vytautas vorobjovas

Štai ir viskas: naujovė išgins į parduotuves užsienyje
Štai ir viskas: naujovė išgins į parduotuves užsienyje (4) 2018.12.11 06:30 Mažiau lietuviškų internetinių parduotuvių, bet daugiau vakarietiškais drabužiais pasidabinusių žmonių Lietuvos gatvėse. Labai tikėtina, kad tokius pokyčius atneš gruodžio pradžioje visoje ES įsigaliojęs naujas reglamentas. Pagal jį įsigyti norimą prekę ar paslaugą ne savo šalyje pasidarė žymiai lengviau. Geografinio blokavimo reglamentu pavadintas naujos pirkimo užsienyje taisykles ekspertai vadina dar vienu žingsniu link bendros ES prekybos erdvės.
Verslo pradžia internete: parduotuvės sukūrimas – mažiausias darbas
Verslo pradžia internete: parduotuvės sukūrimas – mažiausias darbas 2015.11.04 10:00 Pradėti verslą šiandien galima net neišeinant iš namų. Veiklą galima ne tik registruoti internetu, tačiau čia galima sukurti elektroninę parduotuvę ir iškart pardavinėti savo prekes. Vis dėlto, ne viskas taip paprasta, o ir tradicinės prekybos nuvertinti nereikia.
Kodėl ir už ką permokame pirkdami internetu?
Kodėl ir už ką permokame pirkdami internetu? (4) 2015.10.29 11:45 Visame pasaulyje, įskaitant mūsų kaimynes Latviją ir Estiją, perkant internetu įprasta atsiskaityti mokėjimo kortelėmis. Tą patvirtinta atsiskaitymų kortelėmis interneto parduotuvėse statistika užsienio šalyse, pirkėjų poreikį atsiskaityti kortelėmis byloja ir bankų išduotų mokėjimo kortelių skaičiai.
Būstą internetu apdrausti ryžtasi ne visi
Būstą internetu apdrausti ryžtasi ne visi 2013.10.23 15:18 Seesam Insurance AS Lietuvos filialo duomenimis, per devynis šių metų mėnesius lietuviai internetu dažniausiai draudė automobilius – transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės ir savanoriškojo (kasko) automobilių draudimai sudarė 88 proc. visų draudimo įmokų internetu. Kol kas rečiausiai internetu lietuviai draudžia būstą – ši draudimo rūšis sudarė 3 proc. internetu pasirašytų įmokų.
Kaip užsidirbti internete
Kaip užsidirbti internete (1) 2013.08.13 17:30 Internetas kiekvienam žmogui suteikia daugybę galimybių, tarp jų – ir nesunkiai užsidirbti. Progų pasipelnyti padedant internetui netrūksta ir Lietuvoje. Vienas elementariausių būdų užsidirbti internete – parduoti nereikalingus daiktus arba užsiimti perpardavinėjimu. Tam galima pasitelkti skelbimų portalus, tačiau padidinti skelbimo sėkmę galima socialiniais tinklais.
Elektroninė komercija jau nebe kosminis laivas
Elektroninė komercija jau nebe kosminis laivas 2013.04.16 10:20 Kurti e. parduotuvę jau reikėjo vakar, šiandien brangiau, bet vėluojantieji vis dar serga „pats žinau geriau“ sindromu. Elektroninės komercijos konsultantas Vytautas Vorobjovas bado į Lietuvos elektroninių parduotuvių klaidas, bet ramina, kad naujiems prekybininkams vietos yra, svarbiausia – ieškoti profesionalų pagalbos, nes mokytis iš klaidų per brangu.
Išrinkti ir apdovanoti penki mobiliausi Lietuvos blogeriai
Išrinkti ir apdovanoti penki mobiliausi Lietuvos blogeriai 2007.05.04 13:30 Telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ organizuotame „Mobiliausio blogerio konkurse“ dalyvavo daugiau nei 170 Lietuvos internetinių dienoraščių autorių.
Įvertino D. Grybauskaitės siūlomas pataisas dėl reklamos: ilgainiui verslui tai nebus į naudą
Įvertino D. Grybauskaitės siūlomas pataisas dėl reklamos: ilgainiui verslui tai nebus į naudą 2018.09.24 18:30 Prezidentės siūlomos pataisos, numatančios didesnes baudas už klaidinančią reklamą, gali sumažinti konkurenciją elektroninėje prekyboje, sako ekspertai. Anot jų, kiti šalies vadovės siūlomi pakeitimai taip pat gali neatnešti laukiamų rezultatų. E. prekybos ekspertas Vytautas Vorobjovas mano, jog e. prekyboje konkurencija šiuo metu yra pakankama. Advokatų kontoros „Sorainen“ partneris Daivis Švirinas abejoja, ar baudų už klaidinančią reklamą didinimas užkirs kelią kainų didėjimui.
„Rimi“ ruošiasi teikti naują paslaugą
„Rimi“ ruošiasi teikti naują paslaugą 2016.12.22 08:43 Prekybos tinklas „Rimi“ visose Baltijos šalyse ketina pradėti elektroninę prekybą, rašo „Verslo žinios“. „Rimi“ atstovė spaudai Giedrė Bielskytė patvirtino, jog prekybos tinklas ketina pasiūlyti elektroninę prekybą - ji neatskleidė, kada elektroninė prekyba pradės veikti.
Konkurencijos taryba rengia taisykles sumažintoms kainoms
Konkurencijos taryba rengia taisykles sumažintoms kainoms 2015.06.02 14:36  Konkurencijos tarybai rengiant naujas taisykles verslui, kaip taikyti sumažintų kainų reklamas, siūlant, kad „nubrauktoji“ kaina iki nuolaidos galiotų bent 28 dienas, Lietuvos elektroninės komercijos asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Vorobjovas „Žinių radijui“ sakė, kad tokios taisyklės visiškai netinka elektroninei prekybai: „Elektroninės komercijos verslo modelis yra dažnai grįstas labai dideliu prekių apyvartumu.
Rinkodaros specialistai: tegyvuoja turinys
Rinkodaros specialistai: tegyvuoja turinys 2014.02.28 09:39 Marketingo komunikacija per kelis dešimtmečius pasikeitė keletą kartų, tad tradicinis marketingas šiuolaikinio žmogaus jau nebeveikia. Milžiniški informacijos srautai vargina vartotojus, jie pradeda ignoruoti įprastus medijos kanalus – televizorius reklamos metu išjungiamas, į reklamą spaudoje ar elektroninėje erdvėje taip pat nebekreipiama dėmesio.
 Pasakiški antkainiai lietuvių el. parduotuvėms turtų nekrauna
Pasakiški antkainiai lietuvių el. parduotuvėms turtų nekrauna (11) 2013.02.04 23:00 Net ir 300 proc. siekiantys antkainiai e. prekybininkams Lietuvoje didelio pelno negarantuoja. To priežastis – nedidelė rinka ir mažą perkamąją galią turintys Lietuvos gyventojai, tikina elektroninės prekybos žinovai. Pasak jų, vienintelis kelias sukurti klestintį e. prekybos verslą – užkariauti ir kaimynų rinkas.
Lietuvos rinkodaros asociacijoje – nauji Klaipėdos ir Šiaulių skyrių valdybų pirmininkai
Lietuvos rinkodaros asociacijoje – nauji Klaipėdos ir Šiaulių skyrių valdybų pirmininkai 2012.06.22 11:00 Pirmajame Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) naujos valdybos posėdyje išrinktas pirmininkas. Juo tapo Vilniaus oro uosto komercijos departamento direktorius Simonas Bartkus, šias pareigas eisiantis jau ketvirtą kartą iš eilės. Naujus valdybų pirmininkus taip pat išsirinko ir LiMA skyriai Klaipėdoje bei Šiauliuose.
„Locatory.com“ vadovas: esame pajėgūs konkuruoti
„Locatory.com“ vadovas: esame pajėgūs konkuruoti 2011.09.17 09:52 „Ekonomika.lt“ kalbina  naujo projekto „Locatory.com“ vadovą Žilviną Sadauską apie kompanijos ambicingus planus ir naujus iššūkius. „Locatory.com“ – neseniai savo veiklą pradėjęs naujas „lietuviškas“ projektas. Su kokiais iššūkiais bei konkurencija susiduriate tarptautinėje rinkoje? Konkurentų yra nemažai, tačiau galėčiau išskirti keturis pagrindinius ir gyvybingiausius projektus: „ILSmart.com“, „PartsBase.com“, „PartsLogistics.com“ bei „FiPart.com“. „ILSmart.
Į viršų