lygos atrankos etape tarp neskirstytųjų yra „Aktobe“ klubas iš Kazachstano.

Po pralaimėjimo taurės finale – nesuvaldomos per plauką nuo įspūdingo įvarčio likusio Cristiano Ronaldo ašaros

Sužaistos Saudo Arabijos Karaliaus taurės finalo rungtynėse. Emocijų nestokojusioje akistatoje buvo parodytos net trys raudonos kortelės, o nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos jos metu tikslesni buvo ir galutinę pergalę 2:1 šventė „Al Hilal“ atstovai, kurie nugalėjo „Al Nassr“ ekipą. Po rungtynių daugiausiai dėmesio susilaukė „Al Nassr“ žvaigždė Cristiano Ronaldo. Rungtynių metu portugalas galėjo tapti savo komandos didvyriu, kai atliko fantastišką šūvį per save.

Alytaus ekipą įveikusi „Hegelmann“ kyla į antrąją A lygos vietą

Geros nuotaikos į rinktinių pertrauką „TOPsport A lygoje“ žengė trečią kartą iš eilės nugalėjusi Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa. Andriaus Skerlos treniruojami futbolininkai 16-ajame ture svečiuose 2:0 (1:0) pasiekė revanšą ir nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“. Pirmame kėlinyje daug grėsmingų epizodų sukurta nebuvo. 20-ąją minutę mėlynai balti sėkmingai paspaudė varžovus ir po Viliaus Armalo perdavimo vėl Alytuje pasižymėjo brazilas Michaelas Thuique.
Futbolas 2024-05-31

Sensacingai iš LFF taurės iškritęs Vladimiras Čeburinas: „Yra futbole ir fortūna“

Po pralaimėjimo „FPRO LFF taurės“ aštuntfinalyje „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas kalbėjo apie neišnaudotas progas ir teigė, kad mažesnio dėmesio kitam turnyrui nebuvo. Ketvirtadienį žalgiriečiai taurės dvikovoje prieš „Transinvest“ antrajame kėlinyje pirmieji įmušė įvartį, tačiau vėliau du praleido ir buvo priversti pasitraukti iš tolimesnės kovos. „Taip jau būna. Įmušėme, tarsi viskas gerai.

Jose Mourinho sudarė sutartį su „Fenerbahce“

Jose Mourinho grįžta į trenerio postą. Pranešama, jog portugalas pasirašė dviejų metų sutartį su Turkijos grandu „Fenerbahce“. Nuo sausio darbo neturėjęs treneris surado naujas pareigas.  Žurnalisto Gianluca di Marzio teigimu, oficialiai klube J. Mourinho turėtų būti pristatytas per artimiausią parą. Taip pat pranešama, jog į sutartį su „Fenerbahce“ J. Mourinho įtraukė punktą, kuris jam leistų palikti komandą, jei jam būtų pasiūlyta vieta Portugalijos rinktinėje.

Kas triumfuos didžiajame Čempionų lygos finale?

Šį šeštadienį futbolo gerbėjų laukia įspūdinga šventė. Garsiajame Londono „Wembley“ stadione įvyks UEFA Čempionų lygos finalo rungtynės, kuriose kovos Madrido „Real“ ir Dortmundo „Borussia“. Dalis specialistų akivaizdžiu finalo favoritu vadina Ispanijos klubą, tačiau Vokietijos komanda šį sezoną moka nustebinti ir yra nenuspėjama. „Borussia“ šalies čempionate užėmė tik penktąją vietą, bet Čempionų lygoje per 11 mačų patyrė vos vieną nesėkmę.

A lygos turo anonsas: „Žalgiris“ vyks revanšuotis į Širvintas

Prieš rinktinių pertrauką ekipos sužais penkerias 16-ojo turo rungtynes. Alytaus DFK „Dainava“ – Kauno rajono „Hegelmann“. Gegužės 31 dieną, 19 val. Alytus, Alytaus miesto stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0. Pirmą kartą šiemet namų stadione dainaviečiai bus vedami į priekį savo aistruolių. Po labai blankaus mačo prieš Marijampolės „Sūduvą“ alytiškiai puikiai reabilitavosi Gargžduose, sužaisdami geriausią bei rezultatyviausią sezono mačą.

Urugvajaus futbolo žvaigždė nusprendė baigti karjerą rinktinėje

37-erių Urugvajaus futbolo rinktinės puolėjas Edinsonas Cavani nusprendė baigti karjerą rinktinėje. Futbolininkas savo šalies komandai jau neatstovaus šių metų „Copa America“ turnyre. Geriausiai šis urugvajietis žinomas dėl 7 sezonų ir 200 pelnytų įvarčių PSG gretose. Tuo tarpu rinktinėje E. Cavani yra sužaidęs 136 rungtynes ir pelnęs 58 įvarčius. Daugiau „La Celeste“ gretose per visą istoriją įmušęs yra tik Luisas Suarezas – 68 įvarčiai.

„TransINVEST“ iš LFF taurės sensacingai eliminavo Vilniaus „Žalgirį“

Ketvirtadienio vakarą LFF taurės turnyrą sudrebino tikra sensacija. Aštuntfinalio etapo rungtynėse Vilniaus rajono „TransINVEST“ savo aikštėje 2:1 įveikė Lietuvos čempionus Vilniaus „Žalgirį“.  Pirmasis įvartis skriejo 62-ąją minutę, kai pasižymėjo žalgiriečius į priekį išvedęs Romualdas Jansonas. Jau 78-ąją minutę Ernestas Stočkūnas rezultatą išlygino. Tačiau prabėgus vos keturioms minutėms E.Stočkūno perdavimas baigėsi Ričardo Šveikausko pergalingu įvarčiu.

Nutraukti ilgai trunkančią seriją norintis Edgaras Jankauskas – apie sudėties rokiruotes ir pažadėtą rekordinę premiją

Lietuvos futbolo rinktinė netrukus pradės kovas dėl Baltijos taurės. Sudėties sąrašą paskelbęs Edgaras Jankauskas atskleidė, kad yra nemažai naujų veidų bei neatvyks keli lyderiai. Primename, kad birželio 8 dieną lietuviai turnyro pusfinalyje Liepojoje susitiks su Latvijos futbolininkais. Mačas startuos 16 valandą. E. Jankausko pasirinktoje sudėtyje – ne vienas po pertraukos ar pirmą kartą pakviestas žaidėjas.
Futbolas 2024-05-30

Edgaras Jankauskas išsirinko sudėtį Baltijos taurės kovoms – be žvaigždžių ir su ne vienu debiutantu

Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės treneris pasirinko žaidėjus, su kuriais šiais metais kovos dėl Baltijos taurės trofėjaus. Primename, kad birželio 8 dieną lietuviai turnyro pusfinalyje Liepojoje susitiks su Latvijos futbolininkais. Mačas startuos 16 valandą, o Lietuvos rinktinės sirgaliai „Vyčio tribūna“ kviečia lietuvius vykti į Latviją ir ten garsiai palaikyti mūsų futbolininkus.  Kitame pusfinalyje tą pačią dieną Taline susitiks Estijos ir Farerų Salų komandos.