verkti

Liudininkė apie 11-metės žūtį: pamačiau vaizdą, pradėjau verkti ir išėjau
Liudininkė apie 11-metės žūtį: pamačiau vaizdą, pradėjau verkti ir išėjau (11) 2019.07.25 19:40 Šiauliuose – siaubinga tragedija. Netoli miesto centro esančiame Prūdelio tvenkinyje, centrinėje maudykloje, gelbėtojų panosėje nuskendo 11-metė mergaitė. Ją vandens telkinyje, pasak liudininkų, apie 20 minučių nesėkmingai ieškojo budėjęs gelbėtojas. Po to atvykęs ugniagesių ir narų ekipažas mergaitę surado, tačiau gyvybės išgelbėti jau nebespėjo. Ištraukus mergaitę į krantą medikai dar bandė ją atgaivinti, tačiau išvežta į ligoninę ji mirė.
Mama su mirusia dukrele susitiko kitoje realybėje
Mama su mirusia dukrele susitiko kitoje realybėje (1) 2020.02.16 20:30 Pietų Korėjoje moteris išgyveno „susitikimą“ su mirusia dukrele – jos išvaizdą ir balsą atkūrė virtualioje realybėje viename iš televizijos šou. Itin emocinga ir jautri scena iškėlė audringas diskusijas dėl „skaitmeninės mirties“. Vasario 6-ąją laidoje „Meeting You“ buvo parodytas nestandartinis epizodas: korėjietė Jang Ji-sung buvo suteikta galimybė „pabendrauti“ su nuo ligos mirusia dukrele virtualioje realybėje.  Jang dukra Nayeon mirė 2016-aisiais nuo leukemijos.
Po sunkumų pakilusi Vasha: viskas dabar kitaip
Po sunkumų pakilusi Vasha: viskas dabar kitaip (1) 2020.02.15 08:30 Žinoma dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha jau kurį laiką savo gerbėjus bei socialinių tinklų sekėjus stebina pokyčiais bei vis nauja veikla, o nuo jos veido nedingsta ir šypsena.  Neseniai praūžusi Valentino diena palietė daugelį įsimylėjėlių. Išvakarėse naujienų portalo tv3.lt kalbinta Gabrielė tikino, kad šios dienos stengiasi nesureikšminti. „Gyvenu šia diena ir nemanau, kad reikėtų išskirti vieną dieną metuose.
Praeities kadruose – garsi šalies atlikėja: ar atpažįstate?
Praeities kadruose – garsi šalies atlikėja: ar atpažįstate? (11) 2020.02.08 11:10 Įvairios pramogų pasaulio įžymybės vis dažniau savo asmeninio gyvenimo akimirkomis pasidalija ir socialinėje erdvėje. Ne išimtis ir gerai žinoma šalies atlikėja Ingrida Kazlauskaitė. Naujienų portalas tv3.lt primena, dar visai neseniai atlikėjos mama Liveta papasakojo apie dukrelės gimdymą. Pasaulį išvydo antrąją Kalėdų dieną Liveta prisiminimais sugrįžo į 1983-iuosius ir atvirai prabilo apie gimdymą: „Prisimenu, kad Kūčių vakarą mes valgėme ir man jau buvo sunku sėdėti prie stalo.
Vilnietės Beatos lūžis: nuo vyro smurtą kenčiančios žmonos iki sėkmingos verslininkės
Vilnietės Beatos lūžis: nuo vyro smurtą kenčiančios žmonos iki sėkmingos verslininkės 2020.02.06 19:00 Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši verslininkė Beata Obolevič. Beveik 12 metų trukusi jos santuoka primena siaubo filmą.  Beata, koks jūsų gyvenimo lūžis, apie kurį nutarėte papasakoti? Mano santykiai su vyru buvo labai sunkūs ir destruktyvūs. Su juo pragyvenau 12 metų. Tuo metu mano savivertė buvo labai žema, todėl įsileidau šį žmogų į savo gyvenimą be išlygų. Tikrai tikėjausi gražaus šeimyninio gyvenimo ir apie tai visada svajojau.
Vos 5-ių mėnesių dvynukus pagimdžiusi Akvilė: „Iš manęs atėmė nėštumą“
Vos 5-ių mėnesių dvynukus pagimdžiusi Akvilė: „Iš manęs atėmė nėštumą“ (1) 2020.02.05 19:00 Jonavoje gyvenančios Akvilės Jokubauskienės (29) dvynukus būtų galima pavadinti ne kaip kitaip, o pačiu tikriausiu stebuklu. Dvynukai į šį pasaulį pasibeldė vos 23 savaičių, tačiau šiandien profesionalių LSMU Kauno klinikų medikų dėka auga sveiki ir laimingi. „Asmeniškai aš labai išgyvenau, kad iš manęs atėmė nėštumą. Aš taip stipriai laukiau, kada turėsiu didelį pilvą, aplink mane visi šokinės.
Autistiškų vaikų tėvai: „Mamų telefono“ neužtenka, reikia realios pagalbos“
Autistiškų vaikų tėvai: „Mamų telefono“ neužtenka, reikia realios pagalbos“ (2) 2020.02.02 11:00 Išgirdę, kad jų vaiko raida sutrikusi, tėvai dažnai net nesuvokia, ką tai reiškia. Nepasirengę išgirsti skaudžios ir labai netikėtos žinios išsigąsta, kaltina save arba ieško kaltų. Kur tėvai, auginantys raidos sutrikimų turintį vaiką, turėtų gauti taip jiems reikalingos pagalbos, išgirsti patarimų?  Apie tai, kokios konkrečios pagalbos reikėtų, sutiko papasakoti mamos, auginančios raidos sutrikimų turinčius vaikus.
Liūdnasis Kino guru TOP: filmai, kurie spaudžia ašarą
Liūdnasis Kino guru TOP: filmai, kurie spaudžia ašarą (3) 2020.01.31 16:21 Nors filmus dažnai įvardijame kaip gerą laiko praleidimo būdą ir pramogą, kai kurie šios meno šakos atstovų atneša ne džiaugsmo, o liūdesio ašaras. Iki širdies gelmių kartais gniuždantys filmai ypač patinka tiems žiūrovams, kurie profilaktiškai nori prasivalyti savo ašarų latakus. Kiekvieną savaitę #KINOGURU jums pristato geriausių, įdomiausių, keisčiausių ir pačių –iausių filmų topus. Šį kartą – geriausi filmai, kurie jus pravirkdys. 10. „Sofijos pasirinkimas“ (angl.
Tomas pasibaisėjo tarnybų elgesiu – vyras išgirdo grasinimą „užtąsysime vaiką"
Tomas pasibaisėjo tarnybų elgesiu – vyras išgirdo grasinimą „užtąsysime vaiką" (16) 2020.01.26 16:30 „Prisipažink arba užtampysim tavo vaiką“ – tokius policijos pareigūnės žodžius telefonu sako išgirdęs Tomas (vardas pakeistas) ir vargu, ar jis būtų nusprendęs viešai laidoje „Prieš srovę“ papasakoti tai, kas vyksta jo šeimoje, jei vieną dieną išleidęs vaiką į mokyklą nebūtų sužinojęs, kad mokykloje berniuko nebėra. Esą sūnaus klasioko mama jam perdavė, kad jo vaiką išsivežė policija.
Sukrečiantys 2019-ųjų nusikaltimai: kai aukomis tapo negalintys apsiginti
Sukrečiantys 2019-ųjų nusikaltimai: kai aukomis tapo negalintys apsiginti (1) 2020.01.01 21:00 Besibaigiantys 2019 metai kriminaliniame kontekste vėl pažėrė itin žiaurių nusikaltimų, kurių tyrimus visuomenė stebėjo ir iki šiol seka itin įsitempusi. Juk kiekviena atimta gyvybė, kiekvienas sužalotas gyvenimas paveikia ne tik auką, bet ir jos artimuosius. 2019-siais visuomenė apraudojo nužudytus kūdikius, visi su kraupu stebėjo jaunų žmonių nužudymu pasibaigusių nusikaltimų tyrimus.
Susižadėjo „Imagine Dragons“ vokalistas: mylimoji papasakojo apie sudėtingus metus
Susižadėjo „Imagine Dragons“ vokalistas: mylimoji papasakojo apie sudėtingus metus 2019.12.30 19:25 Šiemet Kalėdos grupės „Imagine Dragons“ vokalistui Danui Reynoldsui – ypatingos. Sukaupęs visą drąsą jis vėl pasipiršo savo mylimajai Ajai. Šia žinia pasidalijo Aja, kuri instagrame papasakojo apie judviejų sunkius metus bei pademonstravo įspūdingą žiedą. Moteris intagrame rašė: „Paskutiniai dveji metai buvo kupini pertvarkymų. Gyvenime niekada taip neįskaudinau ar nebuvau įskaudinta kito žmogaus. Mums prireikė daug laiko, kad iš tikrųjų pamatytume vienas kitą.
Madonna atšaukė koncertus: sušlubavo pop karalienės sveikata
Madonna atšaukė koncertus: sušlubavo pop karalienės sveikata 2019.12.28 17:40 Pop muzikos karalienė suprato, kad atėjo laikas pailsėti, kai ją sukaustė verkti privertęs skausmas. Senas pramogų pasaulio posakis, teigia, kad „šou turi tęstis“, dažnai naudojamas kaip mantra norint tęsti pasirodymus bet kokia kaina, tačiau šįkart skausmas buvo stipresnis, praneša today.com. Praėjusią savaitę Madonna atšaukė paskutinį iš septynių suplanuotų  koncertų Majamio paplūdimyje, Floridoje, likus vos kelioms valandoms iki pasirodymo pradžios.
Pavežėjai papasakojo, ką randa automobiliuose – sunku patikėti, kad žmonės tai vežiojasi
Pavežėjai papasakojo, ką randa automobiliuose – sunku patikėti, kad žmonės tai vežiojasi 2019.12.27 10:11 Kas geriausiai žino, kur linksmintis traukia dauguma žmonių? Žinoma, pavėžėjai. Būtent jiems dažniausiai tenka pristatyti pramogautojus iš vieno taško į kitą, nuvežti į linksmybių epicentrą, o neretai ir išduoti aktyviausias susibūrimo vietas.
 Pirmą kartą taip atvirai: Kazlauskienė papasakojo apie itin komplikuotą gimdymą
Pirmą kartą taip atvirai: Kazlauskienė papasakojo apie itin komplikuotą gimdymą (40) 2019.12.26 08:30 Antroji Kalėdų diena Livetai Kazlauskienei – ypatinga. Būtent šią dieną ji susilaukė pirmagimės Ingridos. Stebuklingą dieną pasaulis išvydo žavią mergytę, kuri dabar džiugina savo dainomis ir daugybę lietuvių. Moteris atviravo, kad jos gimimą prilygina stebuklui, mat jis nebuvo toks lengvas. Naujienų portalui tv3.lt Liveta atvirai papasakojo apie itin sunkų nėštumą, belaukiant Ingridos.
Drama baigėsi: „X faktorių“ paliko dar du dalyviai
Drama baigėsi: „X faktorių“ paliko dar du dalyviai (18) 2019.12.15 22:41 Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai išvydo ketvirtąjį tiesiogiai transliuojamą „X faktoriaus“ finalą. Jo metu paaiškėjo du dalyviai, kurie turėjo atsisveikinti su šou. Tris valandas trūkusiame šou pasiruošė šeši dalyviai ir kovėsi dėl geriausiojo vardo.  Dalyvių likimas teko žiūrovų rankoms. Jie buvo nuolat kviečiami balsuoti ir palaikyti savo favoritus. Žiūrovų aktyvumas šįvakar buvo kaip niekad svarbus.
Tėčiu tapęs vyras įsiutino tėvus ir uošvius: tai padaryti išdrįstų retas
Tėčiu tapęs vyras įsiutino tėvus ir uošvius: tai padaryti išdrįstų retas (13) 2019.12.14 16:05 Pirmą kartą tėčiu tapusiam vyrui pavyko įsiunti ir savo, ir žmonos tėvus, rašoma dailystar.co.uk. Savo tapatybės atskleisti nenorėjęs vyras kartu su žmona džiaugėsi ką tik gimusiu naujagimiu, bet prieš pakviesdamas su juo susipažinti senelius visiems jiems išsiuntė ilgą sąrašą instrukcijų. Ilgame „Reddit“ įraše jis paaiškino, kad pirmąją dieną grįžus iš ligoninės jis artimųjų vizitus sustabdė ir paaiškino, kad yra labai rūpestingas tėtis.
Starkutė atskleidė, kokioms procedūroms ryžtasi: viskas – dėl sveikatos
Starkutė atskleidė, kokioms procedūroms ryžtasi: viskas – dėl sveikatos 2019.12.14 08:30 Vieni šaltąjį metų sezoną dievina ir iškritus pirmosioms snaigėms iškart ima gyventi šventinėmis nuotaikomis, o kitiems kur kas maloniau tuomet, kada šilta. Tai susiję ne tik su oru, bet ir sveikata – būtent tą jau ne vienerius metus patiria ir manekenė bei drabužių kūrėja Simona Starkutė.
Širdį draskanti Vitalijos istorija: partrenkta dukra pabudo po dviejų mėnesių, vairuotojas nusižudė
Širdį draskanti Vitalijos istorija: partrenkta dukra pabudo po dviejų mėnesių, vairuotojas nusižudė (6) 2019.12.13 19:00 Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši dviejų mergaičių mama Vitalija Vosylė. Moteris patyrė ne vieną skaudų lūžį gyvenime, tačiau visi jie, kaip pati sako, nublanksta prieš daugiau nei pusantrų metų įvykusią tragediją. „Tą dieną mano jaunesnioji dukra šventė 11-ąjį gimtadienį, o vyresnioji – trylikametė Pija vos nežuvo po automobilio ratais... Ją, einančią su šuniu, partrenkė pėsčiųjų perėjoje visai šalia namų...“ – skaudžiais prisiminimais dalinasi Vitalija.
Keičiama Klaipėdoje rasto negyvo kūdikio mirties galima versija
Keičiama Klaipėdoje rasto negyvo kūdikio mirties galima versija (19) 2019.12.10 20:30 Teismas leido suimti pusantro mėnesio mergytės lavonėlį pūti palikusią klaipėdiečių porą. Vyras suimtas mėnesiui, moteris dešimčiai dienų. Pastaroji kaltinama palikusi vaiką, o jos sugyventinis – kūdikio nužudymu. Į Klaipėdos teismą vienas po kito atvedami sugyventiniai, kurių bute sekmadienio popiete rastas irti pradėjęs pustrečio mėnesio mergytės lavonėlis. Policijai paskelbus šių asmenų paiešką, jie tą patį vakarą sučiupti ūkyje Kelmės rajone.
Titas ir Benas ištirpdė Jazzu širdį: skyrė neeilinį įvertinimą
Titas ir Benas ištirpdė Jazzu širdį: skyrė neeilinį įvertinimą 2019.12.01 21:13 Sekmadienį antrajame „X faktoriaus“ finale paaiškės du dalyviai, kurie turės atsisveikinti su projektu. Septintieji į sceną žengė pusbroliai iš Panevėžio Titas ir Benas. Vaikinų duetas atliko lyrišką „One Direction“ kūrinį „Story of My Life“. Po jų puikiai surepetuoto pasirodymo publika šoko iš savo kėdžių, o retai komplimentus žarstanti Justė Arlauskaitė Jazzu pripažino neeilinį kraujo brolių talentą.  „Noriu verkti, kaip jūs abu gerai dainuojate. Trūksta žodžių.
Parduotuvių pardavėjos neapsikentė: neįsivaizduojate, kaip gali būti blogai
Parduotuvių pardavėjos neapsikentė: neįsivaizduojate, kaip gali būti blogai (53) 2019.12.01 10:00 Praėjusią savaitę publikuotas vieno prekybos tinklo darbuotojos laiškas apie sunkias darbo sąlygas sulaukė gausybės komentarų. Skaitytojai tvirtina panašių blogybių patiriantys ir kitose prekybos įmonėse, ragina vienas kitą nebetylėti ir surengti streiką, guodžia vienas kitą ar save, ragina imtis kitų darbų.
Renata Šakalytė: su savo vaikais rusiškos ruletės nežaidžiu
Renata Šakalytė: su savo vaikais rusiškos ruletės nežaidžiu (1) 2019.11.29 15:22 Dvi dukras auginanti garsi mama, TV laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva neslepia – žaibinė meningokokinė infekcija yra iga, kuri jos šeimą iki šiol gąsdina labiausiai. Būtent dėl to Renata su vyru pasirūpino būtiniausiais vaikų skiepais.
Ajukas gimė be vienos akies: dabar į berniuko regėjimą taikosi klastinga liga
Ajukas gimė be vienos akies: dabar į berniuko regėjimą taikosi klastinga liga 2019.11.26 19:00 Vos septynių mėnesių Ajus ligoninėse praleidžia daugybę laiko – jis gimė be vienos akies, o kita akytė gali taip ir neišvysti viso pasaulio grožio. Mažajam ligoniukui jau buvo atlikta viena ragenos persodinimo operacija, tačiau išsipildė blogiausias scenarijus – berniuko organizmas rageną atmetė. Ajus – TV3 televizijos ir SEB banko rengiamos „Išsipildymo akcija 2019“ herojus. Jo situacija yra itin sudėtinga ir reta – Lietuvoje negydoma.
Teismas nutraukė Jagelavičiūtės ir Volkaus santuoką
Teismas nutraukė Jagelavičiūtės ir Volkaus santuoką (1) 2019.11.26 13:59 Šį antradienį Vilniaus miesto apylinkės teismas nagrinėjo „L'Officiel Lithuania“ vyriausiosios redaktorės Agnės Jagelavičiūtės ir jos vyro Manto Volkaus skyrybų bylą. Išankstinėmis tv3.lt žiniomis, šiandien jų santuoka oficialiai nutraukta. Apie tai, kad A. Jagelavičiūtė ir M. Volkus suka skirtingais keliais, žinoma moteris socialiniuose tinkluose pranešė dar rugpjūčio mėnesio pabaigoje.
Oficialu: Jagelavičiūtės ir Volkaus skyrybų byla pasiekė teismą
Oficialu: Jagelavičiūtės ir Volkaus skyrybų byla pasiekė teismą 2019.11.25 16:07 Dar rugpjūčio mėnesio pabaigoje žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė socialiniuose tinkluose viešai paskelbė, kad ji ir jos vyras Mantas Volkus nusprendė pasukti skirtingais keliais. Dabar jų skyrybų byla pasiekė ir teismą. Jagelavičiūtės ir M. Volkaus skyrybų byla bus nagrinėjama lapkričio 26 dieną, Vilniaus miesto apylinkės teisme.
Kudabienė jaučia ypatingą ryšį su „Išsipildymo akcijos“ heroje: nebuvo mėnesio, kad nesusiskambintume
Kudabienė jaučia ypatingą ryšį su „Išsipildymo akcijos“ heroje: nebuvo mėnesio, kad nesusiskambintume 2019.11.24 17:00 Laidos „Prieš srovę“ redaktorė Audrė Kudabienė jau ne vienerius metus globoja TV3 „Išsipildymo akcijoje“ sutiktą mergaitę Ramunę. Kai pirmą kartą sutiko sunkiai sergančią mergytę, jai tuomet buvo tik šešeri. Žurnalistė TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ atskleidė, kad su Ramune bendrauja ir jos nepamiršta iki šių dienų, nors nuo judviejų pažinties jau praėjo aštuoneri metai. Mergaitė serga įgimta pūsline epidermolize, kuri pasireiškia sunkiai gyjančių žaizdų atsiradimu nuo menkiausio dirginimo.
Moteris užsisakė kombinezoną internetu: pamačius, norėjosi verkti
Moteris užsisakė kombinezoną internetu: pamačius, norėjosi verkti 2019.01.21 17:30 Viena mama nusprendė surizikuoti ir interneto parduotuvėje nusipirko iš šonų krūtų nedengiantį kombinezoną, rašoma dailystar.co.uk. Samantha Ross (29) tikėjosi, kad „PrettyLittleThing“ drabužį galės vilkėti savo partnerio gimtadienio vakarėlyje. Bet deja, atsiųstas drabužis labiau priminė „dantų siūlą“. Kai pirkėja savo nusivylimą dėl pirkinio išliejo internete, jos įrašas greitai susilaukė dėmesio. Samantha „Shape Black Side Boob Wide Leg Jumpsuit“ įsigijo už 28 svarus sterlingus.
Vilnietei priaugino plaukus už 400 eurų – nuo rezultato norėjosi verkti
Vilnietei priaugino plaukus už 400 eurų – nuo rezultato norėjosi verkti (11) 2019.01.12 21:17 Sakoma, kad grožis – skonio reikalas. Vis dėlto, ilgi, išpuoselėti plaukai – vienas pagrindinių moters grožio atributų. Norint tokius užsiauginti reikia daugybės metų ir kruopščios priežiūros, brangių priemonių ir susilaikymo nuo bet kokių eksperimentų. Todėl vis daugiau moterų visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, susigundo plaukų priauginimo procedūra, po kurios gali tapti ilgakasėmis.
Įsigeidė strazdanų – patyrė šoką: rezultatas privertė verkti
Įsigeidė strazdanų – patyrė šoką: rezultatas privertė verkti (3) 2018.12.18 16:00 Socialiniuose tinkluose apstu įvairiausių grožio pamokėlių, tačiau ne visos jos pasiseka taip, kaip to tikisi vaizdo tinklaraštininkai. Kadangi strazdanos dabar tapo labai populiariu veido bruožu, o ne visos merginos gali tuo pasigirti, atsiranda įvairių būdų šiuos grožio taškelius tiesiog nusipiešti. Vienas dažniausių merginų naudojamų būdų yra strazdanų piešimas su henos dažnais. Vokietė Naomi Jon tapo tikra interneto sensacija, išbandžiusi šį būdą, mat merginai jis visai nepavyko.
Širdį veriantys vaizdai: alkio ir ligų iškankinti vaikai net nebegali verkti
Širdį veriantys vaizdai: alkio ir ligų iškankinti vaikai net nebegali verkti 2018.09.20 13:58 Tikriausiai vienas baisiausių reginių – matyti skausmą, nepriteklių, badą kenčiančius mažus vaikus. Nekalti mažyliai turėtų žaisti kieme, mokytis, pažinti aplinką, būti globojami ir mylimi, tačiau, deja, tokia vaikyste gali pasidžiaugti ne visi. Karas Jemene paveikė daugybę žmonių. Dėl jo gali mirti visa mažylių karta, kurių kūnai taip sulysę iš alkio ir nukankinti ligų, kad vaizdas kelia siaubą. Ašaras keliantis reginys – kūdikiai ir vaikai, girdintys sprogimus ir karą.
Į viršų