verkti

Sukrečiantys 2019-ųjų nusikaltimai: kai aukomis tapo negalintys apsiginti
Sukrečiantys 2019-ųjų nusikaltimai: kai aukomis tapo negalintys apsiginti (1) 2020.01.01 21:00 Besibaigiantys 2019 metai kriminaliniame kontekste vėl pažėrė itin žiaurių nusikaltimų, kurių tyrimus visuomenė stebėjo ir iki šiol seka itin įsitempusi. Juk kiekviena atimta gyvybė, kiekvienas sužalotas gyvenimas paveikia ne tik auką, bet ir jos artimuosius. 2019-siais visuomenė apraudojo nužudytus kūdikius, visi su kraupu stebėjo jaunų žmonių nužudymu pasibaigusių nusikaltimų tyrimus.
Susižadėjo „Imagine Dragons“ vokalistas: mylimoji papasakojo apie sudėtingus metus
Susižadėjo „Imagine Dragons“ vokalistas: mylimoji papasakojo apie sudėtingus metus 2019.12.30 19:25 Šiemet Kalėdos grupės „Imagine Dragons“ vokalistui Danui Reynoldsui – ypatingos. Sukaupęs visą drąsą jis vėl pasipiršo savo mylimajai Ajai. Šia žinia pasidalijo Aja, kuri instagrame papasakojo apie judviejų sunkius metus bei pademonstravo įspūdingą žiedą. Moteris intagrame rašė: „Paskutiniai dveji metai buvo kupini pertvarkymų. Gyvenime niekada taip neįskaudinau ar nebuvau įskaudinta kito žmogaus. Mums prireikė daug laiko, kad iš tikrųjų pamatytume vienas kitą.
Madonna atšaukė koncertus: sušlubavo pop karalienės sveikata
Madonna atšaukė koncertus: sušlubavo pop karalienės sveikata 2019.12.28 17:40 Pop muzikos karalienė suprato, kad atėjo laikas pailsėti, kai ją sukaustė verkti privertęs skausmas. Senas pramogų pasaulio posakis, teigia, kad „šou turi tęstis“, dažnai naudojamas kaip mantra norint tęsti pasirodymus bet kokia kaina, tačiau šįkart skausmas buvo stipresnis, praneša today.com. Praėjusią savaitę Madonna atšaukė paskutinį iš septynių suplanuotų  koncertų Majamio paplūdimyje, Floridoje, likus vos kelioms valandoms iki pasirodymo pradžios.
Pavežėjai papasakojo, ką randa automobiliuose – sunku patikėti, kad žmonės tai vežiojasi
Pavežėjai papasakojo, ką randa automobiliuose – sunku patikėti, kad žmonės tai vežiojasi 2019.12.27 10:11 Kas geriausiai žino, kur linksmintis traukia dauguma žmonių? Žinoma, pavėžėjai. Būtent jiems dažniausiai tenka pristatyti pramogautojus iš vieno taško į kitą, nuvežti į linksmybių epicentrą, o neretai ir išduoti aktyviausias susibūrimo vietas.
 Pirmą kartą taip atvirai: Kazlauskienė papasakojo apie itin komplikuotą gimdymą
Pirmą kartą taip atvirai: Kazlauskienė papasakojo apie itin komplikuotą gimdymą (40) 2019.12.26 08:30 Antroji Kalėdų diena Livetai Kazlauskienei – ypatinga. Būtent šią dieną ji susilaukė pirmagimės Ingridos. Stebuklingą dieną pasaulis išvydo žavią mergytę, kuri dabar džiugina savo dainomis ir daugybę lietuvių. Moteris atviravo, kad jos gimimą prilygina stebuklui, mat jis nebuvo toks lengvas. Naujienų portalui tv3.lt Liveta atvirai papasakojo apie itin sunkų nėštumą, belaukiant Ingridos.
Drama baigėsi: „X faktorių“ paliko dar du dalyviai
Drama baigėsi: „X faktorių“ paliko dar du dalyviai (18) 2019.12.15 22:41 Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai išvydo ketvirtąjį tiesiogiai transliuojamą „X faktoriaus“ finalą. Jo metu paaiškėjo du dalyviai, kurie turėjo atsisveikinti su šou. Tris valandas trūkusiame šou pasiruošė šeši dalyviai ir kovėsi dėl geriausiojo vardo.  Dalyvių likimas teko žiūrovų rankoms. Jie buvo nuolat kviečiami balsuoti ir palaikyti savo favoritus. Žiūrovų aktyvumas šįvakar buvo kaip niekad svarbus.
Tėčiu tapęs vyras įsiutino tėvus ir uošvius: tai padaryti išdrįstų retas
Tėčiu tapęs vyras įsiutino tėvus ir uošvius: tai padaryti išdrįstų retas (13) 2019.12.14 16:05 Pirmą kartą tėčiu tapusiam vyrui pavyko įsiunti ir savo, ir žmonos tėvus, rašoma dailystar.co.uk. Savo tapatybės atskleisti nenorėjęs vyras kartu su žmona džiaugėsi ką tik gimusiu naujagimiu, bet prieš pakviesdamas su juo susipažinti senelius visiems jiems išsiuntė ilgą sąrašą instrukcijų. Ilgame „Reddit“ įraše jis paaiškino, kad pirmąją dieną grįžus iš ligoninės jis artimųjų vizitus sustabdė ir paaiškino, kad yra labai rūpestingas tėtis.
Starkutė atskleidė, kokioms procedūroms ryžtasi: viskas – dėl sveikatos
Starkutė atskleidė, kokioms procedūroms ryžtasi: viskas – dėl sveikatos 2019.12.14 08:30 Vieni šaltąjį metų sezoną dievina ir iškritus pirmosioms snaigėms iškart ima gyventi šventinėmis nuotaikomis, o kitiems kur kas maloniau tuomet, kada šilta. Tai susiję ne tik su oru, bet ir sveikata – būtent tą jau ne vienerius metus patiria ir manekenė bei drabužių kūrėja Simona Starkutė.
Širdį draskanti Vitalijos istorija: partrenkta dukra pabudo po dviejų mėnesių, vairuotojas nusižudė
Širdį draskanti Vitalijos istorija: partrenkta dukra pabudo po dviejų mėnesių, vairuotojas nusižudė (6) 2019.12.13 19:00 Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši dviejų mergaičių mama Vitalija Vosylė. Moteris patyrė ne vieną skaudų lūžį gyvenime, tačiau visi jie, kaip pati sako, nublanksta prieš daugiau nei pusantrų metų įvykusią tragediją. „Tą dieną mano jaunesnioji dukra šventė 11-ąjį gimtadienį, o vyresnioji – trylikametė Pija vos nežuvo po automobilio ratais... Ją, einančią su šuniu, partrenkė pėsčiųjų perėjoje visai šalia namų...“ – skaudžiais prisiminimais dalinasi Vitalija.
Keičiama Klaipėdoje rasto negyvo kūdikio mirties galima versija
Keičiama Klaipėdoje rasto negyvo kūdikio mirties galima versija (19) 2019.12.10 20:30 Teismas leido suimti pusantro mėnesio mergytės lavonėlį pūti palikusią klaipėdiečių porą. Vyras suimtas mėnesiui, moteris dešimčiai dienų. Pastaroji kaltinama palikusi vaiką, o jos sugyventinis – kūdikio nužudymu. Į Klaipėdos teismą vienas po kito atvedami sugyventiniai, kurių bute sekmadienio popiete rastas irti pradėjęs pustrečio mėnesio mergytės lavonėlis. Policijai paskelbus šių asmenų paiešką, jie tą patį vakarą sučiupti ūkyje Kelmės rajone.
Titas ir Benas ištirpdė Jazzu širdį: skyrė neeilinį įvertinimą
Titas ir Benas ištirpdė Jazzu širdį: skyrė neeilinį įvertinimą 2019.12.01 21:13 Sekmadienį antrajame „X faktoriaus“ finale paaiškės du dalyviai, kurie turės atsisveikinti su projektu. Septintieji į sceną žengė pusbroliai iš Panevėžio Titas ir Benas. Vaikinų duetas atliko lyrišką „One Direction“ kūrinį „Story of My Life“. Po jų puikiai surepetuoto pasirodymo publika šoko iš savo kėdžių, o retai komplimentus žarstanti Justė Arlauskaitė Jazzu pripažino neeilinį kraujo brolių talentą.  „Noriu verkti, kaip jūs abu gerai dainuojate. Trūksta žodžių.
Parduotuvių pardavėjos neapsikentė: neįsivaizduojate, kaip gali būti blogai
Parduotuvių pardavėjos neapsikentė: neįsivaizduojate, kaip gali būti blogai (53) 2019.12.01 10:00 Praėjusią savaitę publikuotas vieno prekybos tinklo darbuotojos laiškas apie sunkias darbo sąlygas sulaukė gausybės komentarų. Skaitytojai tvirtina panašių blogybių patiriantys ir kitose prekybos įmonėse, ragina vienas kitą nebetylėti ir surengti streiką, guodžia vienas kitą ar save, ragina imtis kitų darbų.
Renata Šakalytė: su savo vaikais rusiškos ruletės nežaidžiu
Renata Šakalytė: su savo vaikais rusiškos ruletės nežaidžiu (1) 2019.11.29 15:22 Dvi dukras auginanti garsi mama, TV laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva neslepia – žaibinė meningokokinė infekcija yra iga, kuri jos šeimą iki šiol gąsdina labiausiai. Būtent dėl to Renata su vyru pasirūpino būtiniausiais vaikų skiepais.
Ajukas gimė be vienos akies: dabar į berniuko regėjimą taikosi klastinga liga
Ajukas gimė be vienos akies: dabar į berniuko regėjimą taikosi klastinga liga 2019.11.26 19:00 Vos septynių mėnesių Ajus ligoninėse praleidžia daugybę laiko – jis gimė be vienos akies, o kita akytė gali taip ir neišvysti viso pasaulio grožio. Mažajam ligoniukui jau buvo atlikta viena ragenos persodinimo operacija, tačiau išsipildė blogiausias scenarijus – berniuko organizmas rageną atmetė. Ajus – TV3 televizijos ir SEB banko rengiamos „Išsipildymo akcija 2019“ herojus. Jo situacija yra itin sudėtinga ir reta – Lietuvoje negydoma.
Teismas nutraukė Jagelavičiūtės ir Volkaus santuoką
Teismas nutraukė Jagelavičiūtės ir Volkaus santuoką (1) 2019.11.26 13:59 Šį antradienį Vilniaus miesto apylinkės teismas nagrinėjo „L'Officiel Lithuania“ vyriausiosios redaktorės Agnės Jagelavičiūtės ir jos vyro Manto Volkaus skyrybų bylą. Išankstinėmis tv3.lt žiniomis, šiandien jų santuoka oficialiai nutraukta. Apie tai, kad A. Jagelavičiūtė ir M. Volkus suka skirtingais keliais, žinoma moteris socialiniuose tinkluose pranešė dar rugpjūčio mėnesio pabaigoje.
Oficialu: Jagelavičiūtės ir Volkaus skyrybų byla pasiekė teismą
Oficialu: Jagelavičiūtės ir Volkaus skyrybų byla pasiekė teismą 2019.11.25 16:07 Dar rugpjūčio mėnesio pabaigoje žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė socialiniuose tinkluose viešai paskelbė, kad ji ir jos vyras Mantas Volkus nusprendė pasukti skirtingais keliais. Dabar jų skyrybų byla pasiekė ir teismą. Jagelavičiūtės ir M. Volkaus skyrybų byla bus nagrinėjama lapkričio 26 dieną, Vilniaus miesto apylinkės teisme.
Kudabienė jaučia ypatingą ryšį su „Išsipildymo akcijos“ heroje: nebuvo mėnesio, kad nesusiskambintume
Kudabienė jaučia ypatingą ryšį su „Išsipildymo akcijos“ heroje: nebuvo mėnesio, kad nesusiskambintume 2019.11.24 17:00 Laidos „Prieš srovę“ redaktorė Audrė Kudabienė jau ne vienerius metus globoja TV3 „Išsipildymo akcijoje“ sutiktą mergaitę Ramunę. Kai pirmą kartą sutiko sunkiai sergančią mergytę, jai tuomet buvo tik šešeri. Žurnalistė TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ atskleidė, kad su Ramune bendrauja ir jos nepamiršta iki šių dienų, nors nuo judviejų pažinties jau praėjo aštuoneri metai. Mergaitė serga įgimta pūsline epidermolize, kuri pasireiškia sunkiai gyjančių žaizdų atsiradimu nuo menkiausio dirginimo.
Keturmetės Mėtos pilvo skausmai slėpė itin retą ligą – medikai prognozavo tik vėžį
Keturmetės Mėtos pilvo skausmai slėpė itin retą ligą – medikai prognozavo tik vėžį (6) 2019.11.18 19:00 Nuotraukoje matoma nuoširdžios šypsenėlės savininkė – keturmetė Mėta. Ir nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo itin guvi ir sveika mergytė, likimas dar prieš trečiąjį gimtadienį jos šeimai atnešė itin didžiulį išbandymą, kurio laiminga pabaiga įvyko tik VUL Santaros klinikų Vaikų ligoninės chirurgo Arūno Strumilos dėka. Susipažinkite su keturmete Mėta, būtent ši nuostabi mergaitė yra antroji paramos renginio „Išsipildymo akcija 2019“ herojė.
Verkiantis kūdikis nurimo per sekundę: mamos gudrybe pasinaudojo tūkstančiai
Verkiantis kūdikis nurimo per sekundę: mamos gudrybe pasinaudojo tūkstančiai (1) 2019.11.17 14:13 Mama Courtney White pasidalino savo gudrybe, kaip nuraminti verkiantį vaiką akimirksniu, naudojantis paprastu galvos masažuokliu, rašoma mirror.co.uk. Tėvai eina iš proto dėl vienos mamos sugalvoto paprasto triuko, kaip nuraminti verkiantį vaiką – ji feisbuke pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matomi neįtikėtino rezultato įrodymai. Vaizdo įraše matoma, kaip kūdikis nerimsta, o tuomet jo mama Courtney White išsitraukia galvos masažuoklį.
Skandaligoji Tove Lo pritrenkė gerbėjus: naujausias vaizdo klipas filmuotas Vilniuje
Skandaligoji Tove Lo pritrenkė gerbėjus: naujausias vaizdo klipas filmuotas Vilniuje (1) 2019.11.15 14:36 Lietuvių pamilta skandalingoji švedų žvaigždė Tove Lo vakar pristatė naujausią savo vaizdo klipą „Are U gonna tell her?“, kuris, daugelio nuostabai, buvo filmuotas ir Lietuvoje. Sostinės gyventojai nesunkiai gali čia pastebėti puikiai pažįstamą Vilniaus katedrą. Vaizdo klipe matyti, kaip visuomet savo seksualumo nebijanti parodyti atlikėja šoka prie naktinės Vilniaus katedros.
Neįgalią dukrą auginanti mama: „Svarbiausia – gydyti savo vidinį vaiką“
Neįgalią dukrą auginanti mama: „Svarbiausia – gydyti savo vidinį vaiką“ 2019.11.13 14:27 Dvi dukreles auginanti Evelina Paukštė šiandien sako esanti laiminga, nors ir prireikė daug laiko susitaikyti su vyresniosios dukters Sofijos negalia. Evelina nuo pat kūdikystės mergaitę vežiojo pas įvairius specialistus, visais būdais stengėsi skatinti kritiškai vėluojančią raidą.
Klaipėdoje motina 3-mečio sūnaus laukė 2 savaites, kol buvęs vyras siuntinėjo kirvio nuotraukas
Klaipėdoje motina 3-mečio sūnaus laukė 2 savaites, kol buvęs vyras siuntinėjo kirvio nuotraukas (6) 2019.11.11 21:00 Smurtaujantis sugyventinis, nuo kurio moteris iš Škotijos pabėgo į Lietuvą, buvusią mylimąją pasiekė ir mūsų šalyje. Moteris leisdavo vyrui savaitgaliais susitikti su jų bendru mažamečiu sūnumi, tačiau vaiko tėvas ėmėsi naujų gudrybių: apkaltino moterį smurtu prieš vaiką, siuntinėjo grasinimus ir taip siekė ją susigrąžinti.
Kėdainių pareigūnas pribloškė mažametį Luką: nesuvaidintas nuoširdumas griebia už širdies
Kėdainių pareigūnas pribloškė mažametį Luką: nesuvaidintas nuoširdumas griebia už širdies (23) 2019.11.11 17:00 Vienam mažam kėdainiečiui berniukui, vardu Lukas, susitikimas su policijos pareigūnu įsimins dar labai ilgai. Verkiantį vaiką pakalbinęs ir ant rankų paėmęs pareigūnas ištirpdė ne tik paties vaiko, jo mamos, bet ir internautų širdis. Paprastas, žmogiškas pareigūno poelgis daugybės kėdainiečių buvo įvertintas labai teigiamai. Lapkričio 1-ąją Lukas kartu su šeima lankėsi Kėdainių miesto Kauno gatvės kapinėse.
Lietuvą temdo juodas skyrybų debesis: išyra tobulomis laikytos poros
Lietuvą temdo juodas skyrybų debesis: išyra tobulomis laikytos poros (23) 2019.11.10 19:30 Dažniausiai pradedami santykius net negalvojame, kad vieną dieną jie nutrūksta. Kaip padėti pačiam sau, kaip perplaukti skausmo vandenyną? Prabėgus keliems metams žmonių norai ir interesai nebesutampa ir jie pasuka skirtingais keliais. Šiais metais išsiskyrė ne viena garsi pora. Kai kurie buvę mylimieji tai padarė tyliai, o kai kurie nevengė viešumos ir drabstė vienas kitą purvais. Karina Krysko ir Saulius Skambinas Kalbos, kad skiriasi Karina Krysko ir Saulius Skambinas – pasitvirtino.
Įkvepiantis kaunietės ryžtas: vilties pastoti nesudaužė net gydytojos verdiktas
Įkvepiantis kaunietės ryžtas: vilties pastoti nesudaužė net gydytojos verdiktas 2019.11.07 19:00 Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Lūžis“ vieši tinklaraščio „Knygų dama“ autorė Nora Žaliūkė. Moteris atvirai pasakoja apie sunkių išbandymų kelią iki momento, kai po širdimi užsimezgė nauja gyvybė. Tavo istorija, Nora, labai intymi ir jautri, todėl iš anksto dėkoju, kad daliniesi. Koks gi esminis tavo gyvenimo lūžis? Nėra lengva apie tokius dalykus šnekėti… Aš iš viso apie tai viešai kalbu pirmą kartą.
JAV pragarą išgyvenusios Luizos teta: ji buvo seksualiai išnaudojama
JAV pragarą išgyvenusios Luizos teta: ji buvo seksualiai išnaudojama (9) 2019.11.05 21:00 Vienuoliką metų pas globėjus Amerikoje pragyvenusi vilnietė kreipėsi į teismą ir žada iš valstybės prisiteisti pusę milijono eurų už sugriautą gyvenimą. Moteris tikina buvusi parduota amerikiečių šeimoms, kuriose patyrė seksualinę prievartą, o vaikus globojančios šalies institucijos tam neva kelio neužkirto. 31-erių Luiza nedrąsiai vaikšto sostinės gatvėmis ir dar vis graudinasi prisiminusi, kokia vaikystę jai teko išgyventi už Atlanto.
Įspėja, kada būrelis žaloja vaiko asmenybę
Įspėja, kada būrelis žaloja vaiko asmenybę 2019.11.02 20:00 Mokslo metai „apdovanoja“ tėvelius dar vienu galvos skausmu – kokia popamokine veikla užimti vaiką, kokius būrelius išrinkti? Specialistai įspėja, kad neįsiklausius į atžalos norus ir neįvertinus jo galimybių gali pakrikti ne tik vaiko sveikata, bet ir sutrikti asmenybė. Specialistai, paklausti, kokia gi būtų riba, kai nuo būrelių gausos vaikui jau gali imti plyšti galva, sutartinai pabrėžia, kad viskas labai individualu.
Moteris užsisakė kombinezoną internetu: pamačius, norėjosi verkti
Moteris užsisakė kombinezoną internetu: pamačius, norėjosi verkti 2019.01.21 17:30 Viena mama nusprendė surizikuoti ir interneto parduotuvėje nusipirko iš šonų krūtų nedengiantį kombinezoną, rašoma dailystar.co.uk. Samantha Ross (29) tikėjosi, kad „PrettyLittleThing“ drabužį galės vilkėti savo partnerio gimtadienio vakarėlyje. Bet deja, atsiųstas drabužis labiau priminė „dantų siūlą“. Kai pirkėja savo nusivylimą dėl pirkinio išliejo internete, jos įrašas greitai susilaukė dėmesio. Samantha „Shape Black Side Boob Wide Leg Jumpsuit“ įsigijo už 28 svarus sterlingus.
Vilnietei priaugino plaukus už 400 eurų – nuo rezultato norėjosi verkti
Vilnietei priaugino plaukus už 400 eurų – nuo rezultato norėjosi verkti (11) 2019.01.12 21:17 Sakoma, kad grožis – skonio reikalas. Vis dėlto, ilgi, išpuoselėti plaukai – vienas pagrindinių moters grožio atributų. Norint tokius užsiauginti reikia daugybės metų ir kruopščios priežiūros, brangių priemonių ir susilaikymo nuo bet kokių eksperimentų. Todėl vis daugiau moterų visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, susigundo plaukų priauginimo procedūra, po kurios gali tapti ilgakasėmis.
Įsigeidė strazdanų – patyrė šoką: rezultatas privertė verkti
Įsigeidė strazdanų – patyrė šoką: rezultatas privertė verkti (3) 2018.12.18 16:00 Socialiniuose tinkluose apstu įvairiausių grožio pamokėlių, tačiau ne visos jos pasiseka taip, kaip to tikisi vaizdo tinklaraštininkai. Kadangi strazdanos dabar tapo labai populiariu veido bruožu, o ne visos merginos gali tuo pasigirti, atsiranda įvairių būdų šiuos grožio taškelius tiesiog nusipiešti. Vienas dažniausių merginų naudojamų būdų yra strazdanų piešimas su henos dažnais. Vokietė Naomi Jon tapo tikra interneto sensacija, išbandžiusi šį būdą, mat merginai jis visai nepavyko.
Į viršų