Lietuvos talentų rinkimai


Konkursas pasibaigęs

„Lietuvos talentų" rinkimai

 

Susipažinkite su Lietuvos talentų atrinktais dalyviais! Išsirinkite mėgstamiausią ir palaikykite jį balsuodami. 

 Žaidimo taisyklės:

 

1. Žaidime dalyvauja dalyviai, kurie balsuoja už mėgstamiausią „Lietuvos talentų" dalyvį ir registracijos formoje įveda el.paštą.

2. Laimėtojai burtų keliu išrenkami kiekvieną trečiadienį ir informuojami asmeniškai el.paštu.

3. Prizai - 3 dvigubi pakvietimai į artėjančio sekmadienio tiesioginę „Lietuvos talentų" transliaciją.

4. Vienas dalyvis gali laimėti tik vieną kartą.

5. Laimėtojas turi atsakyti į el. paštą per 24 val. nuo laiško gavimo, kitu atveju kvietimas pereis organizatoriams.

6. Žaidimo organizatorius – UAB „Tipro Group“, el. paštas: [email protected]

7. UAB „Tipro Group“ pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti žaidimo taisykles.

8. Dalyvaudami žaidime dalyviai sutinka, kad jų elektroninis paštas gali būti naudojamas tiesioginės rinkodaros tikslais.

 

Laimėtojai:

03.19 - karolis***[email protected] | mil***[email protected] | ugne.p***[email protected]

03.26 - linas.b***[email protected] | ju***[email protected] | gret***[email protected]

 

„Lietuvos talentų" rinkimai

 

 Kiekvieną sekmadienį į sceną jie žengs drebančiomis širdimis...Kiekvieną kartą jiems reikės jūsų palaikymo, nes „Lietuvos talentai“ savo pasirodymus kuria būtent jums. Kviečiame susipažinti su kiekvienu iš jų ir atiduoti savo balsą favoritui!

 

Spausk „BALSUOTI" ir palaikyk savo mėgstamiausią dalyvį!

  

1

Airidija Belozaraitė (Kaunas)

„Aš esu Lietuvos talentas“, - drąsiai teigia dvylikametė. Gera pradžia – pusė darbo. Kartais ta pradžia yra tiesiog kovinis pasirengimas nugalėti, kurio tikrai netrūksta Airidijai.

Balsų skaičius: 1613
2

Violeta DaQueen & Auggi (Vilnius)

 Štai dar du žmonės. Jie atėjo tikrai ne dainuoti. Pašokti. „Pasistengsime parodyti labai aukštą lygį“, - kalba pora. Skambus pasisakymas.

Balsų skaičius: 1291
3

Modus Dance Banda (Vilnius)

Štai gyvas pavyzdys, kad gyvenimas po trisdešimties nesustoja. „Pajudėti dėl savęs,“ – toks buvo šių tėvelių tikslas. Ir jie pajudėjo. Iš pradžių tik mamos, o vėliau prisijungė ir keli tėčiai.

Balsų skaičius: 694
4

Šokių studija „Aušrinė“ (Alytus)

Tai gali būti paskutinė šio pasaulio diena, tačiau šios merginos visada atrodys nepriekaištingai. Natūralios merginos iš Dzūkijos sostinės – senos geros „Lietuvos talentų“ bičiulė. „Norime prakalbinti šokiu“, - prisistato merginos.

Balsų skaičius: 454
5

Sofija Vasilevskytė (Vilnius)

Kiek tėvų yra įtikėjusių, kad jų atžala geriausiai šoka ar dainuoja, tempia juos į įvairiausius konkursus? Ar visi tie vaikai yra tikri talentai? „Mano talentas dainuoti“, - prisistato devynmetė Sofija, kurios talentas yra tikrai išskirtinis.

Balsų skaičius: 404
6

V – Team Megusta (Kaunas)

 V-TEAM - šokių studiją „Me Gusta" atstovaujanti komanda, daugkartiniai Lietuvos čempionai, pasaulio čempionatų dalyviai ir nepataisomi šokio fanatikai.

Balsų skaičius: 372
7

Black Biceps (Vilniaus r.)

 Ar jūsų nelanko jausmas, kad šiuos vaikinus kažkur jau matėte? Taip, tai tie patys išprotėję vyručiai iš Vilniaus rajono.

Balsų skaičius: 368
8

Joris Jokubauskas (Vilnius)

 Septynmečio Jorio Jokubausko seneliai ir tėvai – tiksliųjų mokslų fanatikai, berniukas šį unikalų gebėjimą išsiugdė daug ir sunkiai dirbdamas. Vaikas prisimena, kad pirmasis žodis, kurį ištarė, buvo „mama“, o antrasis – „matematika“. Joris – specialios skaičiavimo akademijos pirmūnas, daugkartinis Lietuvos čempionas.

Balsų skaičius: 366
9

Kasparas Bujanauskas (Alytus)

Ar galima viską mačiusius „Lietuvos talentų“ teisėjus nustebinti paprastais baltais kamuoliukais? Taip. Kasparas žongliruoti praėjo nuo septynerių...

Balsų skaičius: 354
10

Dovilės rytietiškų šokių studija (Kaunas)

Moteris visada turi būti graži. Visada. Jei nėra, tai dar gali būti. Jeigu prisimintume stereotipus, ką vyrai mąsto apie itin puošnią moterį... Kas jos tokios? Pilvo šokio šokėjos.

Balsų skaičius: 294
11

Emil Korickij (Vilnius)

„Atėjau į „Lietuvos talentus“, nes noriu nustebinti žmones savo dainavimu, - prisistatė Emilis tik atvykęs į atrankas. – Paskutinis kartas mane užkniso, kai į mano negalią buvo kreipiamas dėmesys, darželyje“.

Balsų skaičius: 289
12

Sunny (Šiauliai)

Kanklininkės iš Šiaulių jau rodė savo sugebėjimus praėjusiame „Lietuvos talentų“ sezone. Tąkart vos užgrojusios jos tarsi užhipnotizavo teisėjus ir publiką. „tada buvome jaunas, mažos ir išsigandusios, bet sugebėjome sukurti fėjų įvaizdį“, - šypsosi merginos.

Balsų skaičius: 284
13

Gamers Drum Show (Kaunas)

Šiemet „Lietuvos talentus“ tiesiog užgriuvo šokėjai. Tačiau šis šokių kolektyvas yra ypatingas.

Balsų skaičius: 238
14

Milėja Stankevičiūtė (Kaunas)

Vienuolikmetė Milėja Stankevičiūtė – dantimis grojančio ir „Lietuvos talentus“ laimėjusio Miko sesuo. Mergaitė nustebino teisėjus savo dainavimu ir yra pasiryžusi laimėti projektą.

Balsų skaičius: 224
15

Vadik Raketa (Baltarusija)

Štai veidas, kurį prisimenate iš praėjusių „Lietuvos talentų“. Vadikas – klounas iš Baltarusijos. Gyvenimo tikslas – linksminti žmones.

Balsų skaičius: 194
16

Diamonds show (Kaunas)

Nors talentų prigūžėjo pilni rūmai, šios lanksčios it gyvatės merginos prikaustė visų aplinkinių žvilgsnius. Merginų trejetukas iš Kauno – elitinė gimnastikos čempionių kategorija.

Balsų skaičius: 169
17

Demo Kids (Kaunas)

„Mes turime daug medalių, tačiau taurę tik vieną“, - prisistato mažieji šokėjai. Tačiau šių vaikų iškovoto taurė – ypatinga, ji skelbia apie pasaulio čempionų titulą.

Balsų skaičius: 162
18

Fausta Šukytė (Kauno r.)

Labai rimta ir susikaupusi: nė vieno nereikalingo žodžio. Mama sako, kad visada yra taip, jei šalia nėra būgnų. „Su būgnais įsijaučiu“, - prisipažino aštuonerių Fausta.

Balsų skaičius: 135
19

Anton Lavrentjev (Vilnius)

„Rodysiu fokusus“, - tiesiai šviesiai sako vilnietis. Jis nėra paprastas fokusininkas. Jis yra praėjusių metų „Lietuvos talentų“ finalininkas, antrosios vietos laimėtojas.

Balsų skaičius: 124
20

Tėja Krisiulevičiūtė ir Deimantė Geležauskaitė (Alytus)

„Lietuvos talentų“ atrankose buvo labai daug vaikų. Bet šias dvi, atrodo, galima matyti visur: joms reikia visur būti, su visais pasisveikinti. Vien tik žiūrint į jas, atrodo, kad jos tikrai talentingos. Šios kietuolės pretenduoja tapti geriausiomis šokėjomis.

 

Balsų skaičius: 118
21

Rugilė Šimaitytė (Alytus)

Kiekvienas pasirenka, su kuo ateis į „Lietuvos talentus“: ką atlydi mama, ką draugai. O kai kas atsiveda keistą draugą. Kodėl ji laiko glėbyje rudanosį?

 

Balsų skaičius: 94
22

Caleb Sutton (JAV)

Jei perspektyvūs Lietuvos krepšininkai stengiasi pakliūti į NBA, štai įrodymas, kad gali atsitikti atvirkščiai. Calebas yra žaidęs krepšinį JAV, Prancūzijoje, Kinijoje, Libane... O dabar jis stebina savo dainomis.

Balsų skaičius: 90
23

Šokių studija „Gamers“ (Kaunas)

Pakabas traukianti ir „treningiukus“ kedenanti kompanija iš Kauno perėjo tikras kančias, kol pavyko apsirengti pasirodymui. „Skudurynų“ pardavėjos juos jau pažįsta, o siuvėjos palaimingai nusikėlė į praėjusį amžių... Tai „Gamers“.

Balsų skaičius: 87
24

SFINX (Klaipėda)

Štai vienas iš tų momentų, kai prireikia skaičiavimo įgūdžių. Ant scenos jų yra dvidešimt. Atrodo klaipėdiečių šokėjai dar nė karto nepasigailėjo susibūrę į grupę.

Balsų skaičius: 84
25

Skaistė Vaserytė (Skuodo r.)

 Skaistė - stipraus operinio balso savininkė, sužavėjusi ne tik žiūrovus, bet ir Lietuvos talentų komisiją.

Balsų skaičius: 72
26

Augustė ir Agnė (Šakiai)

 Mergaitės Augustė ir Agnė atvyko iš Šakių cirko mokyklos. Jos - talentingos, plastiškos oro akrobatės.

Balsų skaičius: 56
27

Gabrielė Fokaitė & Easy (Kaunas)

Susipažinkite su talentu, kuris laksto keturiomis, turi uodegą ir garsiai loja. Tačiau šis protingas šunelis nemoka rašyti, todėl „Lietuvos talentų“ anketą užpildė jo šeimininkė.

Balsų skaičius: 55
28

Naglis Mačėnas (Jurbarko r.)

„Atvykau iš Veliuonos, šiandien dainuosiu dainą“, - prisistatė veterinaras Naglis. Jis pats sau yra direktorius. Ponas Naglis yra vienintelis Veliuonos veterinaras, kurio visada reikia „čia ir dabar“, dainuojantis kapeloje.

Balsų skaičius: 54
29

Edvinas Aušvicas ir Eigilė Maliauskaitė (Kaunas)

Eigilė ir Edvinas nėra tik šokių partneriai. Taip jau atsitiko, kad šokdami jie atrado vienas kitą ir dabar oficialiai skelbiasi esantys pora. „Puikiai vienas kitą jaučiame, juk šeši metai kartu...“ – kalba šokėjai.

Balsų skaičius: 49
30

Dance Masters (Šiauliai)

Nors S. Urbonavičius-Samas pasakė „ne“, Šiaulių kolektyvas į gimtąjį miesto su šypsena. „Man tikrai patiko“, – vaikų pasirodymą gyrė I. Balsytė. „Man patiko jūsų energija, noras papasakoti siužetą. Buvau nustebusi, kaip gerai jūs visi judate“, – pagyrų negailėjo „Vilnius City Opera“ įkūrėja. „Dance Masters“ gavo tris „taip“.

Balsų skaičius: 29
31

Olga Murachtanova (Vilnius)

 Olga Murachtanova - 37 m. šokėja ant stulpo. Įgavusi pasitikėjimo savimi, moteris nusprendė itin stipraus fizinio pasirengimo reikalaujančiu talentu pasidalinti ir su Lietuvos publika.

Balsų skaičius: 28
32

Antanas Kirvelevičius (Jonava)

 Antanas Kirvelevičius iš Jonavos – vadinamas „žmogumi-orkestru”, nes atlikdamas kūrinius tuo pačiu metu geba groti net aštuoniais instrumentais.

Balsų skaičius: 28
33

Pijus Vaškevičius (Vilnius)

Iš tikrųjų, jis yra moksliukas. Matėme, kaip atrodo jo automobilis iš vidaus. „mano talentas – komunikuoti mokslą visuomenei. Užsiimu mokslo šou“, - prisistatė diplomuotas fizikas.

Balsų skaičius: 28
34

Arnas Radžiūnas (Babtai, Kauno r.)

Devynmečio Arno tėvai tikrai žino, kas yra ypač aktyvus vaikas. „Taip esu padūkęs, kartais mama sako, kad baigiu stogą nukelti“, - juokiasi Arnas.

Balsų skaičius: 26
35

Vaikų mados teatras (Kaunas)

 Kauno vaikų mados teatre vaikai mokomi šokio, judesio, vaidybos pagrindų, statomi mini spektakliai, sukurta apie 80 choreografinių miniatiūrų, šokių, įvairiuose Lietuvos miestuose atlikta virš 500 koncertų.

Balsų skaičius: 25
36

Paulius ir Skirtautas (Vilnius)

 Muzikantų Skirtauto Špoko ir Pauliaus Vaicekausko grojama muzika puikiai pažįstama Vilniaus pilies gatvės gyventojams ir miesto svečiams.

Balsų skaičius: 24
37

Ritmas kitaip (Šiauliai)

Tai kompanija, kurią tikrai prisimins ištikimiausi „Lietuvos talentų“ žiūrovai. „Mes atsiradome 2010-aisiais „Lietuvos talentuose“, tada mes grojome netradiciniais mušamaisiais instrumentais. Vėliau pradėjome koncertuoti“, - apie save pasakojo „Ritmas kitaip“ nariai.

Balsų skaičius: 24
38

„Kubaritmo" šokių treneriai (Vilnius)

Šokėjų duetas „Kubaritmo“ į Lietuvą atvyko iš saulėtosios Kubos Respublikos. Yamel Gonzalez Portales ir Marlon Valdes Sanchez – du vaikinai, kurių gyvenimo aistra yra šokiai.

Balsų skaičius: 22
39

Algirdas Vaičaitis (Kauno r.)

„Esu iš Jurginiškių kaimo... Jis yra netoli Garliavos, Kauno rajone“, - apie save pasakoti pradėjo septyniolikmetis akordeonistas Algirdas. „Nukalti“ Martyną Levickį? Ar tai yra vaikino svajonė?

Balsų skaičius: 21
40

Grupė „Barzdoti vyrai“ (Klaipėda)

Prieš išleisdami į sceną rūpestingi tėvai sunumeruoja savo vaikus, kad po pasirodymo būtų lengviau juos atskirti. Spėkite, kiek šaunuolių susibūrė į vieną grupę? „Atėjome pasirodyti, kokios stiprios mūsų jėgos“, - šaukė berniukai.

Balsų skaičius: 20
41

Ledo ir Ugnies šou (Vilnius)

Gabalas ledo, raumeningas aptarnaujantis personalas ir patyręs ledo skulptorius. Pagrindinį vaidmenį scenoje atlieka du išsipustę vaikinai. Iš vieno projektą į kitą besitrankydami jaunuoliai nusprendė pademonstruoti dar nematytą šou.

Balsų skaičius: 17
42

Konstantin Kosovec (Vilnius)

Talentas – vaidinti Karlsoną! Tai tik Mindaugo Stasiulio pokštas. „Lietuvos talentų“ teisėjams kvapą užėmė oro akrobatas Konstantinas: pirmą kartą mačiau tai darant vyrą

Balsų skaičius: 17
43

Kristina ir Donatas (Vilnius)

„Mes šokame... Oi, ne, mes nesame pora. Esame labai stipri pora nebent šokių aikštelėje“, - tuoj paskelbia šokėjai. Donatas - apskaitininkas, Kristina – vadovauti linkusi šokėja. „Super moteris“ – savo šokių partnerę apibūdina Donatas.

Balsų skaičius: 15
44

Vytautė Gaižauskaitė (Kaunas)

Į atranką atėjo mažytė mergytė. Pasakė, kad ji dainuos. Vytautė jau seniai nusprendė, kad nenori dainuoti jokioje grupėje. „Labai norėjau dainuoti solo“, - šyptelėjo dešimtmetė.

Balsų skaičius: 15
45

Edgaras Simarevas (Vilnius)

Būna, kad gyvenime sutikti žmonės iš esmės pakeičia jo kryptį. Edgaro atveju, galima sakyti, apverčia aukštyn kojomis. Šypsena ir gera nuotaika – nuolatiniai vaikino palydovai, tačiau taip buvo ne visuomet...

Balsų skaičius: 13
46

Radžjašri Rameš akademija (Vilnius)

Indijoje netgi tarnaitės dėvi „skambaliukus“ ant kojų ir būna pasipuošusios auksiniais papuošalais. Pasipuošti indų šokėjams prireikia laiko. Lietuvaitės jau yra įgudusios, joms užtenka vos valandos.

Balsų skaičius: 13
47

Undecember (Klaipėda)

Pirmiausia mes pastebėjome jį, pildantį vienos mergaitės norus žaisti krepšinį. Kiek vėliau jis buvo pastebėtas manekeno pozoje. Dar vėliau nusprendė, kad atėjo laikas paviešinti savo identifikacijos numerį... O po kelių minučių jis jau dainavo.

Balsų skaičius: 13
48

Aikido akikai asociacija „Sūkurys“ (Vilnius)

Jei „Lietuvos talentų“ scenoje yra klojamas kilimas, laukite traumų, kritimų ir prakirstų antakių. Visa tai – vardan meno... Kovos meno. Šįsyk – tai aikido.

Balsų skaičius: 12
49

Donatas Končius (Kaunas)

„Šiandien mano talentas yra... Papasakosiu savo sukurtą apsakymą, kuriame visi išsakyti žodžiai prasideda „A“ raide“, - scenoje prisistatė kaunietis.

Balsų skaičius: 12
50

Iveta Danieliūtė (Šakiai)

Oro gimnastė iš Šakių yra kosmetologė. „Nemanau, kad man pavyktų atlikti gimnastikos pratimus ir savo darbą vienu metu. Tai yra labai skirtingi dalykai“, - kalbėjo Iveta.

Balsų skaičius: 12
Į viršų