Custom banner image
Afganistanietis Abdullah tirpdė širdis lietuviška daina
Tiesioginė transliacija
Pasirodymai
Afganistanietis Abdullah tirpdė širdis lietuviška daina
Pirmajame tiesioginiame „X faktoriaus“ finale prieš TV3 žiūrovų teismą stoja 12 stipriausių projekto dalyvių. Viena jų Airidija Belozaraitė, po kurios pasirodymo apstulbę teisėjai ėmė svarstyti apie savo karjerų pabaigą.
Alikos pasirodymas pirmajame „X Faktoriaus“ finale
Prieš penkis metus „X faktoriuje“ nugalėjusi Monika Pundziūtė-Monique sugrįžo ant projekto scenos ir pristatė naują dainą „Ne Kalėdos be tavęs“.
Aukštaūgė „X faktoriaus“ dalyvė atskleidė dar niekur negirdėtą faktą apie savo šeimą
Edo Sheerano atsakymai į „X Faktoriaus“ dalyvių klausimus
Gabijos pasirodymą „X faktoriaus“ teisėjai palydėjo plojimais atsistoję – nesutrukdė net užkimęs balsas
TV3 projekte „X faktorius“ ant scenos žengė ne tik projekto dalyviai, bet ir žinoma šalies atlikėja Inga Jankauskaitė. Moteris pristatė šventėms dedikuotą kūrinį „Apie tai yra Kalėdos“.
„X faktoriaus“ dalyvis Povilas projekte jau ne pirmą kartą. Tiesioginės transliacijos metu dalyvis nusprendė grįžti į praeitį ir prisiminti, kodėl jam tada nepasisekė. Povilas pirmą kartą TV3 projekte „X faktorius“ dalyvavo prieš 9 metus.
Tiesioginiame „X Faktoriaus“ finale viena projekto favoričių Gabija pasirodė su „Titanike“ nuskambėjusia daina „My Heart Will Go On“. Jautrus ir galingas atlikėjos pasirodymas išspaudė Justės Arlauskaitės-Jazzu ašarą, o Saulius Urbonavičius-Samas žadėjo sėkmę Lietuvos scenoje.
Pirmoje mylimiausio muzikinio projekto „X faktorius“ serijoje žiūrovai pamatė gausybę talentingų atlikėjų. Vienas tokių – šešiolikmetis Nojus Žebrauskas, kuris komisiją papirko nepriekaištingu pasirodymu.
Lijanos kelias „X faktoriuje“
Sekmadienį TV3 žiūrovai išvydo 2-ąjį tiesioginį „X faktoriaus“ finalą. Jo metu likę 11 dalyvių siekė scenoje sukurti tikrą šou. Viena jų – grupė „Bloom“, kuri uždainavo itališkai.
Marijonas Mikutavičius apipylė liaupsėmis „X faktoriaus“ dalyvę: „Dabar tikrai žinau, kas yra Kunigunda“
Merginos iš Kauno ištaškė „X faktorių“: vokalistės išvaizdą lygino su Natalija Bunke, tačiau jos balsą iškėlė į padanges
Legendinei roko grupei „Queen“ dedikuotame „X faktoriaus“ finale grupė „Aquarium de Clara“ pasirodė su daina „I Want To Break Free“. Pasirodymas žavėjo ne tik puikia choreografija ir grupės lyderės Claros balsu, bet ir patraukė žiūrovų dėmesį dviem skirtingais atlikėjų įvaizdžiais.
„X faktoriaus“ finalas iš kiekvieno dalyvio reikalauja daug susikaupimo ir kainuoja begalę emocijų. Finalo metu netikėtą naujieną išgirdęs grupės „Mando“ vokalistas neslėpė ašarų. Tarpinių rezultatų metu projektą finalą turėjo palikti du dalyviai. „Mando“ grupės vokalistas, išgirdęs, kad lieka finale, nesulaikė emocijų.
Po finalinio „X faktoriaus“ dalyvės Lukos pasirodymo žiūrovai ir teisėjai plojo atsistoję.  Mergina visus apstulbino puikiai atlikusi Whitney Houston „I Will Always Love You“.
Prancūzas pasigamino lietuvių pamėgtą patiekalą - šaltibarščius
Pirmajame tiesioginiame „X Faktoriaus“ finale Lietuvą ir Prancūziją jungiantis duetas „Mando“ atliko šveicaro Gjon's Tears dainą „Tout l'univers“. Grupės lyderio Antoine balsas eilinį kartą užbūrė projekto teisėjus.
R. Guido pasirodymas penktajame „X faktoriaus“ finale
Saulius Prūsaitis ant „X faktoriaus“ scenos žengė atsinaujinęs: pamatykite vyro pokyčius
Septyniolikmetės pasirodymas sužavėjo Jazzu: „Tu esi monstras“
Sunkų sprendimą „X faktoriuje“ priėmusi Jazzu: „Jis tikrai supras“
„X faktoriaus“ tiesioginio eterio metu vienas iš teisėjų prieš kamerą pasirodė pilna burna. Bevalgantis Saulius Prusaitis prajuokino tiek kolegas, tiek žiūrovus. Prieš kamerą teisėjas pasirodė su indeliu silkės, kuri tikriausiai dar liko nuo Šv. Kūčių stalo. 
Iki „X faktoriaus“ superfinalo liko vos viena savaitė, tad projekto dalyviai privalo atiduoti visas jėgas, bei pasikliauti savo gerbėjų palaikymu. Tačiau grupė „Aquarium de Clara“ šį sekmadienį pasirodė be vieno nario – lyderės Claros mylimojo ir svarbiausio užnugario Arūno.
„X faktoriaus“ dalyvė Clara prabilo lietuviškai
„X faktoriaus“ dalyvė Gabija prabilo apie sveikatos problemas
Šį vakarą – ypatingai svarbus „X faktoriaus“ finalas. Jo metu paaiškės penki dalyviai, kurie TV3 projekte tęs kovą toliau ir gruodžio 26 d. pasirodys didžiajame superfinale. Pagrindinis šou prizas jau beveik pasiekiamas ranka – nugalėtojas bus apdovanotas ne tik 15 tūkst. eurų, bet ir žiūrovų simpatijomis. Šįkart dalyviai scenoje atliks po dvi dainas, todėl savaitė jiems prabėgo kaip niekada intensyviai. Vakarui ypatingai ruošiasi projekto pažiba Gabija Aleknavičiūtė. Panašu, kad merginos pasirodymas sužavėjo ne tik žiūrovus, tačiau ir teisėjus, kurie plojo atsistoję.
Sekmadienį žiūrovus prie TV3 ekranų pritrauks dar vienas tiesiogiai transliuojamas „X faktoriaus“ finalas. Jo metu muzikinio projekto dalyviai atliks savo dievukų dainas – būtent tas, kurios juos įkvepia ir verčia ir patiems bandyti siekti muzikos aukštumų. Tiesa, „X faktoriaus“ dalyvė Luka nepaliko abejingų teisėjų, kurie po pasirodymo plojo atsistoję.
„X faktoriaus“ dalyvės „Bloom“ neapsieina be netikėtumų. Pasiruošimo savaitė merginoms nebuvo paprasta – jos susidūrė su nemalonia situacija. Merginos statant automobilį netyčia įvažiavo į neuždarytą šulinį.
„Power Hit Radio“ vedėjai sugalvojo „tiesos ir drąsos“ iššūkį, kurio metu dalyviai turėjo atsakyti į klausimą, kas labiausiai nepatinka iš dalyvių? Tiesa, į šį klausimą merginos negalėjo atsakyti, todėl joms teko suvalgyti svirplius.
„X faktoriaus“ finalo dalyviai „Aquarium de Clara“ tiesioginio eterio metu atskleidė, kad neseniai gavo labai šiltą dovaną iš pačios Prancūzijos. Grupės dalyvius – Clarą ir Arūną nustebino merginos tėtis, kuris susirūpino dalyvių savijauta.
„X Faktoriaus“ dalyvio pasirodymas pakeitė Marijono Mikutavičiaus nuomonę: „Aš ne visada tavimi tikėjau“
TV3 projekto „X faktoriaus“ favoritai „Mando“ šį sekmadienį tiesioginės transliacijos metu dėl pasirodymo ir dainos atlikimo iš teisėjų sulaukė nemažai kritikos.  Ketvirtojo tiesioginio „X faktoriaus“ finalo tema – disko. Jo metu grupė „Mando“ pasirodė su daina „Save your tears“, kuri sulaukė teisėjų kritikos.
TV3 projekte „X faktorius“ netikėta teisėjo Marijo Mikutavičiaus ir atlikėjos Giedrės Kilčiauskienės naujos dainos premjera. Ketvirtojo projekto finalo metu, „X faktoriaus“ scenoje pirmą kartą nuskambėjo daina „Šiaurės vėjas“.
Po paskutinio pasirodymo teisėjai plojo atsistoję, o Jazzu šluostėsi jaudulio ašaras. Taip pasirodė prancūzo ir lietuvio duetas „Mando“. Mindaugas Pundzius – profesionalus pianistas, o Antoine Wend – dainininkas. Duetas į projektą pateko įveikę internetinę atranką.
Saldus kerštas – taip galima apibūdinti į „X faktoriaus“ sceną įžengusios Gabrielos Ždanovičiūtės (18) pasirodymą. Antrojoje „X faktoriaus“ atrankų serijoje žiūrovai galėjo pamatyti, kaip Gabrielos pasirodymu sužavėti teisėjai Marijonas Mikutavičius ir Saulius Urbonavičius-Samas net plojo atsistoję.
„X faktoriuje“ kitaip suskambėjusi daina sužavėjo Saulių Prūsaitį: „Tai yra hitas“
Šį vakarą – ilgai lauktas, pirmasis tiesioginis „X faktoriaus“ finalas, kurio metu scenoje pasirodys visi 12 dalyvių. Finalo metu žiūrovų laukia netikėtos staigmenos, o didžiausia jų – specialiai Lietuvos „X faktoriui“ skirtas pasaulinio garso atlikėjo bei dainų kūrėjo Edo Sheerano dėmesys.
„X faktoriuje“ – roko ritmu suskambusi Kąstyčio Kerbedžio daina „Pienių vynas“
Nuaidėjo ketvirtasis muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ finalas. Jo metu scenoje skambėjo disko stiliaus muzika. Būtent pastaroji tema tapo tikru iššūkiu reperiui R. Guido. Nepaisant to, kad vaikinui atiteko nelengva užduotis, tačiau panašu, jog jam puikiai pavyko atlikti pasirodymą.
„X faktoriuje“ suskambo trankus Eurovizijos laimėtojų „Maneskin“ kūrinys
„X faktorius“. Abdullag Qiam
„X faktorius“. Abdullah Qiam
„X faktorius“. Adrijana Balsytė
„X faktorius“. Agnieška Dubicka
„X faktorius“. Airidija
„X faktorius“. Airidija
„X faktorius“. Airidija
„X faktorius“. Airidija
„X faktorius“. Airidija
„X faktorius“. Airidija Belorazaitė
„X faktorius“. Airidija Belozaraitė
„X faktorius“. Airidija - Išlikimo daina
„X faktorius“. Airidija - Rhythm inside
„X faktorius“. Aleksandras Liovinas
„X faktorius“. Alika
„X faktorius“. Alika
„X faktorius“. Alika
„X faktorius“. Alika. Išlikimo daina
„X faktorius“. Alika Keene
„X faktorius“. Alika Keene
„X faktorius“. Alika Keene
„X faktorius“. Andželika Laugalytė
„X faktorius“. Aquarium De Clara
„X faktorius“. Aquarium De Clara
„X faktorius“. Aquarium De Clara
„X faktorius“. Aquarium De Clara
„X faktorius“. Aquarium De Clara
„X faktorius“. Aquarium De Clara
„X faktorius“. Aquarium De Clara - Derniere danse
„X faktorius“. Aquarium De Clara - Išlikimo daina
„X faktorius“. Aquarium De Clara - Papaoutai
„X faktorius“. Aquarium De Clara - Royals
„X faktorius“. Aquarium De Clara - Woman
„X faktorius“. Arnas Baradulinas
„X faktorius“. Auksė Vyšniauskaitė
„X faktorius“. Auksė Vyšniauskaitė
„X faktorius“. Begėdžiai
„X faktorius“. Bloom
„X faktorius“. Bloom
„X faktorius“. Bloom
„X faktorius“. Bloom
„X faktorius“. Bloom
„X faktorius“. Bloom
„X faktorius“. Bloom - išlikimo daina
„X faktorius“. Bloom. Išlikimo daina
„X faktorius“. Bloom - Love me again
„X faktorius“. Bloom - Smells like teen spirit
„X faktorius“. Bloom - Song 2
„X faktorius“. Brigita Gedžiūnaitė
„X faktorius“. Citruss
„X faktorius“. Citrusss
„X faktorius“. Clara Giambino
„X faktorius“. Daimonas Apitionokas
„X faktorius“. Deina Kučinskaitė
„X faktorius“. Diana Urbštainytė
„X faktorius“. Domantas Kraptavičius
„X faktorius“. Dominyka Mickutė
Afganistanietis Abdullah tirpdė širdis lietuviška daina
Pirmajame tiesioginiame „X faktoriaus“ finale prieš TV3 žiūrovų teismą stoja 12 stipriausių projekto dalyvių. Viena jų Airidija Belozaraitė, po kurios pasirodymo apstulbę teisėjai ėmė svarstyti apie savo karjerų pabaigą.
Alikos pasirodymas pirmajame „X Faktoriaus“ finale
Prieš penkis metus „X faktoriuje“ nugalėjusi Monika Pundziūtė-Monique sugrįžo ant projekto scenos ir pristatė naują dainą „Ne Kalėdos be tavęs“.
Aukštaūgė „X faktoriaus“ dalyvė atskleidė dar niekur negirdėtą faktą apie savo šeimą
Edo Sheerano atsakymai į „X Faktoriaus“ dalyvių klausimus
Gabijos pasirodymą „X faktoriaus“ teisėjai palydėjo plojimais atsistoję – nesutrukdė net užkimęs balsas
TV3 projekte „X faktorius“ ant scenos žengė ne tik projekto dalyviai, bet ir žinoma šalies atlikėja Inga Jankauskaitė. Moteris pristatė šventėms dedikuotą kūrinį „Apie tai yra Kalėdos“.
„X faktoriaus“ dalyvis Povilas projekte jau ne pirmą kartą. Tiesioginės transliacijos metu dalyvis nusprendė grįžti į praeitį ir prisiminti, kodėl jam tada nepasisekė. Povilas pirmą kartą TV3 projekte „X faktorius“ dalyvavo prieš 9 metus.
Tiesioginiame „X Faktoriaus“ finale viena projekto favoričių Gabija pasirodė su „Titanike“ nuskambėjusia daina „My Heart Will Go On“. Jautrus ir galingas atlikėjos pasirodymas išspaudė Justės Arlauskaitės-Jazzu ašarą, o Saulius Urbonavičius-Samas žadėjo sėkmę Lietuvos scenoje.
Pirmoje mylimiausio muzikinio projekto „X faktorius“ serijoje žiūrovai pamatė gausybę talentingų atlikėjų. Vienas tokių – šešiolikmetis Nojus Žebrauskas, kuris komisiją papirko nepriekaištingu pasirodymu.
Lijanos kelias „X faktoriuje“
Sekmadienį TV3 žiūrovai išvydo 2-ąjį tiesioginį „X faktoriaus“ finalą. Jo metu likę 11 dalyvių siekė scenoje sukurti tikrą šou. Viena jų – grupė „Bloom“, kuri uždainavo itališkai.
Marijonas Mikutavičius apipylė liaupsėmis „X faktoriaus“ dalyvę: „Dabar tikrai žinau, kas yra Kunigunda“
Merginos iš Kauno ištaškė „X faktorių“: vokalistės išvaizdą lygino su Natalija Bunke, tačiau jos balsą iškėlė į padanges
Legendinei roko grupei „Queen“ dedikuotame „X faktoriaus“ finale grupė „Aquarium de Clara“ pasirodė su daina „I Want To Break Free“. Pasirodymas žavėjo ne tik puikia choreografija ir grupės lyderės Claros balsu, bet ir patraukė žiūrovų dėmesį dviem skirtingais atlikėjų įvaizdžiais.
„X faktoriaus“ finalas iš kiekvieno dalyvio reikalauja daug susikaupimo ir kainuoja begalę emocijų. Finalo metu netikėtą naujieną išgirdęs grupės „Mando“ vokalistas neslėpė ašarų. Tarpinių rezultatų metu projektą finalą turėjo palikti du dalyviai. „Mando“ grupės vokalistas, išgirdęs, kad lieka finale, nesulaikė emocijų.
Po finalinio „X faktoriaus“ dalyvės Lukos pasirodymo žiūrovai ir teisėjai plojo atsistoję.  Mergina visus apstulbino puikiai atlikusi Whitney Houston „I Will Always Love You“.
Prancūzas pasigamino lietuvių pamėgtą patiekalą - šaltibarščius
Pirmajame tiesioginiame „X Faktoriaus“ finale Lietuvą ir Prancūziją jungiantis duetas „Mando“ atliko šveicaro Gjon's Tears dainą „Tout l'univers“. Grupės lyderio Antoine balsas eilinį kartą užbūrė projekto teisėjus.
R. Guido pasirodymas penktajame „X faktoriaus“ finale
Saulius Prūsaitis ant „X faktoriaus“ scenos žengė atsinaujinęs: pamatykite vyro pokyčius
Septyniolikmetės pasirodymas sužavėjo Jazzu: „Tu esi monstras“
Sunkų sprendimą „X faktoriuje“ priėmusi Jazzu: „Jis tikrai supras“
„X faktoriaus“ tiesioginio eterio metu vienas iš teisėjų prieš kamerą pasirodė pilna burna. Bevalgantis Saulius Prusaitis prajuokino tiek kolegas, tiek žiūrovus. Prieš kamerą teisėjas pasirodė su indeliu silkės, kuri tikriausiai dar liko nuo Šv. Kūčių stalo. 
Iki „X faktoriaus“ superfinalo liko vos viena savaitė, tad projekto dalyviai privalo atiduoti visas jėgas, bei pasikliauti savo gerbėjų palaikymu. Tačiau grupė „Aquarium de Clara“ šį sekmadienį pasirodė be vieno nario – lyderės Claros mylimojo ir svarbiausio užnugario Arūno.
„X faktoriaus“ dalyvė Clara prabilo lietuviškai
„X faktoriaus“ dalyvė Gabija prabilo apie sveikatos problemas
Šį vakarą – ypatingai svarbus „X faktoriaus“ finalas. Jo metu paaiškės penki dalyviai, kurie TV3 projekte tęs kovą toliau ir gruodžio 26 d. pasirodys didžiajame superfinale. Pagrindinis šou prizas jau beveik pasiekiamas ranka – nugalėtojas bus apdovanotas ne tik 15 tūkst. eurų, bet ir žiūrovų simpatijomis. Šįkart dalyviai scenoje atliks po dvi dainas, todėl savaitė jiems prabėgo kaip niekada intensyviai. Vakarui ypatingai ruošiasi projekto pažiba Gabija Aleknavičiūtė. Panašu, kad merginos pasirodymas sužavėjo ne tik žiūrovus, tačiau ir teisėjus, kurie plojo atsistoję.
Sekmadienį žiūrovus prie TV3 ekranų pritrauks dar vienas tiesiogiai transliuojamas „X faktoriaus“ finalas. Jo metu muzikinio projekto dalyviai atliks savo dievukų dainas – būtent tas, kurios juos įkvepia ir verčia ir patiems bandyti siekti muzikos aukštumų. Tiesa, „X faktoriaus“ dalyvė Luka nepaliko abejingų teisėjų, kurie po pasirodymo plojo atsistoję.
„X faktoriaus“ dalyvės „Bloom“ neapsieina be netikėtumų. Pasiruošimo savaitė merginoms nebuvo paprasta – jos susidūrė su nemalonia situacija. Merginos statant automobilį netyčia įvažiavo į neuždarytą šulinį.
„Power Hit Radio“ vedėjai sugalvojo „tiesos ir drąsos“ iššūkį, kurio metu dalyviai turėjo atsakyti į klausimą, kas labiausiai nepatinka iš dalyvių? Tiesa, į šį klausimą merginos negalėjo atsakyti, todėl joms teko suvalgyti svirplius.
„X faktoriaus“ finalo dalyviai „Aquarium de Clara“ tiesioginio eterio metu atskleidė, kad neseniai gavo labai šiltą dovaną iš pačios Prancūzijos. Grupės dalyvius – Clarą ir Arūną nustebino merginos tėtis, kuris susirūpino dalyvių savijauta.
„X Faktoriaus“ dalyvio pasirodymas pakeitė Marijono Mikutavičiaus nuomonę: „Aš ne visada tavimi tikėjau“
TV3 projekto „X faktoriaus“ favoritai „Mando“ šį sekmadienį tiesioginės transliacijos metu dėl pasirodymo ir dainos atlikimo iš teisėjų sulaukė nemažai kritikos.  Ketvirtojo tiesioginio „X faktoriaus“ finalo tema – disko. Jo metu grupė „Mando“ pasirodė su daina „Save your tears“, kuri sulaukė teisėjų kritikos.
TV3 projekte „X faktorius“ netikėta teisėjo Marijo Mikutavičiaus ir atlikėjos Giedrės Kilčiauskienės naujos dainos premjera. Ketvirtojo projekto finalo metu, „X faktoriaus“ scenoje pirmą kartą nuskambėjo daina „Šiaurės vėjas“.
Po paskutinio pasirodymo teisėjai plojo atsistoję, o Jazzu šluostėsi jaudulio ašaras. Taip pasirodė prancūzo ir lietuvio duetas „Mando“. Mindaugas Pundzius – profesionalus pianistas, o Antoine Wend – dainininkas. Duetas į projektą pateko įveikę internetinę atranką.
Saldus kerštas – taip galima apibūdinti į „X faktoriaus“ sceną įžengusios Gabrielos Ždanovičiūtės (18) pasirodymą. Antrojoje „X faktoriaus“ atrankų serijoje žiūrovai galėjo pamatyti, kaip Gabrielos pasirodymu sužavėti teisėjai Marijonas Mikutavičius ir Saulius Urbonavičius-Samas net plojo atsistoję.
„X faktoriuje“ kitaip suskambėjusi daina sužavėjo Saulių Prūsaitį: „Tai yra hitas“
Šį vakarą – ilgai lauktas, pirmasis tiesioginis „X faktoriaus“ finalas, kurio metu scenoje pasirodys visi 12 dalyvių. Finalo metu žiūrovų laukia netikėtos staigmenos, o didžiausia jų – specialiai Lietuvos „X faktoriui“ skirtas pasaulinio garso atlikėjo bei dainų kūrėjo Edo Sheerano dėmesys.
„X faktoriuje“ – roko ritmu suskambusi Kąstyčio Kerbedžio daina „Pienių vynas“
Nuaidėjo ketvirtasis muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ finalas. Jo metu scenoje skambėjo disko stiliaus muzika. Būtent pastaroji tema tapo tikru iššūkiu reperiui R. Guido. Nepaisant to, kad vaikinui atiteko nelengva užduotis, tačiau panašu, jog jam puikiai pavyko atlikti pasirodymą.
„X faktoriuje“ suskambo trankus Eurovizijos laimėtojų „Maneskin“ kūrinys
„X faktorius“. Abdullag Qiam
„X faktorius“. Abdullah Qiam
„X faktorius“. Adrijana Balsytė
„X faktorius“. Agnieška Dubicka
„X faktorius“. Airidija
„X faktorius“. Airidija
„X faktorius“. Airidija
„X faktorius“. Airidija
„X faktorius“. Airidija
„X faktorius“. Airidija Belorazaitė
„X faktorius“. Airidija Belozaraitė
„X faktorius“. Airidija - Išlikimo daina
„X faktorius“. Airidija - Rhythm inside
„X faktorius“. Aleksandras Liovinas
„X faktorius“. Alika
„X faktorius“. Alika
„X faktorius“. Alika
„X faktorius“. Alika. Išlikimo daina
„X faktorius“. Alika Keene
„X faktorius“. Alika Keene
„X faktorius“. Alika Keene
„X faktorius“. Andželika Laugalytė
„X faktorius“. Aquarium De Clara
„X faktorius“. Aquarium De Clara
„X faktorius“. Aquarium De Clara
„X faktorius“. Aquarium De Clara
„X faktorius“. Aquarium De Clara
„X faktorius“. Aquarium De Clara
„X faktorius“. Aquarium De Clara - Derniere danse
„X faktorius“. Aquarium De Clara - Išlikimo daina
„X faktorius“. Aquarium De Clara - Papaoutai
„X faktorius“. Aquarium De Clara - Royals
„X faktorius“. Aquarium De Clara - Woman
„X faktorius“. Arnas Baradulinas
„X faktorius“. Auksė Vyšniauskaitė
„X faktorius“. Auksė Vyšniauskaitė
„X faktorius“. Begėdžiai
„X faktorius“. Bloom
„X faktorius“. Bloom
„X faktorius“. Bloom
„X faktorius“. Bloom
„X faktorius“. Bloom
„X faktorius“. Bloom
„X faktorius“. Bloom - išlikimo daina
„X faktorius“. Bloom. Išlikimo daina
„X faktorius“. Bloom - Love me again
„X faktorius“. Bloom - Smells like teen spirit
„X faktorius“. Bloom - Song 2
„X faktorius“. Brigita Gedžiūnaitė
„X faktorius“. Citruss
„X faktorius“. Citrusss
„X faktorius“. Clara Giambino
„X faktorius“. Daimonas Apitionokas
„X faktorius“. Deina Kučinskaitė
„X faktorius“. Diana Urbštainytė
„X faktorius“. Domantas Kraptavičius
„X faktorius“. Dominyka Mickutė
Į viršų