Projekto organizatorius
Projektą pristato
Socialinė iniciatyva
Lapkritis - vyriškumo mėnuo.
Parodykite savo artimiems vyrams, kad jie Jums brangūs!

Išsiųskite priminimą savo vyrui, tėčiui, seneliui, draugui, broliui ar dėdei, kad jie rūpintųsi savo sveikata ir žinotų, kokie simptomai praneša apie būtinybę išsitirti. Kai kurios ligos, pavyzdžiui, prostatos vėžys, ilgus metus gali nerodyti jokių simptomų, tačiau jei jis nustatomas ankstyvoje, besimptomėje stadijoje, jis gali būti visiškai išgydomas.

Vyresniems nei 50 metų vyrams būtina reguliariai (bent kartą per metus) lankytis pas urologą dėl kontrolinio tyrimo, tačiau savo sveikata turėtų rūpintis visi vyrai, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Kadangi prostatos ligos yra vienos dažniausių Lietuvoje, jos gali paliesti ir Jūsų artimąjį.

Laimi tie, kas stebi save ir žino, kad laikas - labai svarbus, todėl reikia suklusti ir nenumoti ranka:

  • jei kamuoja poreikis dažniau šlapintis, ypač naktį;
  • jei šlapimo srovė susilpnėjo ar kitaip pakito;
  • jei šlapinantis jaučiamas skausmas;

Svarbu pastebėjus pirmuosius pokyčius nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Mes žinome, kad ne apie viską lengva kalbėtis. Trumpa žinutė ne tik primins, kad Jums rūpi, ji gali padėti išvengti problemos įsisenėjimo ir su tuo susijusių pasekmių ar net išgelbėti gyvybę.

Pabaikite pildyti žinutę (dešinėje) , įrašykite nuo ko ji ir kam ją siunčiate, pasitikrinkite kaip atrodo laiškas ir spauskite „Siųsti priminimą“. Elektroninė žinutė vyrą, kuris Jums rūpi, pasieks akimirksniu.

Jis neturi elektroninio pašto? Ne bėda, mes už Jus išsiųsime popierinį laišką!

P.S. duomenys nebus naudojami jokiais kitais tikslais, išskyrus laiško siuntimui, ir pasibaigus projektui bus sunaikinti.

Į viršų